Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Žijeme v 21. století, dámy! Tak pokud bys chtěla zažít sex na jednu noc, klidně jdi do toho! Ujasni si ale, že víš, do čeho jdeš.

Pravidla sexu na jednu noc: Užij si bez výčitek

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 05.12.2015, 00:21 | 05.12.2015, 00:21 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Žijeme v 21. století, dámy! Tak pokud bys chtěla zažít sex na jednu noc, klidně jdi do toho! Ujasni si ale, že víš, do čeho jdeš.

Tento článek hovoří o sexu otevřeně. Pokud ti ještě nebylo 15, nebo se na podobné texty necítíš dost zralá, nechej si ho na později. Najdeš tu mnoho jiných článků, zajímavých i pro tvou věkovou kategorii.

 

Sex na jednu noc může být vzrušující, dobrodružný, oživit tvůj jinak sexuálně nudný život. Jestli ho ale ráno poté nechceš litovat a trápit se kvůli němu, promysli předem, zda jsi správný typ na takové sexuální povyražení.


Pravidlo č. 1: Jde jen o sex!

 

V první řadě by sis měla uvědomit význam sexu na jednu noc. Nejde o nic. Jen o sex. Je úplně jedno, že to bylo skvělé. Musí to skončit. Je to totiž základní pravidlo a podstata sexu na jednu noc. Pokud byť jen na chvíli pocítíš touhu dozvědět se o něm něco víc, vyprosit si číslo nebo mu dát to své, nedělej to. Pokud máš v plánu nechat se sbalit a jít s ním na rande, tak potom na sex prozatím zapomeň. Láska se získává jinak.

 

Pravidlo č. 2: Ujisti se, že to chceš

 

Většinou, když se žena vyspí s mužem na prvním "rande", pokládá to muž za sex na jednu noc. Někdy, ale opravdu jen výjimečně, z toho může být i něco víc. Ale nečekej žádný romantický příběh. Proto se ujisti, že ti nebude vadit, pokud z toho nic nebude.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sex za peníze – ano či ne?
Sex na jednu noc... S kamarádkou!
Manuál úspěšné lovkyně kluků


Pravidlo č. 3: Jdi do toho s gentlemanem

 

Máš štěstí a narazila jsi na mimořádně galantního a sexy chlapa? Výborně! Džentlmen tě totiž nenechá, abyste ses po společně strávené noci cítila lacině. Ujisti se, že se druhý den nebudeš cítit "použitě". Chlap, který tě balí, by měl být pozorný, určitě by měl zaplatit za drink a za taxík. Vulgárních "frajery", kteří se k tobě chovají hrubě a nedůstojně, okamžitě škrtni. Takoví si totiž rádi pustí pusu na špacír a z jedné noci by sis mohla odnést pěkně pošramocenou pověst.

 

 

Pravidlo č. 4: Nemluv o budoucnosti

 

Pokud máš tendenci mluvit o společných plánech ve stylu, že byste mohli jít do kina, zadrž. Žádná budoucnost, žádné plány. Pouze vášeň, vzrušení, úžasný orgasmus a hezká vzpomínka. To je vše, co od sexu na jednu noc můžeš dostat. Pokud ještě před tím, než hupsnete do postele, plánuješ další rande a budoucí setkání, vzdej to. Přineslo by ti to jen velké zklamání.

 

Pravidlo č. 5: Nezatahuj do toho kamarádky

 

Když jdeš ven s kamarádkami a náhodou se naskytne příležitost na jednorázovou vzrušující noc, přemýšlej. Pokud jsi jen s jednou přítelkyní, nebo jste iniciátorkou setkání, nebo jsi ostatním slíbila přespání, doprovod či odvoz domů, tak do toho rozhodně nechoď. Vážně ti kvůli chvilkovému povyražení stojí za to, rozhádat se s kamarádkami a podrazit je? A je dobrý nápad, zatahovat přátele do tvých plánů? O tom, že si občas takhle zpestříš svou samotu, může vědět nejbližší kamarádka, která to nešíří dál. Ale celá parta? Snadno si tak vybuduješ nelichotivou pověst. Pouze pokud se lze ze skupinky diskrétní vytratit a nikomu to nebude vadit, užij si, jinak to nechej na jindy.

 

NÁŠ TIP:

Nejlepší polohy pro rychlý sex
Staň se orální bohyní
Sexuálním fantaziím se meze nekladou!

 

Pravidlo č. 6: U tebe nebo u něj?

 

Když se rozhoduješ, ke komu půjdete, vol raději vlastní byt (samozřejmě pokud tam máš dostatečné soukromí)! Budeš se cítit pohodlněji a méně trapně. On se pak vytratí a ty nebudeš mít z celé "akce" špatný pocit. Navíc se nedostaneš do nepříjemné situace, pokud si náhodou pospíš déle, ale on už bude dávno vzhůru. Mohlo by se ti pak celý den honit hlavou, zda bylo vhodné zůstat u něj tak dlouho... Máš trochu obavy, pozvat si neznámého kluka domů? Pokud tě takové myšlenky napadají, určitě to není vhodný kluk pro společně strávenou noc – nebo ty nejsi typ na takové sexuální dobrodružství.

 


Pravidlo č. 7: Nabídni mu snídaně

 

Je to zdvořilé a jistě chceš, aby se i on cítil dobře. Byl k tobě galantní, užili jste si, tak mu to teď vrať. Pokud zdvořile odmítne a bude hned spěchat pryč, tak potom mu jen řekni, že jsi ho ráda poznala. Nemusíš nic hrát, ale milé rozloučení bude lepší, než trapné ticho a dusno.

 

Pravidlo č. 8: Nebuď příčinou rozpadu jeho vztahu

 

Buď dáma a zachovejte si důstojnost. Pokud jsi s ním chtěla opravdu jen spát a ujistit se, že jsi atraktivní, tak jsi dosáhla toho, co jsi chtěla. Možná měl špatný den, možná má doma manželku či přítelkyni, které ho mají rády. Jistě bys nechtěla být na jejich místě. Proto se nezajímej o jeho další plány, nedávejte mu číslo a nežádej ani o to jeho. Pozvání na kávu můžeš slušně odmítnout a poděkovat.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Doma.cz radí:

10 sexuálních fantazií žen! Co znamenají?
Představuju si sex s jinými muži. Je to OK?

 

Pravidlo č. 9: Nikdy bez kondomu

 

Bez ohledu na to, že si to bez kondomu užiješ víc, a že je ti nemilé v nejvzrušivější moment přestat a sáhnout po balíčku s kondomem, nikdy nespi s někým neprověřeným bez kondomu. I když jsi chráněna hormonální antikoncepcí! Ta je sice spolehlivá proti otěhotnění, před pohlavně přenosnými nemocemi tě ale neochrání. Kondom tedy měj v kabelce, už když vyrážíš na lov, a nezapomeň ho použít. Chráníš samu sebe a v dnešní době se to nevyplatí podceňovat.20 hlasů
Vaše hodnocení