Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak si tedy najít lásku a neodstrašit opačné pohlaví svými chybami?

Řeč těla, kterou kluky odháníš! Možná o ní ani nevíš!

Nezájem
zdroj: Thinkstockphotos Nezájem
aktualizováno 11.01.2016, 00:59 | 11.01.2016, 00:59 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Jak si tedy najít lásku a neodstrašit opačné pohlaví svými chybami?

Hledáte toho pravého, ale nikdo si vás nevšímá a vy už začínáte být frustrované? Můžete dělat chyby, o kterých ani nevíte. Jde o vaši řeč těla!

 

U mnoha lidí je problém ten, že jsou citově nedostupní. Chrání se tak před tím, aby jim někdo ublížil. Má to však pak dopad na jejich milostný život.

 

Expert na randění a vztahy James Preece pro magazín DailyMail vysvětlil, jak lidé klamou sami sebe. Namlouvají si, že jsou šťastni a se svým stavem spokojení. "Ve skutečnosti mají kolem sebe vystavěnou zeď, která je sice chrání, ale brání jim prožívat všechny ty radosti a emoční prožitky z lásky k druhé osobě," říká odborník. "Můžete být jakkoliv láskyplní ve svém nitru, ale když to nedáte najevo, je těžké najít si osobu, která vám dá takovou lásku, jakou potřebujete," vysvětluje Preece.

 

Jak si tedy najít lásku a neodstrašil opačné pohlaví svými chybami? K negativní řeči těla rozhodně patří hrbení se či překřížené ruce, často doprovázené neustálým stěžováním si či negativním komentováním.

 

 

Jak vlastně vypadá citově nedostupný člověk? "Citově nedostupní lidé mohou vypadat velmi sebejistě, často jsou úspěšní v různých oblastech života, ovládají své emoce. Ale pokud jde o otevřenost lidem, jsou rozpačití a bojí se, jak jejich reálné já budou vnímat ostatní," říká James Preece.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Proč jsi pořád sama?
Jsi bez přítele? 10 výhod toho, že jsi single
Je singl, a tak je divná. 10 pověr o nezadaných


Randění on-line? Nic pro vás


Rovněž varuje, že také on-line seznamky a aplikace na randění pro chytré telefony nejsou pro citově nedostupné single lidi moc vhodné. "Zjistí, že je jednodušší jen flirtovat, koketovat a předstírat, že jste někdo jiný. Je jednodušší schovávat se za někoho jiného, než abyste se pokusili zaplnit prázdnotu ve svém životě," tvrdí odborník.

 

Anketa
Máš účet na Tinderu?
 

 

Pokud se považujete za citově nedostupného člověka, snadno to můžete změnit. "Nebojte se mluvit i o pozitivních pocitech, když se budete cítit dobře a šťastní," radí James.

 

Podle experta budete překvapeni, jak rychle budou lidé z vašeho okolí na tuto změnu reagovat. Zpočátku to může být děsivé, ale postupně se budete cítit přirozeněji a šťastnější. "Nemusíte bourat zeď, kterou jste si kolem sebe vystavěli. Stačí na ní vytvořit okno," dodává odborník.13 hlasů
Vaše hodnocení