Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Existují věty, které samy o sobě nezní špatně, ale zároveň se v nich skrývá tajné poselství. Pokud tvůj kluk tyto věty použije, pak rozhodně zbystři. Může se stát, že začíná přemýšlet nad rozchodem a pomalu si připravuje půdičku. Možná tě překvapí...

Říká ti TYHLE VĚTY? Dej si pozor, ve vzduchu visí ROZCHOD

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 02.04.2018, 00:35 | 02.04.2018, 00:35 | Krásná.cz

Existují věty, které samy o sobě nezní špatně, ale zároveň se v nich skrývá tajné poselství. Pokud tvůj kluk tyto věty použije, pak rozhodně zbystři. Může se stát, že začíná přemýšlet nad rozchodem a pomalu si připravuje půdičku. Možná tě překvapí, že většina z těchto vět vypadá zcela nevinně.

Cítíš, že to ve vašem vztahu neklape? Máš pocit, že brzy přijde rozchod? Pak je nejvyšší čas, abys nastražila uši! Možná ti tvůj kluk již delší dobu naznačuje, že byste se měli rozejít. O jaké věty se jedná?


"Miluji tě, ale..."


Zapamatuj si, že žádné "ale" do vyznání lásky nepatří. Buď tě tvůj kluk miluje, nebo nemiluje. Mohlo by se sice zdát, že kluci jsou upřímní a nechodí kolem horké kaše, ale opak je bohužel pravdou. V posledních letech se vytratila jejich pověstná přímost, a tak se klidně může stát, že kluk začne tímto způsobem kličkovat. Vezmi iniciativu do svých rukou, a narovinu se ho zeptej, zda s tebou chce ještě být! Pokud řekne ano, pak mu jasně vysvětli, že v lásce žádné "ale" neexistuje.

 


"Jsi moc hodná."


Ano, na této větě ve své podstatě není nic špatného, ale pokud ti ji kluk řekne, buď v pozoru. Obzvláště v momentě, kdy tě touto větou zásobuje každý den. Kluci sice mají rádi hodné holky, ale mnohem více zbožňují zlobivé divošky. Dej si proto pozor, aby tě za dívku s horkou krví nevyměnil.


"Teď bohužel nemám moc času."


Chceš se svým miláčkem trávit každou volnou vteřinu, a on ti odepsal, že nemá čas? A ze zprávy vyplývá, že si ho neudělá ani v příštích týdnech? Pokud máš s takovým chováním zkušenost, pak asi sama dobře víš, co přijde. Kluci se mylně domnívají, že nejlepší rozchod = pomalý rozchod. Bohužel holky mají opačný názor, a rozhodně si nemyslí, že dlouhodobé odmítání schůzky je tím nejlepším řešením krize.

 


"Mám tě moc rád."


Nikdy, ale nikdy nechceme od přítele slyšet, že nás má pouze rád. Rádi nás mají kamarádi, ale kluk nás má milovat a naprosto zbožňovat. V případě, že jsi vyslechla tuto větu, počítej s tím nejhorším. Tahle věta je de facto synonymem pro rozchod. Nejlépe uděláš, když se svého kluka zeptáš, proč ti neřekl "miluji tě". Uvidíš, jak na otázku zareaguje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Trpíš kvůli JEDNOSTRANNÉ LÁSCE? Víme, jak si získáš jeho srdce
4 důvody, proč se radši vykašlat na sex na jednu noc
Tajemství vztahu, který vydrží NAVŽDY!


"Se svou ex jsem..."


Vzpomíná často na svou bejvalku? Říká ti, co spolu zažili? Už teď ti můžeme prozradit, že vzpomínky na ex nikdy neznačí nic dobrého. Vypadá to, že stále ještě přemýšlí nad jejich láskou a očividně má ex plnou hlavu. Je jenom na tobě, jak se k této situaci postavíš. Buď můžeš pohrozit rozchodem, nebo trpělivě čekat a doufat, že se brzy odmiluje a zároveň ihned zamiluje do tebe. Můžeš si ale být jista, že podobnou nepříjemnost řeší většina dívek.0 hlasů
Vaše hodnocení