Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nechcete si odpustit sex ani během menstruace? Přečtěte si alespoň tyto vychytávky, díky kterým ani jeden z vás skoro nepozná, že právě máte své dny.

Sex během menstruace? Neodmítejte ho, tahle poloha je nejlepší!

sex při menstruaci
zdroj: getaway.house sex při menstruaci
aktualizováno 19.08.2019, 00:00 | 19.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Nechcete si odpustit sex ani během menstruace? Přečtěte si alespoň tyto vychytávky, díky kterým ani jeden z vás skoro nepozná, že právě máte své dny.

Sex během menstruace je pro mnohé páry nepříjemný, většinou za to ale můžou předsudky. Myslíte si, že vás to bude bolet, že všechno zašpiníte krví a že to jednomu z vás určitě připadá nechutné, protože "přes červenou se přece nejezdí".


Pokud to ale nemůžete vydržet a po promluvě s partnerem se to přece jen rozhodnete vyzkoušet, měly byste vědět pár věcí a vyhnout se tak trapasům. A pokud už jste to zkoušeli, tohle vám pomůže, abyste si to tentokrát oba víc užili.


Tampon je dobrý, ale vysušuje


Ideální je samozřejmě vyzkoušet to ve dnech, kdy vám menstruace začala anebo už končí. Během nejsilnějších dnů menstruace může hrozit, že pod sebou opravdu uděláte krvavou loužičku nebo vyplavíte nepříjemnou krevní sloučeninu. To vám může tuto zkušenost pokazit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex: Co dělat, když tě TO bolí?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme, když má naše holka menstruaci?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak vám má holka říct, že to dostala?


Možná ale ani uprostřed menstruace není vaše krvácení tak silné, a proto není důvod se nějak zdržovat. Nejspíš vás napadne, že byste měly mít před sexem zavedený tampon a až těsně před zasunutím ho vytáhnout. To může být dobré řešení proto, aby se pak během aktu objevilo co nejméně krve a také pokud si nemůžete odpustit orální sex. Má to ale jeden háček.


Tampon vás tam dole vysuší a zavedení penisu pak může trochu drhnout. Počítejte tedy s předehrou nebo použitím lubrikačního gelu. Když naopak tampon nepoužijete, nebudete mít s vlhkostí žádný problém. Chce to ale vychytat polohy, abyste se vyhnuly tomu, že to pak bude v posteli vypadat jako na jatkách.


Moc neexperimentujte


I když se to může zdát nudné, nejpraktičtější pozice pro styk během vašich dnů je klasický misionář. Zvlášť pokud si pod sebe ještě dáte pár polštářů, abyste byly výš, a přes ně ještě pro jistotu ručník. Takhle se pod vámi objeví nejmíň krve.

 

menstruace
(Foto: Getty Images)


Naopak riziko hrozí u koníčka nebo polohy lotos, kdy krev bude mít lepší přístup dostat se ven a váš přítel se tak snadněji a rychleji zašpiní i jinde než jen na penisu. Nechte si proto různá zpestření na dny, až menstruace odejde. Trochu krvavější může být i poloha zezadu.


Ideální je sprcha


Nejvíc hygienické je zalézt si spolu do sprchy a nechat vodu, aby všechno odplavila. Je to výhodné i z toho důvodu, že během vašich dnů je zvýšená hygiena nezbytná. Ne jen z estetických důvodů, vagína je také náchylnější k infekcím, a tak je lepší dávat si pozor.0 hlasů
Vaše hodnocení