Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Další rande, další společně strávené chvíle, ale ty nějak pořád nevíš, na čem u něj jsi? Nemusí ti nic říkat, abys poznala, co k tobě cítí. Existuje totiž hned několik jasných znamení, které ti řeknou: Ano, je do tebe blázen.

Miluje tě? Odhal, zda je do tebe naprostý blázen

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 23.11.2014, 00:39 | 23.11.2014, 00:39 | Krasna.cz/an

Další rande, další společně strávené chvíle, ale ty nějak pořád nevíš, na čem u něj jsi? Nemusí ti nic říkat, abys poznala, co k tobě cítí. Existuje totiž hned několik jasných znamení, které ti řeknou: "Ano, je do tebe blázen."

Dává ti pocit, jako bys byla jediná holka v místnosti

Toho si ty samozřejmě nemusíš vůbec všimnout, avšak tento náznak náklonosti odhalí spíše pozorující - v tomto případě tedy jeho přátelé a tví přátelé, a to je na tom to úžasné. Zvlášť pokud se ti při komunikaci s tebou neustále dívá do očí. Vezmi si to totiž ze své stránky, když je v místnosti kluk, který se ti vážně líbí a zajímá tě, ostatní začneš tak nějak ignorovat, nebo ne?

Neustálý oční kontakt

Oční kontakt je jedním z nejintimnějších prostředků komunikace. Oční kontakt nám dává znamení, že člověk se stoprocentně soustředí na to, co říkáme. Není totiž nic horšího, než když mluvíš na někoho, kdo se dívá jinam nebo věnuje pozornost něčemu více, než tomu, co říkáš. Pokud se ti při rozhovoru neustále dívá do očí, má o tebe skutečný zájem.

 

Zamilovaný pár
Když se ti neustále dívá do očí, je to jasná známka zájmu. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Pamatuje si věci, které jsi mu řekla

Fakt, že mu nejsi volná, také naznačuje skutečnost, že si pamatuje věci, které jsi mu řekla v předchozích rozhovorech. Jasně, každý si nepamatuje vše a detaily se snadno zapomínají, ale pokud tě má skutečně rád a upřímně se o tebe zajímá, bude si pamatovat zhruba 85 procent toho, co mu řekneš.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Miluje tě doopravdy? Prověř si ho
5 nejlepších a nejhorších témat na první rande
Co si kluci myslí, když je oslovíme jako první?

Začne ti vařit

Jedním z největších náznaků vůbec, že mu na tobě záleží, je také jeho starostlivost. Takže pokud ti nabídnul, že ti uvaří, chce ti tím naznačit, že se o tebe chce nejen starat, ale zároveň tě potěšit - a to by neudělal člověk, kterému jsi ukradená.

 

Kuchař
Pro tebe se změní i v kuchaře. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Překopává svůj program, aby tě viděl

Jestliže raději přehodí pivo s kamarády na jindy jen proto, že ty máš onen večer čas a jindy by tě neviděl, tak to rozhodně udělá - v případě, že o tebe skutečně stojí. Ve vztahu je potřeba také flexibilita a kluk, který je ochoten měnit své plány v závislosti na těch tvých, je do tebe jednoduše blázen.

Jeho přátelé tě nabádají

A není to rozhodně nabádání k tomu, aby sis vzala podvazky či ho nějak překvapila. Jakmile ti jeho kamarádi začnou klást na srdce prosbu, abys mu neublížila, chtějí se ujistit, že ti na něm skutečně záleží (jednoduše protože sami vědí, že jemu na tobě ano).

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Jak najít přes internet svého pana Božského
6 kreativních zlepšováků na populární sexuální pozice

Je pozorný (nejen sexuálně)

Je hrozně důležité si uvědomit rozdíl mezi pozorností sexuální a pozorností jako takovou. Rozdíl mezi klukem, který je do tebe blázen, a klukem, kterému jde pouze o sex, je ten, že po milování ten první pořád bude mít potřebu se k tobě tulit, hladit tě a jednoduše ti dokazovat, že k tobě něco cítí. Naopak kluk, kterému o moc nejde, pak rozhodně nebude potřebovat ti dokazovat, že jsi krásná sexy a že to bylo skvělý. Proč? Jednoduše proto, že už dostal to, co chtěl, tak nač by plýtval energií dál...

 

Orgasmus
Zamilovanému klukovi jde především o to, aby sis to užila i ty. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Trvá to, než se s tebou rozloučí

Když ti je s někým dobře a máš ho ráda, je pro tebe těžké se od toho člověka odloučit - i když jde jen o loučení po schůzce.  Pokud mu teda každé jeho loučení trvá delší dobu a spíše ho protahuje, je to jasný náznak, že chce být dále v tvé přítomnosti.12 hlasů
Vaše hodnocení