Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co si budeme povídat, v době sociálních sítí existuje už jen málo párů, které se přes ně buď přímo nedali dohromady nebo minimálně nespojili po prvním setkání.

Randící aplikace, které bys měla znát! Na jakém principu fungují?

randící aplikace
zdroj: Getty Images randící aplikace
aktualizováno 06.08.2018, 00:07 | 06.08.2018, 00:07 | MT

Co si budeme povídat, v době sociálních sítí existuje už jen málo párů, které se přes ně buď přímo nedali dohromady nebo minimálně "nespojili" po prvním setkání.

Seznamování přes randící aplikace, které jsou k tomu přímo určené, představuje ještě rychlejší způsob navázání kontaktu. Už v samotné databázi se totiž nacházejí lidé, o nichž tutově víte, že se seznámit chtějí. Které z nich můžete vyzkoušet a které vás možná překvapí?

 

Rande
(Foto: Getty Images)


1. Tinder


Jednoznačně nejznámější aplikací k seznámení je Tinder. Pokud ji neznáte, základem je vědět, že funguje na zcela jednoduchém principu - zkrátka si prohlížíte fotky kluků a hodnotíte je: líbí nebo nelíbí. Stejným způsobem i vás hodnotí protějšky. V případě, že dojde ke shodě, pak dostanete možnost se s klukem spojit přes zprávy. No a další vývoj už je ve hvězdách.


Tip.: Podobná aplikace, která ale funguje jen v českém prostředí (a je tudíž bez turistů) se nazývá Pinklin.


2. Hater


Hater je aplikace pro všechny cyniky nebo pro ty, kteří si zkrátka potrpí na tak trochu neobvyklý způsob seznámení. Spojuje totiž lidi na základě toho, které věci nesnáší. Obdobným způsobem jako na Tinderu fotky, vám jsou předkládaná témata a vy je označujete stejně: líbí nebo nelíbí. Prostřednictvím jednoduchého algoritmu systém následně vyhodnotí, s kým toho máte nejvíce společného (tedy s kým nesnášíte stejné věci) a nabídne vám možnost komunikace přes zprávy.

 


3. Bristrl


Vzniklo to spíš jako taková legrácka, avšak tato randící aplikace funguje stejně úspěšně, jako ty předchozí. Spojuje vousaté muže s ženami, které vousaté muže milují. Tato aplikace je plná alternativců, hipsterů a kluků, kteří milují umění.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Randíme přes appky, posíláme sexy SMSky: Co říká sexting tobě?

Ghosting, benching nebo lemming? Co jsou novodobé trendy v randění?

Hledáte lásku? Tohle MUSÍTE STIHNOUT do konce července


Tip pro bezpečné seznámení:


1. Zkuste kluka nejdřív trochu poznat, než s ním půjdete poprvé na rande - dlouho si pište.
2. Na rande nechoďte na osamocená místa, vybírejte si taková, kde je více lidí.
3. Podezřelé profily raději hned vyřaďte. Věřte své intuici a pokud vám cokoliv od profilovky po způsob psaní nesedne, zkrátka ho zablokujte.


Lovu zdar!0 hlasů
Vaše hodnocení