Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S příchodem tepla budete trávit více času venku a hezké počasí bude doslova lákat k intimním hrátkám na slunci. Vyrazíte s vaším klukem na romantickou procházku a najednou dostanete chuť si to rozdat. Zima vám v tom nebrání, přesto jsou ale věci, ...

Sex venku: Na co si dát pozor?

sex venku
zdroj: Getty Images sex venku
aktualizováno 06.05.2019, 00:00 | 06.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

S příchodem tepla budete trávit více času venku a hezké počasí bude doslova lákat k intimním hrátkám na slunci. Vyrazíte s vaším klukem na romantickou procházku a najednou dostanete chuť si to rozdat. Zima vám v tom nebrání, přesto jsou ale věci, které byste si měli ještě před vášnivou chvilkou pohlídat.

Různé maličkosti by vám totiž mohly vyhlídky na venkovní milostné dobrodružství překazit a příště už byste se toho raději vyvarovali.


Lidé


Ať už se chystáte do přírody, nebo vás láká nějaká městská zapadlá ulička, nevzbuzujte zbytečně pozornost. Snažte se nebýt moc hlasití, jinak by vaše řádění mohla ukončit i policie, která by to označila za výtržnictví.

 

sex venku
(Foto: Getty Images)


Bodláky


Když už si v přírodě vyberete místo, které svádí k činu, zkontrolujte, jestli se v jeho okolí nenachází něco, co by vás mohlo zranit. Může jít o bodláky, růže, trní nebo třeba kopřivy. Pálivá rána dokáže romantickou chvilku pěkně narušit a vaše původní plány úplně zkazit.


Mravenci a jiná zvířata


Jestli se chystáte vyrazit ven třeba do lesa, pamatujte, že nikdy nebudete sami. Kolem se pohybuje spousta živočichů a vy určitě nechcete skončit s klíštětem na intimní partii. Stejně tak buďte ostražití, abyste si nesedli do mraveniště.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kde "TO“ děláme, když jsou rodiče doma?
Nejlepší polohy pro rychlý sex
Sex na neobvyklých místech


Počasí


Přírodní živly jsou nevyzpytatelné, a pokud se chystáte experimentovat pod širým nebem, důkladně prozkoumejte předpověď. Déšť rozhodně není milým překvapením a vy nechcete, aby venkovní erotické hrátky skončily nachlazením.
Také se ujistěte, že vás venku nepřepadne alergie. S opuchlýma očima a svědícím nosem si sex moc neužijete, jakkoliv druhá polovička na tyto problémy netrpí.

 

láska
(Foto: Getty Images)


Infekce


Pamatujte, že když jste doma, tak zanedbání hygieny tolik nehrozí. Venku se ale dotýkáte téměř všeho, a tak byste si měli před saháním na pohlavní orgány vydezinfikovat ruce. Pokud nemáte po ruce kapesní dezinfekci, využijte alespoň vlhčené kapesníky.


Také se ujistěte, jestli si zrovna nesedáte na nečisté prostředí a v případě nutnosti si s sebou raději zabalte čistou podložku, stačí malý ručník. Rozhodně je to lepší než skončit s hlínou mezi nohama.0 hlasů
Vaše hodnocení