Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prázdniny běží naplno. Znamená to, že vyrazíš na tábor, dovolenou k moři s rodiči nebo sama k babičce. Všude a za každým rohem je tu možnost, že narazíš na kluka svých snů a zamiluješ se až po uši. Letní lásky jsou krásné, ale pozor!

Problém s kondomem! Kdo ho má mít vlastně u sebe?

kondom cerveny
zdroj: Thinkstockphotos kondom cerveny
aktualizováno 26.07.2014, 00:00 | 26.07.2014, 00:00 | krasna.cz/roh

Prázdniny běží naplno. Znamená to, že vyrazíš na tábor, dovolenou k moři s rodiči nebo sama k babičce. Všude a za každým rohem je tu možnost, že narazíš na kluka svých snů a zamiluješ se až po uši. Letní lásky jsou krásné, ale pozor!

Ztratit hlavu pro toho krásného modrookého kluka s dlouhou tmavou patkou není vůbec nic těžkého. Dokonce to vypadá, že ani ty mu nejsi lhostejná. Vodění za ručičku, první letmé pokusy o pusu a nebo líbání při měsíčku, to je přesně to, po čem jsi toužila. A ono se to splnilo. Paráda.

 

Nevím jak moc máš zkušeností, ale nebudu naivní, jelikož se obávám, že dnešní děvčata se do všeho hrnou až moc brzy. V každém případě tady vyvstává obligátní otázka: Máš u sebe kondom? Neznamená to totiž, že ten fešák co ti blbne hlavu, přesto, že na první pohled vypadá nádherně a tvá, hormony zcela zaslepená hlavička, by pro něj udělala první poslední, nepřenáší nějakou z pestré škály pohlavních chorob či sám je tak zodpovědný a v kapse má vždycky aspoň jeden připravený.

 

 

„Proč bych to měla nosit já, vždyť já ho přece na nic nepotřebuju, to je klučičí starost,“ snažíš se argumentovat. Co na to říct, myslím, že je to zcela scestná dedukce. Ano, máš pravdu, že ty si kondom nemáš na co nasadit a proto tě zřejmě nenapadne, že bys ho mohla koupit. Narozdíl od pěkného trička nebo jiného kousku oblečení, které přesně víš, kde a na čem ho budeš nosit.

 

Tak poslouchej, pokud si myslíš, že jsi připravená na sex, měla bys začít přemýšlet zodpovědně. Po světě už tak běhá dost nezodpovědných bláznů, kteří riskují každý den. Nechci ti kazit iluze, ale právě takoví krásní kluci s uhrančivými pohledy mohou být tím největším rizikem. Někdy totiž těžko poznáš, jestli na tebe nehraje nějakou habaďůru a jediné, po čem touží, je další letní trofej do sbírky.

 

 

Pokud by totiž měla tvá letní láska dopadnout ve finále takovouhle katastrofou a ten malej hajzlík by ti zlomil to tvé zamilované srdíčko, aspoň bys věděla jistě, že z toho nebudeš mít nějakou jinou polízanici. Zlomené srdce přebolí, ale řešit léčbu pohlavní nemoci nebo riziko otěhotnění, to by za jeden takovýhle nepovedený úlet nestálo za to, co říkáš.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Bez kondomu ani ránu
Žádný strach z kupování kondomů

NECHCE KONDOM? Poradíme vám, jak ho přesvědčit!

 

Takže názor na to, kdo má či nemá nosit kondom, je takový: Ten kdo je nezadaný, a tím pádem nikdy neví, kde může narazit na lásku svého života nebo alespoň na žhavý moment jedné noci, měl by u sebe nosit ochranu! Nezáleží na tom, jestli jsi kluk nebo holka. Kluci jsou lenoši a kolikrát na tyhle věci nemyslí, ale měli by! V každém případě buď připravená aspoň ty. Nakonec to totiž oceníte oba dva.

 

Pokud si myslíš, že si o tobě budou kluci myslet, že jsi moc do větru a dáš každému, protože u sebe nosíš kondom, tak jsi na omylu! Naopak, jistý průzkum dokonce dokázal, že kluci si o dívkách, nosících kondomy myslí jen to nejlepší. Prokazuje to jejich zodpovědnost a opatrnost, a to přeci není nic špatného. Vždyť pokud někoho opravdu dobře neznáš a někdy dokonce ani tehdy, když ho znáš jako své boty, tak bys neměla v sexu riskovat. Máš celý život před sebou.

 

 

A když už jsme u toho léta a cestování, když by ses náhodou chystala třeba za oceán, do Ameriky, dávej si pozor. Pokud by totiž došlo k namátkové prohlídce na ulici a policista by u tebe našel větší množství kondomů, mohl by tě zatknout za prostituci. Tudíž to nepřeháněj, stačí jeden, maximálně dva, nemusíš mít od každé příchuti jeden, to nejsou žvýkačky!
 6 hlasů
Vaše hodnocení