Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex by měl patřit do vztahu. Dlouhodobého vztahu. Jenže ty jsi rozhodnutá, vyzkoušet sex na jednu noc. Nebudem ti to rozmlouvat, máme pro tebe ale pár rad a tipů.

Sex na jednu noc? Ano, ale...

aktualizováno 02.02.2011, 00:13 | 01.02.2011, 13:52 | Krasna.cz/trm

Sex by měl patřit do vztahu. Dlouhodobého vztahu. Jenže ty jsi rozhodnutá, vyzkoušet sex na jednu noc. Nebudem ti to rozmlouvat, máme pro tebe ale pár rad a tipů.

Nový fenomén

Zkušenost s ošklivým rozchodem, nechuť se vázat, touha po dobrodružství... Důvodů, proč lidi podnikají sex na jednu noc, je spousta. A s životním stylem, který dnes žijeme, se z toho stává pro řadu "singlů" naprosto běžná věc. Lidé dostudují, najdou si práci, bydlení... ale po trvalém vztahu netouží. Nebo jsou jejich nároky tak vysoké, že toho pravého ještě nenašli. Být bez sexu se jim ovšem nechce, tak podnikají jednorázová sexuální dobrodružství. Žádné sliby, žádná očekávání, ráno žádné výčitky. Jde přece jen o sex?


Všechno má pravidla


Možná je pro tebe taková představa také lákavá. Věř ale, že při sexu na jednu noc si musíš dávat sakra velký pozor a stanovit si určitá pravidla, která nikdy neporušíš ani neobejdeš. Jinak si koleduješ o pěkný malér.

 

Anketa
Zažila jsi někdy sex na jednu noc?
 

 

Pravidlo 1: K tobě nebo k němu?


To je dilema. Když ho vezmeš k sobě, dozví se, kde bydlíš, a co když se ho pak nebudeš moct zbavit? Navíc jestli nebydlíš sama, riskuješ, že ho ráno potkají rodiče, nebo že ho budeš muset složitě dostávat přes vrátnou na intru. Jenže jít k cizímu klukovi domů, to taky není zrovna bezpečné. Co když se z něj vyklube nějaký úchyl nebo násilník? Ideální je zvolit si nějaké "neutrální" místo, třeba hotelový pokoj nebo risknout rychlovku na nějakém veřejném místě, kde ovšem budete mít zaručené soukromí (aspoň trochu). Když už se rozhodneš jít přeci jen k němu, pošli třeba kamarádce, která o každém tvém dobrodružství ví, SMSkou jeho adresu a jméno. Nikdy nevíš...

 

Pravidlo 2: Kdy domů?


Pokud se vydáte k němu domů, ideální by bylo, odejít hned po akci. Nebudeš muset řešit, že se ráno nemáš čím odlíčit a do čeho převléct. Jenže v noci se ti nejspíš moc cestovat nebude chtít, navíc pro samotnou holku to není vždy bezpečné. Pokud hodláš přenocovat až do rána, vezmi si s sebou alespoň kartáček, věci na odlíčení, hřeben, základní šminky, parfém a prádlo a tričko na výměnu. A nastav si na mobilu budíka, protože není zaručeno, že tě tvůj nový objev stihne včas vzbudit do práce nebo do školy.

 

 

Pravidlo 3: S kondomem nebo bez?


V tomhle bodě vůbec nerozmýšlej. I když bereš antikoncepci a jsi chráněná proti otěhotnění, pilulka ti nepomůže proti různým nemocem. Proto nikdy nic nedělej bez kondomu. Radši ho měj u sebe i ty sama, protože ten kluk na to nemusí myslet. I když bude remcat, že to s kondomem nechce, trvej na svém. Kvůli chvilkovému potěšení přece nebudeš riskovat svoje zdraví. Správně bys měla s kondomem provádět i orální sex. Přijde ti to ujeté? Tak na orální hrátky při sexu na jednu noc radši zapomeň úplně.

 

Pravidlo 4: Komu to říct?


Jestli se chystáš podniknout tohle dobrodružství, asi bys do toho pro případ nějaké nenadálé situace měla zasvětit dobrou kamarádku nebo kamaráda. Někoho, kdo bude vědět, kde jsi, případně pro tebe přijede, když se ocitneš uprostřed noci sama. Pečlivě ale vybírej. Jestli to není kamarádka, která umí udržet tajemství, mohly by o tobě brzy začít kolovat nepříjemné drby.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Milá a nemilá překvapení v posteli

Jak klukovi ukázat, že jsi sama?

Pořiď si sexy sebevědomí

 

Pravidlo 5: Kdy si to užiješ?


Nejvíc na dovolené nebo na prázdninách. Nové prostředí, uvolněná atmosféra, noví lidé. To k tomu přímo svádí. Navíc tušíš, že se spolu nejspíš už nikdy nepotkáte, takže do toho netaháš city a ušetříš si případné zklamání. Sex s exotickým typem je hodně dráždivá představa, což?

 

Pravidlo 6: S kým?


To, jestli kluk, kterého jsi právě poznala v baru, náhodou nemá sifilis, sadomasochistické sklony a v bytě dalšího nadrženého spolubydlícího, asi předem nezjistíš. Sex na jednu noc je vždycky risk! Jsou ale lidé, se kterými bys tohle dobrodružství rozhodně podnikat neměla. Na seznam zapovězených patří tvoji kamarádi (vaše kamarádství by to narušilo), spolužáci, nebo kolegové z práce (drby se šíří rychle) a hlavně bývalí partneři. V jejich případě totiž neumíš vypnout city a budeš jen prodlužovat svoje porozchodové trápení.

 

Pravidlo 7: Co všechno?


Jako v normálním sexu, i v sexu na jednu noc platí pravidlo, že bys neměla podnikat nic, co se ti příčí. Pokud ale ty sama máš nějakou "zvrhnou" představu, kterou bys chtěla realizovat, ale svému příteli ses ji styděla odhalit, sex na jednu noc je vhodná příležitost. Když svým přáním toho kluka zaskočíš a možná ho i trochu znechutíš, no a? Už se přece neuvidíte.


Pravidlo 8: Má to budoucnost?


Dopředu s tím nikdy nepočítej, ušetříš si zklamání. Popravdě, z chvilkového opojení se málokdy vyvine skutečný vztah. Dohodli jste se, že jde jen o sex, takže jestli cítíš, že se do toho kluka zamilováváš, stopni to. Jinak hrozí, že ti to ráno zlomí srdce! Samozřejmě to neznamená, že by z toho něco víc nemohlo vzniknout. Spíš než pevný vztah ale jde o "kamarádství s benefitem". Pravidelně se budete scházet, ale čistě jen za účelem sexu. Je to pohodlné, oboustranně výhodné, snižuješ riziko, které provází sex na jednu noc, ale musíš umět, nemíchat do toho city.6 hlasů
Vaše hodnocení