Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Domluvila sis se svým idolem rande, ale bojíš se, že před ním budeš koktat? Poradíme ti pár věcí, které ti pomohou.

Setkání tváří v tvář? Jak se před ním nezakoktat

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 25.04.2015, 00:18 | 25.04.2015, 00:18 | tej

Domluvila sis se svým idolem rande, ale bojíš se, že před ním budeš koktat? Poradíme ti pár věcí, které ti pomohou.

Rande se svým idolem je rozhodně skvělé, ale většina holek se trápí s červenáním a koktáním, když k vysněné schůzce konečně dojde. Některé dívky dokonce nedokáží prohodit ani pár slov, když ho potkají jen na ulici. Týká se tento problém i tebe? V tom případě ti poradíme co dělat, abys jakoukoliv konverzaci zvládla na jedničku.

 

Zjisti si o něm něco

 

V dnešním světě sociálních sítí je zjištění informací celkem jednoduché. Zkus zjistit, jaké má tvůj idol zájmy, co ho baví, jak tráví volný čas, ale i také co rád čte, jaký má rád sport, hudební žánr, které filmy ho baví. Určitě najdeš mezi vámi nějakou shodu, o které se pak můžete bavit. Rozhodně nemusíš říkat, že sis na facebooku četla, že má rád historické filmy. To by zřejmě nebyl ideální začátek. Můžeš třeba začít tím, že jsi o víkendu viděla skvělý film a jestli ho také neviděl.

 

O nic nejde

 

První schůzka je vždycky nejhezčí a zároveň nejhorší. Nevíš, jak s ním mluvit ani jak na tebe bude reagovat. Celý večer se bojíš, abys něco nepokazila, že je větší pravděpodobnost, že toho pokazíš víc. Není důvod, proč být tolik nervózní. Buď to vyjde, nebo ne, jiná možnost není. Na světě je přece kluků, že se kvůli jednomu odmítnutí svět rozhodně nezbortí.

 

Buď taková, jaká jsi

 

Proč se tři hodiny před schůzkou načesávat, malovat, lepit umělé řasy a další tři hodiny hledat oblečení? Nedělej ze sebe někoho jiného, buď sama sebou. Kluk by se měl zamilovat do tebe a ne do někoho, kdo se přetvařuje, protože by to pak prostě nemohlo fungovat. Samozřejmě se oblékni hezky, ale nepřeháněj to. Má rád fotbal, který ty nenávidíš? Netvrď mu, jak ho zbožňuješ. Dřív nebo později na to stejně přijde a je lepší mu to říct na rovinu.

 

 

Svěř se mu

 

Víš, že budeš určitě hodně nervózní? Proč mu to prostě neřekneš? Normálně mu řekni, že býváš z prvních schůzek vždycky nervózní a jinak tomu rozhodně nebude ani nyní. Uvidíš, že bude tvým zájmem potěšený a promine ti cokoliv.

 

Začni na jistotách

 

Nevíš, o čem se s ním budeš bavit a bojíš se trapného ticha? Připrav si v hlavě (!) několik univerzálních témat. Můžete se bavit o televizi, hrách, zvířatech, počasí, zprávách... Možností je opravdu hodně, stačí trochu zapátrat v paměti.

 

Nenadhazuj citlivá témata

 

Na první schůzce jsou některá témata rozhodně tabu. Za žádných okolností se nebav o svém expříteli, ani nežádej svého idola o to, aby vyprávěl o své poslední holce. Nebavte se ani o sexu, společné budoucnosti ani ničem podobném. Tyto věci si nech až na později, přeci ho nechceš hned vystrašit.
 3 hlasů
Vaše hodnocení