Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přijde váš kluk vždycky s nějakým nápadem, jak si to v sexu zpestřit, zatímco vy jste spíš pro osvědčenou klasiku? Občas se sice najde i výjimka a podobné zážitky iniciuje dívka, obecně je však mužská část populace v tomto ohledu trochu podnikavější.

6 důvodů, proč chce váš kluk experimentovat mnohem víc než vy

sexuální experimenty
zdroj: Getty Images sexuální experimenty
aktualizováno 15.07.2019, 00:00 | 15.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Přijde váš kluk vždycky s nějakým nápadem, jak si to v sexu zpestřit, zatímco vy jste spíš pro osvědčenou klasiku? Občas se sice najde i výjimka a podobné zážitky iniciuje dívka, obecně je však mužská část populace v tomto ohledu trochu podnikavější.

Spolu s přibývajícími roky se často do sexuálních experimentů vrhnou také ženy, v mladém věku se však dívky k různým věcem nechají spíš vyhecovat svými prvními láskami. Proč k nim ale mnozí kluci často přicházejí s nejrůznějšími sexuálními inovacemi, když je samotné by něco takového ani nenapadlo?


Bojí se, že vás začnou nudit


Kluci chtějí být považováni za zábavné bytosti, se kterými nikdy nezažijete nudu. A to má platit i za dveřmi do pokoje, ve kterém spolu spíte. A také mimo něj. Někteří kluci se totiž skutečně domnívají, že vás musí v posteli neustále něčím překvapovat, jinak byste mohly začít hledat dobrodružství někde jinde. Kousek pravdy na tom přece jen bude!


Nechtějí se sami nudit


Pravdou je však i to, že přestože kluci všechny formy sexu zbožňují, tak je pro ně po nějaké době klasika už taková ohraná. Přestože se k ní chtějí občas vracet, rádi by si ten prožitek také sem tam okořenili. Navíc chtějí všechno zkusit, co kdyby byla nějaká pozice lepší než ta, ve které jste to dělali doposud? To ale vůbec neznamená, že sex s vámi je nudný.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 nejlepších míst na SEX: Expertka sestavila jejich žebříček
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Experimentovali jsme někdy s kamarády?
Chceš zhubnout? Milujte se vestoje!


Hledají svou sexuální identitu


Díky milování člověk hodně pozná sám sebe a svou sexuální stránku. Mladí kluci často trochu tápou a hledají, jestli jsou třeba spíš submisivní nebo dominantní. Aby to však zjistili a také poznali, co je opravdu neláká, tak si chtějí projít všemi sexuálními zkušenostmi. Proto se nedivte, když vám sdělí, že si dnes v rámci předehry zahrajete na doktorku a pacienta.


Vždycky se od nich čeká, že budou ti iniciativnější


Ve společnosti je stále ještě zakořeněné, že kluk má dělat ve většině věcí první krok. Mnoho dívek si i v dnešní době dokonce myslí, že kdyby příteli navrhly určité zpestření, považoval by je za pořádně zvrhlé. A tak se nedivte, že si kluk i v sexu myslí, že má s experimenty vyrukovat jako první, protože vy byste se neodvážily! Strachuje se, že kdyby čekal, až se ho zeptáte vy, tak by se také nemusel dočkat.

 

sexuální experimenty
(Foto: Getty Images)


Obecně rádi vymýšlejí nové způsoby


Víte, že mužské pohlaví se rádo zaobírá tím, jak udělat věci snadnějšími, lepšími, zajímavějšími. A podobně se takhle zabývají i vaším společným sexuálním životem. Přemýšlejí, jak si vzájemný prožitek ještě víc vychutnat a co všechno byste spolu měli vyzkoušet. To jim nemůžete mít za zlé!


Za experimenty schovávají to, že jim to moc nejde


Poslední důvod, proč kluci rádi experimentují, se sice vůbec netýká valné většiny, přesto se ale najde pár troubů, kteří to tak mají. Svou neschopnost nebo malý penis se snaží zakrýt tím, že vymyslí co nejvíc doplňujících věcí. Myslí si, že si pak jejich sexuálních nedostatků nevšimnete. Takhle to však nefunguje! Kdo chce experimentovat, ten se nejdřív musí dobře vyznat v tradičních způsobech.2 hlasů
Vaše hodnocení