Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Koho by někdy nenapadly při pohledu na podlouhlé ovoce nebo zeleninu zvrhlé myšlenky. Zelenina je navíc podstatně levnější než takový vibrátor. I tento druh sexuálního zpestření má ale svá pravidla, a proto si je přečtěte dřív, než podlehnete zvěd...

Sexuální hrátky se zeleninou? Mají svá pravidla

Sex
zdroj: Getty Images Sex
aktualizováno 01.04.2019, 00:00 | 01.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Koho by někdy nenapadly při pohledu na podlouhlé ovoce nebo zeleninu zvrhlé myšlenky. Zelenina je navíc podstatně levnější než takový vibrátor. I tento druh sexuálního zpestření má ale svá pravidla, a proto si je přečtěte dřív, než podlehnete zvědavosti.

Možná už vás napadlo využít okurku nebo něco podobného, a to nejen když zrovna není nikdo po ruce. Mladí lidé experimentují, když si ale nedáte pozor, tak takové pokusy mohou skončit třeba i bolestivou infekcí nebo poraněním. Jak postupovat, když se rozhodnete vzít si něco z kuchyně přímo do postele a snídani tím tedy rozhodně nemyslíte? Kterou zeleninu brát a které jídlo raději ne?


Okurka má zelenou


Toto je asi nejčastější zelenina, se kterou ženy sex provozují. Samozřejmě máme na mysli tu salátovou, ne kyselou. Většinou je dlouhá a tlustá, a ne tenká jako třeba mrkev, a kdyžtak ji můžete na menší rozměry rozkrájet. Pokud to ale chcete vyzkoušet, dejte si pozor na to, aby povrch okurky nebyl moc drsný, a vy jste se nepoškrábaly. Navíc mají okurky různý tvar, a tak si můžete vybrat ten, který vám sedne.


Bílá ředkev


Tato zelenina je trochu širší než mrkev, ale méně známá než okurka. I ona je ale možnost, pokud by vás už okurka omrzela. Obojí musíte před použitím důkladně očistit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex podle čísel. Vypočítej si, jaká jsi v posteli
Sex na jednu noc... S kamarádkou!
Velký penis? V těchto polohách bolest nehrozí


Žlutá pomůcka


Takový banán je velmi sexuální ovoce. Pokud se rozhodnete jím postelové hrátky zpestřit, vyberte si pro to ten nezralý, nazelenalý. Je tvrdší a pevnější. Nikdy si nevezměte ten měkký a černý, ten by vám mohl přivést tak akorát problémy. Nikdy ho před sexem neloupejte, to by se akorát zlomil!


Na rozdíl od okurky má banán mírně zahnutý tvar, a tak záleží jen na vás, zda vám to bude vyhovovat, anebo vsadíte na rovnější okurku.

 

Sex se zeleninou
(Foto: Getty Images)


Pokud by vás napadla ještě kukuřice, tak od tohoto nápadu raději upusťte. Nechcete tam dole lovit zrníčka ještě tři dny poté.


V každém případě, pokud se rozhodnete užít si v posteli s ovocem nebo zeleninou, nezapomeňte tyto zdravé pomůcky předtím důkladně umýt mýdlem a vodou! Abyste si jimi spíš neuškodily, než nepřilepšily, nezapomeňte také před jejich aplikací použít trochu lubrikačního gelu. Pro větší bezpečnost vůči bakteriím přes ně klidně ještě přetáhněte kondom, který zároveň bude mít i žádanou zvlhčovací funkci.4 hlasů
Vaše hodnocení