Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už tě to podzimní počasí nebaví a chtěla by ses trošku zahřát? Máme pro tebe několik poloh, které tě zaručeně zahřejí a navíc spálíš ještě několik kalorií. No není to skvělé! A jako třešnička na dortu se utuží i váš vztah!

Probuďte se sexem: Polohy, které vás určitě povzbudí

První sex
zdroj: Thinkstockphotos První sex
aktualizováno 13.10.2019, 00:00 | 13.10.2019, 00:00 | ks

Už tě to podzimní počasí nebaví a chtěla by ses trošku zahřát? Máme pro tebe několik poloh, které tě zaručeně zahřejí a navíc spálíš ještě několik kalorií. No není to skvělé! A jako třešnička na dortu se utuží i váš vztah!

Misionář jinak

Zázračná klasika, která nikdy neomrzí. Trošku misionáře vylepšíme a budeš se divit, jaké se budou dít věci. Pod zadek si dej polštář a svému příteli dovol, aby si na tebe lehl. V poloze, při které bude klečet před tebou a penis mu bude směřovat vzhůru, zažiješ to, o čem se ti ani nesnilo.

 

 

Na boku
Vyzkoušejte polohu, při které si lehneš na bok a horní nohu dáš nahoru. Bod G v této pozici může přítel stimulovat hned z několika úhlů. A kromě rozkoše si trošku zacvičíte. No není to senzační?

 

Bod G
Pokud máš šikovného a zkušeného přítele, tak to pro něho bude hračka.
Pokud potřebujete poradit, máme pro tebe malý návod. Jedná se o oblast na horně stěně vaginy přibližně 5 cm od vchodu. Místo, kde jsi nejcitlivější, se může lišit v závislosti na míře vzrušení nebo fázi cyklu. Vsaď se, že už nebudeš chtít od svého miláčka nic jiného.

 

Nohy na ramena
Lehni si na záda a nohy si polož na přítelova ramena. Přítel klečí před tebou a má možnost prozkoumat tě opravdu hluboko.

 

 

Jezdkyně
Konečně poloha, při které jsi aktivnější i ty. Úhel a hloubku průniku máš ve své režii. Vylepšení je, když si přítel podloží záda polštářem. A ty si můžeš užívat rozkoše do aleluja.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak se připravit na první sex
Jak poznáš, že ještě nejsi připravená na sex
Jak na první sex, aby všechno klaplo

 

Zezadu
Polohu zezadu muži milují, protože mají tempo pěkně ve své režii. A navíc pohled na tvůj vystrčený zadeček je pořádně rajcuje.  I ty si přijdeš na své, dtačí se nastavit ve správném úhlu a užívat si divokou jízdu.1 hlasů
Vaše hodnocení