Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prázdniny už se nám pomalu ale jistě přehouply do své druhé poloviny, a pokud jste i vy přes léto poznaly letní lásku, nejspíš už řešíte, co bude s vaším vztahem dál.

Potkala jsi letní lásku a děsíš se konce prázdnin? 4 tipy, jak vztah udržet i po létě

láska
zdroj: Getty Images láska
aktualizováno 13.08.2018, 00:00 | 13.08.2018, 00:00 | MT

Prázdniny už se nám pomalu ale jistě přehouply do své druhé poloviny, a pokud jste i vy přes léto poznaly letní lásku, nejspíš už řešíte, co bude s vaším vztahem dál.

Jste v tom až po uši a přály byste si, aby letní láska vyplynula v něco vážnějšího? Jak toho docílit?

 

1. Jste na tom stejně?
Zásadní otázka, kterou byste měly položit svému klukovi. Zjistěte, jestli je na stejné vlně a zda si i on přeje, aby se vaše letní láska protáhla o něco déle. Předejdete tak situaci, kdy se za každou cenu snažíte udržet vztah, který za to nestojí.

 

láska
(Foto: Getty Images)


2. Zůstaňte do sebe žhaví
Pakliže jste se oba rozhodli, že vmáte představy o vašem vztahu shodné, je načase na něm začít pracovat. To znamená - udržujte jiskru, za každou cenu. Právě ona totiž nejčastěji dává vzniknout letním láskám, a právě ona je činí tak neobyčejnými. Snažte se proto být co nejvíc akční, vymýšlejte si různorodý program, jezděte na výlety a podnikejte zajímavé věci. I přesto, že se prázdniny chýlí ke konci, nemusí váš vztah být nuda. Nenechte ho zajít do rutiny.

 

Rande
(Foto: Getty Images)

 

3. Seznamte ho s rodinou a kamarády
Jakmile na to budete oba připraveni, nastává čas seznámit vašeho miláčka s přáteli a rodinou. V momentě, budete provázáni společnými známostmi, váš vztah dostane úplně jiný - hlubší rozměr.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Letní lásky – vzrušující, ale i nebezpečné

Jak se nespálit při letní lásce?

9 TYPŮ prázdninových kluků. S kterým si začneš?


4. Pokud vás odděluje vzdálenost, zůstaňte za každou cenu pozitivní

Problémem letních lásek často bývá také vzdálenost - kluky dost často poznáte na dovolené, anebo letních táborech. Snažte se být optimističtí, a pokud vám to oběma za to stojí, udržujte vztah i navzdory kilometrům, které vás od sebe dělí. Buďte v kontaktu nejlépe denně, vzpomínejte na společné zážitky, plánujte a těšte se na další společný čas. Koneckonců, bod o tom, jak si udržet jiskru ve vztahu, můžete klidně vynechat. Jakmile se totiž po delší době zase uvidíte, budete vděční za jediné - že se můžete jeden druhého zase dotknout.0 hlasů
Vaše hodnocení