Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex na jednu noc. Jsem na diskotéce a náramně se bavím, maličko připitá. Začne se kolem mě motat neznámý kluk, tak 17, 18 let.. Spousta holek tyhle situace diskotékových flirtů zná. Ale jak daleko to může zajít?

Sex na jednu noc – nová zábava náctiletých?

Sex na veřejnosti
zdroj: Thinkstockphotos Sex na veřejnosti
aktualizováno 27.04.2013, 00:00 | 27.04.2013, 00:00 | Krasna.cz/Denisa Ernekerová

Sex na jednu noc. Jsem na diskotéce a náramně se bavím, maličko připitá. Začne se kolem mě motat neznámý kluk, tak 17, 18 let.. Spousta holek tyhle situace diskotékových flirtů zná. Ale jak daleko to může zajít?

Nebo by se spíš hodila otázka, jak daleko to nechá každá holka zajít? Jsme každá jiná a máme jiné priority a názory. Opravdu nikdy asi nepochopím, proč holky preferují nebo dělají to, o čem tu píšu. Mluvím tu hlavně o případech slečen 13 - 16 let. Všichni víme, že dneska chodí na diskotéky už takhle mladé slečny.

 

Sex na záchodech na diskotékách, nebo venku někde ve škarpě. Může to být kdekoliv, ale bavíme se pořád o tom samém. Nevidím ani jeden rozumný důvod, proč to udělat. Proč dát neznámému klukovi celé svoje tělo jen tak, na jednu noc?

 

Anketa
Vyspala by ses s klukem, kterého jsi ten večer poznala?
 

 

Každá holka MÁ a MĚLA by mít svoji hrdost. Na tu už se dneska ale zapomíná. Mladé holky, pomotané dnešní dobou, se pouští do všeho kvůli názoru společnosti. Strhnutí partou lidí, jenom proto, abychom se dostali na jejich level, je problém nejen sexu mladých dívek.


PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST: Umíš flirtovat?
TEST: Necháš se snadno sbalit?
TEST: Chce tebe, nebo jen sex?


Cigarety, alkohol, krádeže, tráva… Všechno v poslední době ovlivňuje síla kolektivu. ,,Ahoj, hele včera sem s nim spala, bylo to naprosto skvělý.“ Dokážu si představit, jak se cítí 14tiletá, holka když jí tohle řekne už polovina kamarádek ze třídy. ,,Přeci nebudu poslední panna! Budu všem pro smích!“ I možná proto nechá toho kluka na diskotéce zajít dál, než by sama doopravdy chtěla.

 

 

Jediné plus, které bych v tom viděla, je momentální rozkoš a uspokojení obou dvou. Poté se rozejdete. Druhý den už o tom ví další a další lidi. Najednou je z kluka "dobrej borec", že spal s čtrnáctiletou holkou na záchodech. Ale ty? Děvče je za "tu, co dá všem" a šíří se o ní pomluvy.


Zničená a ubrečená jde domů s výčitkami, proč to udělala? Stíhají ji smsky, zprávy na facebooku, pomluvy... Nezvládá to. Kam až to pak může zajít?


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Přes postel cesta do vztahu nevede
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Flirtujeme, když jsme zadaní?
Čím si "koleduješ" o znásilnění
Doma.cz: SEX na jednu noc. Jak to vidí ona a jak on?

 

Proč teda dělat něco takového? Proč dneska nemá tolik mladých svoji vlastní hlavu? Osobně klidně risknu to, že budu za „frigidu“, neberu sex jako automatickou věc, pokud se někomu líbím a on mě. Pro mě je sex velmi intimní záležitost, a neměl by se podle mě brát takhle „levně“.

 

Síla kolektivu je prostě obrovská, a pokud neztratíme strach vybočit, nebo si pouze udržet svůj názor a být maličko odlišný, bude pořád nabírat na síle. Nakonec z nás bude jedno stádo ovcí…44 hlasů
Vaše hodnocení