Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Většina kluků se bez uzardění přizná, že jejich penis je pro ně něco jako nejlepší kámoš. Čím to je a proč to my holky máme v podstatě obráceně a za své ženství se mnohdy až stydíme?

Proč se kluci kámoší se svým penisem a my se tam dole nenávidíme?

Sexuální hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Sexuální hrátky
aktualizováno 09.11.2015, 00:56 | 09.11.2015, 00:56 | Krasna.cz/trm

Většina kluků se bez uzardění přizná, že jejich penis je pro ně něco jako nejlepší kámoš. Čím to je a proč to my holky máme v podstatě obráceně a za své ženství se mnohdy až stydíme?

Jak vypadáš tam dole? Je to zvláštní, ale mnoho dívek na tuto otázku nedokáže odpovědět, protože to neví. Stydí se dolů byť jen pohlédnout. A pokud už se podívají, co že se to mezi jejich nohama nachází, zpravidla je napadají charakteristiky jako podivné, deformované, trapné…


A co kluci? Nejen že se na své mužství pořádně podívají a osahají ho, aby zjistili, jak funguje, ale neváhají rovněž při jakékoli příležitosti zkontrolovat, jak jsou na tom ostatní kluci, a ujistit se, že jsou v normě, nebo raději – že jsou lépe obdařeni.

 

Anketa
Víš, jak tam dole vypadáš?
 


PŘEČTI SI TAKÉ:

Holčička vs. Vagina
Když se nelíbíš sama sobě – tam dole
Co ti ničí dobrý sex

 

Jenže omrknutím to nekončí. Kluci mají ve svém penisu cosi jako blízkého a důvěrného přítele. Není neobvyklé, že o svém mužství mluví ve třetí osobě, svádějí na něj spoustu svých nešvarů a dokonce pro něj mají přezdívku. Pokud ty chloubu svého kluka v posteli nazýváš jako Bambulka a nebo Lulánek, on ho bude titulovat spíš něčím mužnějším a evokujícím sílu a výdrž.

 


My holky se často se svým klínem nijak moc nekamarádíme. A dokonce se za to, jak nás příroda tam dole stvořila, mnohdy stydíme. Proto chceme mít při tom zhasnuto nebo jsme na rozpacích, když nám partner navrhuje orální uspokojení.


V tomto ohledu se máme od kluků co učit. Pokud je pro ně jejich penis „kámošem“, nejsou ze sexu tolik rozpačití jako my, které své nádobíčko nenávidíme. Co si k němu vytvořit jiný postoj?

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Doma.cz radí:

10 rad pro dechberoucí masturbaci
Masturbace: Jak si ji ozvláštnit?
Zpověď účastnice kurzu: Jak jsem se učila masturbovat

 

Nemusíš si vymýšlet dráždivou přezdívku, ani okukovat po tělocviku ve sprše spolužačky. Důležité je brát se taková, jaká jsi – a to platí i pro vzhled tvého přirození. Každá jsme jiná a pro každou z nás se stoprocentně najde obdivovatel právě toho, co se ukrývá ve tvých kalhotkách. Velkým úkolem by pro tebe měla být rovněž pořádná poznávačka. Omrkni, jak tam dole vypadáš, a zjisti rovněž, jak funguješ. Při masturbaci nejlépe poznáš, jak tvé tělo reaguje. Tím se otevřeš příjemnějším zážitkům ze sexu a o pořádný krok se přiblížíš nejen sexuálnímu sebevědomí.42 hlasů
Vaše hodnocení