Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je to ON? Údajně k odhalení pravé lásky nepotřebuješ více než pár okamžiků. Vsaď na svou intuici a prokoukni každého kluka.

Pravá láska? Odhal ji do minuty

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 10.08.2015, 00:47 | 10.08.2015, 00:47 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Je to ON? Údajně k odhalení pravé lásky nepotřebuješ více než pár okamžiků. Vsaď na svou intuici a prokoukni každého kluka.

Podle psychologů jsme schopny kluky odhadnout během prvních několika okamžiků a náš odhad je až neuvěřitelně přesný. Vděčíme za to své intuici. Je to pravda? Skutečně má každá z nás schopnost odhadnout toho pravého během tří sekund? Za takovou krátkou chvíli tě přece kluk nestihne zaujmout. Nemá čas rozvinout svou strategii lovce... Nebo?

 

Poslouchej svoji intuici

 

My holky prý reagujeme intuitivně. Neposloucháme jen to, co nám kluci říkají, sledujeme i jejich gesta - a náš odhad je v tomto neuvěřitelně přesný. Zaregistrujeme prý i jemné zaváhání v situaci, kterou jsme schopny vyhodnotit jako důležitou. Poznáme změnu v barvě a tónu hlasu...

 

Láska na první pohled

 

Kluci si možná připadají jako lovci, ale jsme to my, ženy, kdo si vybírá. Podle psychologů totiž žena představuje princip výběru. A když zajdeme až do extrému, údajně rozhodujeme dokonce i o tom, která z mužových spermií bude vítězná! (Ta, kterou se necháme oplodnit.) O podobných závěrech můžeme polemizovat, dá se o nich pochybovat, ale rozhodně jsou zajímavé, že?

 

 

Kdo vybírá

 

Hned při seznámení nám hlavou běží mnoho dohadů. Začínáš svůj protějšek odhadovat a pokoušíš se ho charakterizovat. Je pěkný? Zajímaví? Zábavný? Galantní? V momentě, kdy zvážíš jeho pro a proti a rozhodneš se, že "do něj půjdeš", vyšle tvé tělo signál. Kluk si v tu chvíli uvědomí, že se mu líbíš, zhodnotí, že má šanci a začne lovit. "Teď, nebo nikdy," říká si. Protože pokud neuspěje okamžitě a bude zařazen k nezajímavým, další šanci dostane jen sotva. V této chvíli hraje vabank - nebo si to tak aspoň myslí. Ví, že musí nabídnout něco víc: vtip, šarm, inteligenci... Ale netuší, že ve skutečnosti je dávno rozhodnuto. To my si vybíráme.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Kde potkat skvělé kluky?
Co se stane, když přestaneš brát hormonální antikoncepci?
Chce vztah, nebo jen sex? Odhal ho DO PĚTI MINUT!

 

Pozor na antikoncepci!

 

Na intuici se můžeš celkem dobře spolehnout pouze v případě, že nepoužíváš hormonální antikoncepci. Ta totiž naše přirozené schopnosti výběru tlumí. Otupuje čichové buňky a my pak nevíme, zda si s dotyčným klukem porozumíme na základní smyslové úrovni.

 

Nos neoklameš

 

Totéž se stane, když oba partneři používají během seznamování parfém. Když pak spolu začnou žít, s údivem mohou zjistit, že si svou přirozenou vůní nevyhovují. Že si zkrátka nevoní. V přitažlivosti rozhoduje vůně!7 hlasů
Vaše hodnocení