Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S pomocí našich horkých tipů a triků se změníš v neodolatelnou svůdkyni a svého kluka (nebo jakéhokoliv jiného) rozpálíš touhou doběla.

Probuď v sobě svůdkyni

Svádět
zdroj: Thinkstockphotos Svádět
aktualizováno 16.02.2015, 10:21 | 16.02.2015, 10:21 | Krasna.cz/lk

S pomocí našich horkých tipů a triků se změníš v neodolatelnou svůdkyni a svého kluka (nebo jakéhokoliv jiného) rozpálíš touhou doběla.

Chceš mít skvělého kluka a super sex? Skvělé! Pokud víš, že něco chceš, je to první krok k úspěchu. Teď už jen potřebuješ zvládnou základní techniky svádění, abys dostala každého prince, na kterého si pomyslíš. No, každého ne, někdy nepomůže prostě nic, ale s našimi triky můžeš mít u kluků velký úspěch.

Nauč se svádět, kluci to ocení. Pokud jim naznačíš, že se ti líbí, vzrušuje je to, zvedá jim to sebevědomí a cítí se přitažliví. I kdyby tě nakonec nechtěli, pokud to nebudeš přehánět, rozhodně se ti nevysmějí.

Ale ještě důležitější je, co se stane s tebou. Je totiž prokázáno, že holky, které dokáží někoho aktivně svádět, se cítí sebevědomější, pevnější a jistější v kramflecích. Nejdřív to začne nenápadně, začínáš s pochybnostmi, jestli na to vůbec máš. Ale když se odhodláš a zaznamenáš první úspěch, příště ti to už půjde lépe a nebude trvat dlouho, bude z tebe lamačka klučičích srdcí.

 

 

Navíc je tady jeden fakt, který nelze přehlížet. Pokud budeš svádět neznámého kluka, a to především kvůli sexu, jen málokterý dokáže odmítnout. Takže se svádění vůbec neboj, protože každá žena a dívka k tomu byla zrozená, máme to v sobě, jen to musíš objevit. Jen měj na mysli jednu věc, při svádění není cílem dlouhodobý vztah, ten se sice může vyvinout, pokud tomu budou obě strany nakloněné, ale primárně jde o zábavu... A o sex.

Nevinně a nenápadně


Tahle taktika není vůbec složitá, ale potřebuje hodně času (klidně i několik týdnů). Když se touto cestou vydáš, máš ale velkou šanci, že se z vašeho vztahu vyvine něco víc než jen chvilkové povyražení.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Na co kluci OPRAVDU zabírají
Letní lásky – vzrušující, ale i nebezpečné
Jak ho sbalit na facebooku, ale nebýt trapná

Když se tedy pro nějakého kluka rozhodneš, nastraž na něj několik smyslných pohybů. Například si sáhni pod tričko a uprav si ramínko podprsenky, olízni si špičkou jazyka rty, nebo si na prst navíjej pramínek vlasů. Dej najevo zájem, ale hned potom odejdi, nebo toho nech, aby on si nebyl jistý, co se vlastně děje. Kdykoliv dotyčného znovu potkáš, zesil signály. Když vytrváš a nebudeš tlačit na pilu, kluka k tobě časem bude něco táhnout, ale on nebude vědět, co to je. Nebude vědět, že ho svádíš, a bude si myslet, že se o tebe začal zajímat první. To je cesta k úspěchu.

Využij svých vědomostí


Kluci jsou celí bez sebe, když jim holka věnuje pozornost. Chtějí, abys je obdivovala a zajímala se o to, co právě dělají. Takže když je tvůj vyhlédnutý kluk zarytý fotbalista, měla bys následujících pár dní poctivě sledovat sportovní zpravodajství, pokud ho baví gamesky, stáhni si nejnovější hru a zkus si ji aspoň zahrát.

 

Sportovní fanoušek
Chceš-li toho kluka dostat, začni fandit jeho oblíbenému týmu. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Cílem toho všeho je, abys dokázala letmo prohodit zasvěcenou otázku, na kterou ti odpoví. Kluci jsou většinou tak nadšení, že mohou mluvit o tom, co je zajímá, že si ani nevšimnou, že tomu nerozumíš tolik, jak se tváříš. Když z tebe prostě bude vyzařovat zájem, nemůže tato metoda nikdy zklamat. Když to dobře navlékneš, máš šanci, že se z vašeho vztahu vyvine něco dlouhodobého.

Udělej z něj hrdinu


Kluci mají zakódováno, že musí být ti silnější. A i když to dnes už často neplatí, je dobré na tuto strunu občas zahrát. Takže až se dostaneš do nějaké situace, ze které ti může pomoct, ujisti se, že ti to sluší, a bež o tu pomoct požádat. Může to být cokoliv, doučování matematiky, oprava kola, servis počítače... Jenom ten problém nesmí být hraný, protože jestli je chytrý, přijde na to a bude to trapné.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše:
Flirt? Proboha, hlavně ne s těmito šesti typy mužů!
Jak svést muže do tří minut!

Buď drzá a upřímná


Nejde už ani moc o svádění, spíš o lístek na rychlík do postele, ale pokud ti jde právě o sex, tahle taktika nezklame. Nejdřív si však zařiď místo, kde k tomu může dojít, protože tady půjde opravdu o rychlou akci.

 

Svůdkyně
Když se před ním svlékneš, nikdy ti neodmítne. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Tou rafinovanější variantou je si tam kluka odvést. Prostě ho požádáš, aby tě po cestě z večírku doprovodil domů. Pak pod nějakou záminkou vyjdi z pokoje a vrať se jen lehce oděná. Nebude mít jinou možnost, než se na tebe vrhnout.

Tou druhou variantou je prostě ke klukovi přistoupit a naplno prohlásit: "Chci se s tebou pomilovat!" Když sebereš odvahu a tohle vyslovíš, je zhruba osmdesátiprocentní šance, že k sexu dojde. Také mu tak dáš najevo, že jsi sebevědomá, věříš si, a tak můžeš mít všechno, co si zamaneš. A o to přeci jde, ne? Jen nepočítej, že tato taktika povede k dlouhodobému vztahu, tady opravdu jde jen a jen o sex.5 hlasů
Vaše hodnocení