Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V životě se s panicem nejspíš moc často nesetkáte, i kluci však musí s někým přijít o svůj věneček. Vám se tak může klidně přihodit, že potkáte kluka, na kterém vám něco nehraje. Chová se trochu jinak než všichni ostatní, občas trochu nezkušeně až...

Sex s panicem: Jaké to je být jeho první?

první sex
zdroj: Getty Images první sex
aktualizováno 04.06.2019, 00:00 | 04.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

V životě se s panicem nejspíš moc často nesetkáte, i kluci však musí s někým přijít o svůj věneček. Vám se tak může klidně přihodit, že potkáte kluka, na kterém vám něco nehraje. Chová se trochu jinak než všichni ostatní, občas trochu nezkušeně až dětinsky a vy si tak začnete připadat jako ta, která mu musí pořád ukazovat kudy kam. Někdy je trochu zbrklý a hned by vám nejraději sahal pod kalhotky, na druhou stranu se bojí odmítnutí.

Až pak si uvědomíte, že pro jeho chování existuje jediné vysvětlení. Je to panic! Co všechno tomu ještě může nasvědčovat a znamená to automaticky, že sex s ním bude ten nejhorší?


Panic je nanic?


Panicové si dívky dost často idealizují a nové intimní zkušenosti jim tak zbytečně nahánějí strach. S přibývajícími postelovými zážitky klukům obvykle sebevědomí hodně stoupá, pokud je tedy váš zájemce i ve vyšším věku stále dost uzavřený a plachý, možná je opravdu ještě sexuálně nezasvěcený.


Dá se to vůbec poznat?


Nejen panny, ale i kluci mají z prvního fyzického kontaktu s dívkou strach. Jestli se váš přítel začne červenat, potit se a nervózně uhýbat pohledem hned, jakmile se k němu přiblížíte, může to znamenat dvě věci. Buď je do vás opravdu bezhlavě zamilovaný nebo je panic. Dalším poznávacím znamením může být také mírný třes rukou. Když se mu klepou, zatímco vás objímá nebo se blíží k intimním partiím, pravděpodobně by mohlo jít ještě o panice. Anebo je hodně vzrušený, nikdy to nemůžete s jistotou odhadnout na sto procent.

 

první sex
(Foto: Getty Images)


Měly byste se ho na jeho panictví zeptat?


Může se stát, že máte po prvním sexu se svým přítelem podezření, jestli nešlo o jeho poprvé. Choval se tak nesměle a stydlivě, že vám tím pěkně zasadil brouka do hlavy. Chtěly byste vědět, jestli jste byly jeho první? Rozhodně se ho na to neptejte přímo!


Snadno by se totiž mohlo stát, že jste se spletly a kvůli otázce, jestli to byl jeho první sex, by se mohl dost urazit. Nebo by to mohl dokonce brát jako výsměch, že byl tak špatný a vy byste třeba měly po vztahu. Raději se ho nenápadně zeptejte, kdy a jak došlo k jeho poprvé a uvidíte, co vám odpoví. Pokud byl skutečně ještě panic, spíš zahrajte překvapení, než abyste se mu přiznaly, že jste si to celou dobu myslely. Akorát byste mu celý zážitek zkazily a shodily jeho sebevědomí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ve 20 panic? Je divnej?
TEST: Jsi připravena na svoje poprvé?
Aby tě tvoje poprvé nebolelo


Trochu jiný zážitek


Kluci panicové však nejsou nic špatného. V posteli bude pravděpodobně jemný, a i když možná rychle dosáhne orgasmu, bude se alespoň snažit s ničím nechvátat. Když prožije svůj první sex právě s vámi, budete pro něj mezi ostatními budoucími dívkami stále výjimečné a ještě nějakou chvíli po tomto zážitku vás bude zbožňovat. Když nezůstane jen u jednoho sexu, tak bude brát všechno zpočátku smrtelně vážně a sebemenší běžné nehody při sexu bude vnímat jako tu největší katastrofu, což pro vás může být roztomilé.


Na to, jak se snažil mladý Filip zbavit svého panictví, se podívejte ve filmu Rafťáci ve středu 5. června od 17:50 na Nova Cinema. Filip si ještě s kamarádem Danym představuje prázdniny, během kterých by oba rádi získali nějaké ty sexuální zážitky. Poslední dobou je v této oblasti potkávaly jen samé nezdary a trapasy, kvůli kterým by teď měl Filip správně odjet pracovat ke svému strýcovi. Ten si však nechce nechat jen tak ujít prázdniny a jeho věrný parťák Dany mu v jeho plánech ochotně pomůže. Jenže přestože Filip ke strýcovi nakonec neodjede, ani tak všechno nepůjde tak hladce, jak si to kluci v podání Vojty Kotka a Jiřího Mádla malují. Na své prázdninové jízdě se budou nacházet nejen v nebezpečné blízkosti Danyho rodičů, ale také dívek z vodáckého kurzu. Podaří se jim nakonec některou z nich sbalit?

 0 hlasů
Vaše hodnocení