Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Oba se na to moc těšíte, užíváte si vzájemně svých těl, jenže on je hotov dřív, než vůbec k něčemu pořádně dojde. Jak tyhle problémy překonat a užívat si společné chvíle skutečně naplno?

Proč je vždycky hotový moc brzo?

aktualizováno 21.05.2011, 08:28 | 21.05.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Oba se na to moc těšíte, užíváte si vzájemně svých těl, jenže on je hotov dřív, než vůbec k něčemu pořádně dojde. Jak tyhle problémy překonat a užívat si společné chvíle skutečně naplno?

Předčasná ejakulace, jak se tento problém správně nazývá, není nijak neobvyklá, hlavně u mladých kluků, kteří se sexuálním životem teprve začínají. O co jde? Kluk se prostě udělá moc rychle, výron semene má už po pár vteřinách soulože nebo dokonce ještě dřív, než do tebe vstoupí. Existuje ale pár fíglů, jak ji překonat a vzájemnou rozkoš si prodloužit.


Nespěchejte


Důvodem pro předčasnou ejakulaci je hlavně velké vzrušení. Když se na To tvůj kluk moc těší, není divu, že je pak rychle hotov. Takže na to nespěchejte, nejdřív se jenom mazlete a poznávejte svá těla.


Trénujte


Hlavně mu nic nevyčítej a nevyhrožuj mu. Je to prostě přirozené. Kluci se většinou udělají dřív než my holky, důležité je spíš to, aby nebyl sobec a myslel i na tvoje potěšení. Udělal se moc brzy? Jeho orgasmem vaše milostné hrátky přece skončit nemusí. Dál se mazlete, a za chvíli třeba bude mít chuť na další číslo.


Vybírejte polohu a tempo


Udělá se v určité poloze pokaždé moc brzy? Tak proč ji nezměnit nebo neproložit jinou? Své udělá i drobná proměna, třeba tempa nebo úhlu. Nebojte se experimentovat a komunikovat při tom.


Myslet na něco jiného


Často se radí, že když to na kluka jde moc rychle, má myslet na něco jiného, třeba na fotbal nebo svou babičku. Asi by to ale neměl přehánět a odvádět myšlenky úplně jinam, protože by ho vzrušení mohlo přejít úplně. Úplně postačí, když se víc než na svůj orgasmus začne soustředit na tvůj. Když bude chtít uspokojit nejdřív tebe, ohlídá se, aby tě nepředběhl.


Dejte si pauzu


Když ucítí, že to na něj jde moc rychle, ať zkusí jednoduchý trik: vytáhnout ho z tebe. Buď úplně, jen napůl, nebo ať jen zastaví a na chvíli si dá oddech, aby vaše milování nevzalo hned rychlý závěr.

 

Zázračné kondomy


Na trhu existují i různí pomocníci, kteří mu jeho vražedné tempo pomohou zbrzdit. Můžete si pořídit chladivý lubrigační gel se znecitlivujícím účinkem, existují dokonce i kondomy se znecitlivujícím efektem. Obecně by ale mohl pomoci už samotný kondom (nebo dva přes sebe), díky kterému není tolik citlivý.

 

Problémy s předčasnou ejakulací mají zpravidla mladí kluci a věkem a sexuálními zkušenostmi sám odezní. Takže žádný strach.4 hlasů
Vaše hodnocení