Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Z lásky dokážeme někdy dělat pěkné hlouposti. Co když tvůj nový objev navrhne, ať si spolu pořídíte lechtivé momentky? Nebo člověk, se kterým si dopřáváš pikantní konverzaci na facebooku, vymyslí, že byste si spolu mohli vyměnit své fotky bez oble...

Pošli mi svou fotku. Nahou!

aktualizováno 16.11.2011, 11:27 | 16.11.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Z lásky dokážeme někdy dělat pěkné hlouposti. Co když tvůj nový objev navrhne, ať si spolu pořídíte lechtivé momentky? Nebo člověk, se kterým si dopřáváš pikantní konverzaci na facebooku, vymyslí, že byste si spolu mohli vyměnit své fotky bez oblečení. Než to uděláš, přemýšlej.

Možná se svou nahotou nemáš problém a svůdné fotky vystavuješ na svém blogu nebo facebookovém profilu zcela běžně. Jenže nikdy si nemůžeš být jista, kdo je uvidí a co s nimi udělá. A totéž platí i pro fotky, o kterých si myslíš, že jsou určené jen očím jediného člověka.

 

Není to tak dávno, co se na internetu objevily hodně svůdné a hodně odhalené fotky, které se někomu podařilo ukrást z webu libimseti.cz. Ze zaheslovaných složek. I když si myslíš, že pro svou bezpečnost a soukromí děláš maximum, vždy se může najít někdo, kdo to umí obejít.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Promaž své online přátele
Seznamovat se na internetu - ano, či ne?
Do podprsenky a před zrcadlo - fotíme!

 

Nejvíc riskuješ, když si vyměňuješ své nahé fotky s lidmi z on-line seznamek a chatů. Nikdy nevíš, kdo sedí na druhé straně. Vážně chceš, aby měl tvou svůdnou fotku nějaký uslintaný chlápek, který si nad ní bude stimulovat své erotické fantazie? A že on ti poslal svoji taky? Jistě, takovou fotku může během pár vteřin stáhnout z internetu.

 

 

Co když ale focení erotických fotek navrhne tvůj přítel? Z lásky pro něj bys udělala cokoli, a i když se možná trochu stydíš, chystáš se mu jeho přání splnit. Ale víš, že tím pěkně riskuješ? Co se stane, až se rozejdete? Ne, nechci ti kazit iluze, ale kolik vztahů, které máš v patnácti, vydrží na celý život? Spíš stihneš několik kluků vystřídat – a představ si, že každý z nich bude mít doma tvoje svůdné fotky nebo erotické video. A co teprve, když se s některým z nich rozejdeš ve zlém a bude mít chuť se ti pomstít nebo tě vydírat, aby ses k němu vrátila. Má v ruce hodně silnou zbraň – tvé nahé fotky.


Ráda bys přeci jen svého drahého potěšila svým intimním portrétem? Tak alespoň vkusně. Zapomeň na pikantní pózy jako z pornofilmů a připrav pro něj sérii decentních aktů. Za pomoci stativu je zvládneš sama, nebo se zkuste vyblbnout s kamarádkou a nafotit se navzájem. Můžeš využít i služeb profesionálních fotoateliérů, ale může se stát, že před cizím mužem (byť profesionálním fotografem) se budeš stydět a na fotkách budeš působit křečovitě. A navíc – každého kluka nemusí potěšit, že tě viděl nahou jiný muž. Aby ses nad dárečkem nedočkala spíš žárlivé scény.

 

A co ty? Poslala jsi nějakému klukovi někdy své nahé fotky? A nevymstilo se ti to? Poděl se o své zkušenosti a názory v komentářích.19 hlasů
Vaše hodnocení