Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už by to chtělo potkat nějakého pořádného kluka, v dohlednu se ale nikdo nenachází. A když už to vypadá nadějně a vy se začnete s někým scházet, tak brzy stejně přijde rozchod. Co děláte špatně, že pořád ještě nejste šťastně zadané?

Proč vás nikdo nechce? Mohou za to i příliš sexy instagramové fotky!

rozchod
zdroj: Getty Images rozchod
aktualizováno 14.10.2019, 00:00 | 14.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Už by to chtělo potkat nějakého pořádného kluka, v dohlednu se ale nikdo nenachází. A když už to vypadá nadějně a vy se začnete s někým scházet, tak brzy stejně přijde rozchod. Co děláte špatně, že pořád ještě nejste šťastně zadané?

Říkáte si, že máte na kluky opravdovou smůlu. Přitom jste to možná jedině vy, kdo vám stojí v cestě k vysněnému vztahu. S kluky je to občas složité, pokud se ale vyvarujete následujících chyb, tak vám do života brzy vstoupí někdo, kdo za to bude opravdu stát.


1. Chcete drsňáka, ne hodného kluka


Spoustě holek imponují zlobiví kluci. Zrovna ti ale mají tendenci své holky ignorovat, podvádět, využívat a dávat jim kopačky. Myslí si toho totiž o sobě až moc a u vás snadno vyvolají pocit, že na ně nemáte. Pokud toužíte po pěkném a vyrovnaném vztahu, který vám nebude přinášet smutek a pocit marnosti, poohlédněte se raději po nějakém hodném klukovi. Ten si vás bude vážit, pomáhat vám a na rozdíl od drsných kluků vám vztah s nimi zlepší sebevědomí.


2. Oblékáte se vyzývavě


Je pravda, že když se vezmete mini sukni a velký výstřih, tak se za vámi každý otočí. Málokdo by s vámi ale chtěl navázat vztah, pokud vypadáte jako lehká dívka. Oblékejte se tak akorát, výstřih si klidně vezměte, ale už ho nekombinujte s extrémně krátkou sukní. Nepřehánějte to ani s malováním a červenými rtěnkami a uvidíte, že o vás kluci začnou přemýšlet jako o případné přítelkyni.

 

vyzývavé oblečení
(Foto: Getty Images)


3. Vystačíte si samy


Nezávislost je sice v módě, kluci ale nemají rádi holky, u kterých mají pocit, že jsou pro ně tak nějak zbyteční. Jsou rádi, když své holce můžou s něčím pomoct a cítit se důležití. Nechat si od nějakého kluka poradit je také jednou z balících taktik, které zabírají. Stejně tak kluci nesnáší, když holka vypadá nafoukaně a mají pocit, že by se jí museli doprošovat. Buďte ke všem milé, chovejte se normálně a uvidíte, že kluci si vás budou vážit mnohem víc než nějaké královny školy.


4. Váš Instagram je plný sexy fotek


Hodně mladých dívek se chce ukazovat a mít na Instgaramu spoustu followerů. Myslí si, že když se odhalí a budou na fotkách špulit pusu, tak si tím své sledující určitě získají. To možná ano, ale žádný pořádný kluk vás nebude brát vážně. Také pro něj nemáte žádné tajemství, proč by se vás měl snažit dobývat, když vás vidí polonahou na Instagramu. Maximálně vás využije do postele.


5. Nevěříte si

 

Při seznamování působíte nervózně a pokud vám kluk po schůzce hned nenapíše, domníváte se, že vás určitě nechce. Když se pak konečně ozve, tak mu kvůli zraněnému egu raději ani neodepíšete.  Neberete v potaz to, že kluci jsou o něco pomalejší a raději to okamžitě svádíte na nezájem. 

 
Když už si někoho konečně najdete, utápíte se v myšlenkách, že pro něj nejste moc dobré a určitě vás brzy opustí. Kvůli tomu jste také schopné dělat věci, které jsou podle vás správné, ale kluci je neocení. Například jim posluhujete, přiběhnete vždy, když si písknou a přehlížíte jejich hrubé chování. Mnohem lepší a účinnější je udržet si svou hrdost a nechat kluka, aby se snažil.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Proč jsi pořád sama?
6 důvodů, proč jsou hezké ženy single!
Jsi bez přítele? 10 výhod toho, že jsi single


6. Flirtujete s každým


Kluci mají rádi pocit výjimečnosti, pokud ale s každým klukem začnete flirtovat, tak budou zbytečně žárlit a vy budete vypadat jako holky pro všechny. Zvlášť když půjde o nějakého jejich kamaráda! Bojí se pak toho, že byste je podvedly a raději se s vám rozejdou. Nechte si flirtování pro vašeho miláčka, s ostatními se bavte pouze na přátelské úrovni.

 

flirt
(Foto: Getty Images)


7. Jste problémové


Puberta u vás řádí v plné míře, rodiče vám dělají tak akorát problémy, ve škole jste zralé na vyhazov,… Jestli patříte mezi potížistky, kluci se sice budou cítit jako vaši zachránci, ale to je tak všechno. Touží spíš po pohodové dívce, která jim nebude život moc komplikovat. Než se tedy budete snažit někoho potkat, dejte si svůj život do pořádku.


8. Nestaráte se o sebe


Mastné vlasy, špinavé oblečení, žádný deodorant, depresivní výraz, nepořádek v pokoji? To jsou pro kluky jasné ukazatele toho, že si samy sebe moc nevážíte. Začněte o sebe víc dbát, pokud chcete pořádného frajera.


9. Jdete na to moc rychle


První pusa už při první schůzce a hned druhý den s ním skočíte do postele, jen abyste u něj získaly body? Kluci nemají rádi, když jsou holky moc urputné. Tímhle tempem u nich získáte status milenky, ale ne přítelkyně. Zvolněte a nechte to plynout, pokud toužíte po dlouhodobém vztahu.


10. Až moc toužíte po vztahu


Každý den přemýšlíte nad tím, kdy už to konečně přijde? Jako na potvoru se ale nikdo neobjeví. Kluci to totiž nějak vycítí. Slétnou se kolem vás až ve chvíli, kdy budete mít své zájmy a váš svět se nebude točit jen kolem nich. Takhle pro ně totiž budete mnohem zajímavější!0 hlasů
Vaše hodnocení