Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vztahy prostě nejsou jednoduché. Jednoho dne někoho potkáš, připadá ti úžasný, ale po čase si začneš klást otázku, jestli to s tebou myslí tak vážně, jako ty s ním. Pokud ne, musíš to odhalit včas. A já ti poradím jak.

Poznejte, že to s vámi nemyslí vážně

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 30.10.2019, 00:00 | 30.10.2019, 00:00 | Krasna.cz/an

Vztahy prostě nejsou jednoduché. Jednoho dne někoho potkáš, připadá ti úžasný, ale po čase si začneš klást otázku, jestli to s tebou myslí tak vážně, jako ty s ním. Pokud ne, musíš to odhalit včas. A já ti poradím jak.

Když je k tobě upřímný

Toto je jedna z těch nejlepších variant, jak zjistíš, že mu možná jde jen o postel a nechce nic vážného - řekne ti to sám, jasně a jednoduše. Upřímní a otevření kluci ještě nevymřeli, takže pokud ti narovinu řekne, že od vašeho románku nechce nic víc, nezazlívej mu to, protože upřímný kluk (ačkoliv upřímnost v tomto případě bolí) je mnohem lepší než falešný kluk.

Důvodů, proč s tebou nechce vztah, může být více – není na to připravený, hledá něco jiného nebo má možná nějaký osobní problém. Ty si to však za vinu nedávej.

Když si od tebe drží odstup


Někteří kluci jsou tak trochu vypravěči. Ten tvůj tvrdí, jak touží po krásném vztahu, ale jeho činy vůči tobě tomu vůbec neodpovídají? Nechce s tebou trávit moc času, protože prý nemá čas? Věř, že kluk, který to s tebou myslí vážně, si kvůli holce program uspořádá tak, aby s ní mohl být.

PŘEČTI SI TAKÉ:
S kluky je někdy lepší nespěchat
5 pravidel PRAVÉ lásky
NÁZOR KLUKA: Sex v patnácti? Skutečně už je ten pravý čas?

Když nemá žádné blízké přátele

Pokud v jeho okolí není pořádně nikdo, kdo by mu byl skutečně z jeho přátel blízký, pravděpodobně má takový kluk problém navazovat bližší a intimnější vztahy. Takže to, že ani s tebou nechce navázat bližší vztah, vůbec není tvoje vina.

 

Kamarádi
Když tvůj vyvolený nemá žádné kamarády, mělo by tě to varovat. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Pravděpodobně si také pod slovem vztah představuje něco úplně jiného než ty. Také to o něm vypovídá fakt, že takové vztahy sám ani navazovat nepotřebuje a že si, laicky řečeno, vystačí sám. Ano, můžeš zkusit takového kluka nějakým způsobem „přesvědčit“ o tom, že ty jsi ta pravá, ale cesta to jednoduchá rozhodně nebude.

Když neměl žádný dlouhodobý vztah


Pokud jeho nejdelší vztah trval dva týdny nebo měsíc, je dost možné, že tento kluk na to prostě není. Jsou tací, kteří se neradi vážou a raději si užívají svobody. On sice může tvrdit, jak hrozně by chtěl vztah, ale jakmile vidíš, že jeho chování při hledání pravého vztahu tomu nějak neodpovídá, je jasné, že tento kluk umí více mluvit než dělat. Nemusí to být nutně o tom, že vztah s tebou nechce zrovna proto, že jsi mu v něčem nesedla, ale proto, že on prostě neví, jak takový vztah navázat. Buď můžeš zakročit ty, anebo si najít někoho, kdo v tom umí chodit trochu lépe.

 

Zamilovaný pár
Je opravdu tak skvělý, jak vypadá? (Foto: Thinkstockphotos)

 

Když slibuje a nedodrží

Člověka, který o tebe má skutečný zájem, poznáš jednoduše - když řekne, že ti napíše, pak ti skutečně napíše. Když řekne, že se domluvíte na schůzce, pak se skutečně domluvíte. Když řekne, že ti s něčím pomůže, pak ti skutečně pomůže. Jinými slovy, snaží se s tebou udržet dobrý vztah a vše, co slíbí, dodrží. Kluk, který dokáže akorát slibovat a slibovat, rozhodně nemá v plánu s tebou navázat něco vážnějšího. Zřejmě je to jen taktika, jak si tě těmito lacinými sliby udržet. Čím dříve ho prokoukneš, tím dříve se vyhneš také zklamání.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Po jakých ženách muži touží? VÍME ÚPLNĚ PŘESNĚ
Jste stále zamilovaná do bývalého partnera?

Když neustále naráží na sex


Představ si tu situaci, poznala jsi kluka, je skvělý, hezký, chytrý a rozumíte si. Párkrát jdete ven a vše se zdá být OK. Po vaší další schůzce ti ale najednou začne dělat návrhy na sex a ty nevíš, zda je to z jeho strany vážné nebo ne. Je to jednoduché, čím více bude kluk při „poznávání“ toho druhého naléhat na sex, tím méně vážně to s tebou myslí. Zamilovaný kluk je ochotný počkat a rozhodně nebude mít tu potřebu tě hned tahat do postele, takže pokud to tvůj vyvolený dělá, raději hoď zpátečku, přineslo by to akorát zklamání.3 hlasů
Vaše hodnocení