Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Delší a prosluněné dny přímo vybízejí k randění. Jenže, kde takového fajn kluka najít? Pokud máš pocit, že ve svém okolí neznáš nikoho, kdo by stál za hřích, pak je načase vyzkoušet chytré seznamovací aplikace. Jenom si dej pozor na jejich úskalí,...

Randíš přes APLIKACI? Na tohle si dej bacha!

Vztah na dálku
zdroj: Thinkstockphotos Vztah na dálku
aktualizováno 16.04.2018, 00:53 | 16.04.2018, 00:53 | Krásná.cz

Delší a prosluněné dny přímo vybízejí k randění. Jenže, kde takového fajn kluka najít? Pokud máš pocit, že ve svém okolí neznáš nikoho, kdo by stál za hřích, pak je načase vyzkoušet chytré seznamovací aplikace. Jenom si dej pozor na jejich úskalí, kterých není málo.

Stačí jedno kliknutí a seznamovací aplikace už obývá tvou mobilní plochu. Ať už zvolíš populární Tinder nebo třeba Badoo, měla bys vědět, že tento druh seznámení má několik nevýhod.


Kdo je na druhé straně?

Musíš si uvědomit, že nikdy nevíš, kdo se za tím sympaťákem se širokým úsměvem skrývá. Možná jeho fotky napovídají, že jde o vysokoškoláka, kterému je pětadvacet let, ale realita může být naprosto odlišná. Dej si velký pozor na to, kdo se za profilem skrývá. Není výjimkou, že mnoho holek naletělo na fotky modelů, ze kterých se nakonec vyklubali staří a oplzlí pánové. Bohužel tohle je jedna z velkých nevýhod internetové komunikace, se kterou lze jenom stěží bojovat. Dobrou zprávou ale je, že alespoň jednu zbraň vytasit můžeš. Pokud se seznámíš se zajímavým klukem, požádej ho o jeho Instagram nebo Facebook. Právě díky těmto sociálním sítím zjistíš o dané osobě více informací, které ti třeba prozradí, kde doopravdy studuje, co má rád, jaké jsou jeho koníčky atd. I když by se mohlo zdát, že tyto věci nejsou podstatné, alespoň si ujasníš, zda o sobě říkal pravdu. Bohužel mnoho kluků si své profily přikrášluje.

 


Jít, nebo nejít na rande?
Ano, píšete si nějaký ten pátek, a tak logicky vyplynulo, že je načase, abyste vyrazili na opravdové rande. Rozhodně na tom není nic špatného. Pokud tedy kluk přijde s touto nabídkou, můžeš ji samozřejmě navrhnout i ty, rozhodně se nebraň. Důležité ale je, abyste se sešli na neutrálním a veřejném místě. Přeci jenom stále nevíš, jestli se za jeho profilem neskrývá podvodník. Nejlépe uděláš, když se sejdete v restauraci, v kině nebo třeba v oblíbené kavárně. Naopak se vyhni schůzce v jeho bytě nebo třeba na místě, které vůbec neznáš.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Měla bys vyzkoušet TINDER?
Já a TINDER! Jaká je moje zkušenost?
13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce

 

Nezapomeň o místě schůzky informovat alespoň své kamarádky. „Měla jsem domluvené první rande s Pepou z Tinderu. Nechtěla jsem o tom říct mamce, ale věděla jsem, že existují různé nástrahy. I když jsem věřila, že je Pepa normální kluk, stejně jsem se trošku bála. Rozhodla jsem se, že o schůzce povím nejlepší kamarádce. Domluvily jsme se, že jí dám do půl hodiny od začátku rande vědět, zda jsem v pořádku. Pokud bych tak neudělala, kámoška by zmobilizovala rodiče. Vím, že jsem možná zbytečně obezřetná, ale opravdu jsem se trošku bála. Naštěstí se z Pepy vyklubal fajn kluk. Sice spolu nechodíme, ale během večera jsme si hezky popovídali,“ prozradila okolnosti svého prvního rande sedmnáctiletá Kristýna.

 


Klapne nám to?

Možná máš ve svém okolí holky, které se seznámily se svým klukem přes aplikaci, což potvrzuje, že i tyto vztahy mají šanci na přežití. Na druhou stranu ale počítej s tím, že si s dotyčným nemusíte padnout do noty. I když si přes aplikace máte co říci, osobní setkání může skončit naprostým fiaskem. Proto k tomuto randění přistupuj s rezervou. Určitě se nebraň osobnímu setkání, ale zároveň si po prvním rande nemysli, že se za dva roky vezmete a společně zestárnete. Jednoduše řečeno, seznámení přes aplikaci je především o štěstí. Rozhodně je to ale fajn možnost, jak se seznámit s novými a inspirativními lidmi a užít si jarní rande v přírodě.0 hlasů
Vaše hodnocení