Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když se rozhodneš přistoupit na toto letní dobrodružství, zažiješ možná velkou romantiku, ale také ti hrozí mnoho nepříjemností.

SEX NA PLÁŽI: Pozor na čumily i zadřený písek

Sex na pláži
zdroj: Thinkstockphotos Sex na pláži
aktualizováno 06.08.2015, 10:51 | 03.08.2015, 00:36 | Krasna.cz/lk

Když se rozhodneš přistoupit na toto letní dobrodružství, zažiješ možná velkou romantiku, ale také ti hrozí mnoho nepříjemností.

Jestli v sobě máš jen trošku romantičky, určitě jsi už někdy snila o milování na pláži. Vždyť je to také častá scéna romantických filmů - milenci leží na pláži, objímají se, u nohou jim šplouchá moře, nad hlavou šumí palmy a ještě nad nimi svítí miliony hvězd. Nádhera. Jedno oko nezůstane suché.

Jenomže skutečnost není tak růžová, jak se nám ji režiséři béčkových filmů i naše vlastní fantazie snaží namalovat. Pojď se podívat na to, jaké nepříjemnosti tě čekají v případě, že k sexu na pláži svolíš.

Někdo na vás přijde

Pokud nevlastníš soukromý ostrov, nebo nejedeš na prázdniny na samý konec světa, asi těžko najdeš pláž, kde by se i v noci nepotulovali lidé. Naopak, třeba na plážích v takovém Chorvatsku je v noci kolikrát zhruba stejně lidí jako ve dne, takže při milování riskujete, že vás někdo odhalí. A uvědom si, že se najdou i tací, kteří se ve šmírování milujících se dvojic vyžívají, a dokonce se nad tím uspokojují.

 

 

Jestli si teď říkáš, že takové riziko vaše milování pořádně okoření, uvědom si, že sex na pláži je ve většině zemí, kam Češi jezdí na dovolenou, přestupek. Pokud tě chytí v Chorvatsku, Itálii, Španělsku či Portugalsku, můžeš dostat pokutu, která se může vyšplhat až na několik stovek eur. V Itálii a Portugalsku můžeš dokonce skončit na několik dní ve vězení.

Velmi benevolentní k této letní kratochvíli jsou zákony v Bulharsku, kde tresty prakticky neexistují a policisté mají za povinnost přistiženým milencům jen domluvit, že podobnou činnost by měli provozovat úplně jinde a ne na pláži.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Na TOHLE milování nezapomene
5 tipů, jak ho dovést k šílenství. Ústy
Letní lásky – vzrušující, ale i nebezpečné
Sprosťák Sámer Issa: Tanečnice na něm živě předvedla orální sex!
Skrytá kamera na WC: Nechceš sex? Neee? Tak ti dám přes hubu!

Písek se umí dostat všude

Zrníčka písku jsou často velmi jemná a proniknou do každého záhybu na tvém těle. A když píšeme do každého, tak myslíme opravdu do každého. Takže pokud si nedáš pozor, budeš mít písek i na svých nejintimnějších partiích a odtamtud se velmi špatně dostává. A to už vůbec nemluvíme o tom, že to při milování bolí a dře. Takže pokud chceš sex na pláži přeci jen zažít, vezmi velkou osušku nebo prostěradlo, abyste si měli na co lehnout.

I ve vodě to může dřít


Voda odplavuje poševní sekret a vysušuje sliznice, takže je jedno, jak moc budeš vzrušená. Pokud na milování ve vodě trváš, připrav se na to, že tě to může bolet. Pomůžeš si, když použiješ lubrikant na silikonové bázi, ten se na sliznici udrží i několik hodin, takže zůstaneš zvlhčená.

 

 

Při milování v moři na tebe číhají i další rizika. Například si musíš dobře vybrat místo, aby tě náhlá velká vlna nehodila na útes. Dej si i pozor na obyvatele moře, jejichž výskyt je v noci častější. Ohrožují tě mořští ježci, které ve tmě nevidíš, ale ke břehům připlouvají i medůzy, jež tě můžou ošklivě požahat.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
VÁŠ PŘÍBĚH: Moje báječná letní láska... skončila katastrofou!
Najděte si chvilku! Proč mít sex každý den?

Na orální sex na pláži i v moři zapomeň. Není nic příjemného, když se ti do pusy dostane písek, ale pokud se napiješ slané vody, můžeš se i utopit.
 9 hlasů
Vaše hodnocení