Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Než najdete toho pravého, je to pořádná řehole. Mnohé ženy musí projít několika vztahy, ve kterých se učí, co je pro ně v lásce opravdu důležité, a jaké vlastnosti by měl mít jejich vyvolený. Když to není ono, nemá cenu v tom zůstávat. Jak to ale ...

Pozor! Těchto 5 signálů vám napoví, že to není ten pravý

Rozchod
zdroj: Getty Images Rozchod
aktualizováno 03.12.2018, 11:43 | 03.12.2018, 11:43 | Krásná.cz

Než najdete toho pravého, je to pořádná řehole. Mnohé ženy musí projít několika vztahy, ve kterých se učí, co je pro ně v lásce opravdu důležité, a jaké vlastnosti by měl mít jejich vyvolený. Když to není ono, nemá cenu v tom zůstávat. Jak to ale poznáte?

Vypozorovaly jste ve vašem současném vztahu některé z těchto signálů? Buďte na pozoru! Asi jste ještě nenarazily na toho pravého.

 


1. Často zmiňuje svou ex


Pokud má neustálou potřebu vykládat vám, jak to a ono dělala jeho ex, obáváme se, že plníte pouze roli tzv. převozníka. Zdá se, že s vámi je jen proto, aby nebyl sám, a léčí si na vás své zlomené srdce.


2. Nevěříte mu a podezíráte ho z nevěry


Pořád se vám na jeho chování něco nezdá? Schovává si telefon, nechce vás seznámit se svými rodiči a kamarády, nebo se tvrdě brání tomu, abyste na své sociální sítě sdílely společné fotky?Je pravděpodobné, že vás intuice neklame a váš milý k vám není úplně upřímný.

 


3. Máte pocit, že s vámi nepočítá


Všechno se dozvíte na poslední chvíli. Víkendy tráví raději s kamarády než s vámi. Když jeho spolužačka slaví narozeniny, nevezme vás s sebou. A takhle bychom mohly pokračovat do nekonečna. Jedno je ale jisté – nejste pro něj ta pravá, a tak s vámi do budoucna nepočítá.


4. Neumíte se před ním pořádně uvolnit


Pořád jste v takovém zvláštním napětí. Máte pocit, že se mu nemůžete ukázat nenamalované a ve všech směrech se před ním tak trochu přetvařujete. Tady něco nehraje! Váš partner by vám měl být oporou a mělo by pro vás být úplně přirozené ukázat mu své pravé já.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 signálů, podle kterých poznáte, že jste na svém klukovi emocionálně závislé + návod, jak to řešit

7 signálů, podle kterých poznáte, že se mu opravdu líbíte
4 tipy, jak spolehlivě poznat, že to s vámi myslí vážně


5. Často vás kritizuje


Mohla byste trochu zhubnout, ten svetr vám nesluší a někdy se před jeho kamarády chováte fakt trapně. Pokud mu stále nejste dost dobré, nemá to mezi vámi cenu.


6. Chová se sobecky


Myslí jen na své zájmy a potřeby. Víkend chce strávit na fotbale, a buď se k němu přidáte, nebo máte smůlu. Pokud se vůbec nezajímá o vaše názory a přání, nejste pro něj až tak důležité.

 

 

7. Nezajímá se o vaši rodinu a přátele

 

Nemá potřebu poznat vaše blízké, nezajímá se, jak se vám daří a neví, jaké jsou vaše zájmy a sny. Toto nevěští nic dobrého!

 

Pokud vám právě došlo, že váš vztah asi dlouho nevydrží, nezoufejte! Někde na vás čeká ten pravý, se kterým budete opravdu šťastné. Trpělivost růže přináší.0 hlasů
Vaše hodnocení