Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex se může v jistých situacích zneužívat či využívat k získání určitých výhod a stává se tak mocnou zbraní. Existují lidé, kteří bez sebemenších výčitek svědomí touto zbraní kosí jednu hlavu po druhé. Patříš také mezi ně?

SEX, zbraň nejvyššího kalibru v životě zlatokopky

sexy žena
zdroj: Thinkstockphotos sexy žena
aktualizováno 07.08.2013, 00:00 | 07.08.2013, 00:00 | krasna.cz/roh

Sex se může v jistých situacích zneužívat či využívat k získání určitých výhod a stává se tak mocnou zbraní. Existují lidé, kteří bez sebemenších výčitek svědomí touto zbraní kosí jednu hlavu po druhé. Patříš také mezi ně?

Pěkné a smyslné ženy to prý mají v životě mnohem jednodušší. Rozhodně s tím v jistém směru nelze než souhlasit, především pokud se jedná o jednání s muži. Ale na druhou stranu, všechno má svá pro a proti a i krásná sexy žena se právě díky svému vzhledu kolikrát může cítit diskriminována.

 

Pokud patříš do kategorie obletovaných krásek, možná ses už někdy takhle cítila, všichni tě soudí jen podle vzhledu a v podstatě všechno ostatní se zdá být neviditelné. Máš ale přeci i jiné kvality a musíš makat mnohem víc, aby si jich druzí všimli a nehodili tě do kategorie pěkných, ale hloupých hraček.

 

 

Určitě jsi taky zjistila, že pokud si vezmeš to správné oblečení, ve kterém ti vykoukne o trochu více kůže než je běžné, zapomínají muži v tvé přítomnosti o čem vlastně chtěli mluvit. Magická síla bujného sexy dekoltu, nebo kraťoučké sukýnky odhalující dokonalá stehna je prostě k nezaplacení.

 

Anketa
Nevadilo by ti využít sexu k lepším známkám nebo k získání nějaké jiné výhody?
113 hlasů
Nevadilo
57 hlasů
Nevím
142 hlasů
Nikdy
Hlasovalo 387 lidí
 

 

Je něco jiného sem tam s někým zaflirtovat a tím si třeba dopomoci k lepší cenové nabídce, akční slevě nebo drinku zdarma. Proč bys nevyužila toho čím tě příroda obdařila a přitom ještě odcházela s tím, že i onen muž, se vlastně cítí o něco lépe, protože měl tu možnost s tebou prohodit pár slov a potěšit tě. Je to taková oboustranná služba.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak získat zpět svého ex!

Probuď v sobě svůdkyni

SEX NA PLÁŽI: Pozor na čumily i zadřený písek

 

Úplně jiné ovšem je, pokud se rozhodneš získávat své vysněné cíle sexem. Může to začít nabídkami sexu pro tvého profesora, který, pokud není dostatečně mravně na výši toho může klidně využít. Potom je tu výběr partnerů, v podstatě ti vůbec nezáleží na tom, jaký ten kluk je, jestli k němu něco cítíš, nejdůležitější je, že má pěkné auto, dostáváš od něj drahé dárky a pohybuje se ve vyšší společnosti, kam sama míříš, tudíž se díky němu dostaneš k dalším, ještě bohatším a zajímavějším lidem.

 

Tímhle způsobem operují všechny zlatokopky. Některé jsou více a jiné méně okaté, záleží na rafinovanosti a podání. Jsou jisté druhy žen, které dokáží mužem zcela nepozorovaně manipulovat přesně tak, aby se vždy dostaly kam potřebují a přitom to bude vypadat, jako nápady, které se v mužově hlavě rodí samy. Nesporně zajímavá vlastnost, která vyžaduje jistý kalkul a chladnou hlavu.

 

 

Záleží na tobě, jestli se chceš zařadit mezi tyhle zisku chtivé potvůrky, ať už jde o dárečky, pěkně zajištěný život nebo výhody ve škole či práci. Na to musí mít člověk žaludek. Otázkou je, jakým způsobem ty sama bereš sex, jestli je to pro tebe intimní záležitost, kterou chceš sdílet jen s tím koho miluješ, nebo je to pracovní nástroj, pomocí kterého si pomalu vyšlapáváš svoji cestičku za štěstím nebo tím, co štěstím nazýváš.

 

Setkala ses už někdy s takovou holkou, která by se sexem operovala podobným způsobem?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejznámější zlatokopky ze Slovenska v Čechách: Kdo se k nám nakvartýroval?

Slavné holky, které jdou po penězích: 10 nejznámějších českých zlatokopek

Exmilenec Ornelly Štikové, politik a podnikatel Okamura promluvil: Štiková je zlatokopka! To je šok...5 hlasů
Vaše hodnocení