Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kolikrát se stane, že jsi unavená, ale miláček by měl chuť trochu dovádět. Nauč se polohy, u které tě vzruší, a zároveň si u nich odpočineš.

Sexuální polohy pro lenochy

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 24.12.2014, 00:05 | 24.12.2014, 00:05 | tej

Kolikrát se stane, že jsi unavená, ale miláček by měl chuť trochu dovádět. Nauč se polohy, u které tě vzruší, a zároveň si u nich odpočineš.

Vánoční ruch člověka neskutečně vyčerpá. Chvíli pečeš, pomáháš s úklidem, a pak zas sháníš dárky pro příbuzné. Všude plno lidí a ty jsi ráda, když se nějak dopotácíš domů a jediné, na co máš zrovna myšlenky, je horká vana a postel. Jenže ejhle. Miláček má podstatně jinou představu o dnešním večeru. Co teď? Vymlouvat se nemusíš, prostě jen přenecháš veškerou aktivitu na něm.

 

1. Misionářská poloha

 

Jedná se o základ snad každého sexuálního života. Někdo se bez ní nedokáže obejít, jiný ji zase využívají jen málokdy. Přitom je to tak úžasná poloha, u které budeš nejenom příst blahem, ale navíc nemusíš dělat téměř žádné pohyby, což zajisté oceníš. Pokud nevíš jak na ni, tak ti poradíme. Jedná se v podstatě o to, že si lehneš na záda, roztáhneš nohy a partner se položí na tebe. Nic víc, nic míň. Tempo samozřejmě určuje on.

 

2. Poloha slon

 

Tato poloha je možná ještě odpočinkovější, než misionářská. A také mnohem lepší. Celý princip spočívá v tom, že si lehneš na bříško, pod sebe si dá menší polštářek a partner do tebe vnikne zezadu. Můžeš si vybrat, zda mít nohy roztažené od sebe, nebo přitisknuté v sobě. Obě varianty mají své klady, tak se stačí jen rozhodnout, případně vystřídat obě dvě.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sexy předehra, kterou ještě nezažil

Mindráky v posteli? Skoncuj s nimi!

Připrav ho v posteli o rozum! RADY pro nezkušené

 

3. Poloha na pejska

 

Klasická poloha, kdy si klekneš na kolena a rukama se opřeš o podlahu. Sice to nezní příliš odpočinkově, ale stačí trochu inspirace a můžeš si hravě pomoci. Zkus se třeba opřít o stůl, sedačku, nebo cokoliv trochu vyššího. Uvidíš, že to bude nejenom paráda, ale v podstatě nemusíš dělat nic víc, než si užívat slastných pocitů.

 

 

4. Poloha lžíce

 

Na chuť této poloze musíš přijít sama, ale pokud se naučíš, jak si lehnout, zjistíš, že lepší nenajdeš. Jedná se o polohu z boku, kdy si k partnerovi lehneš zády a lehce pokrčíš nohy. Tempo může udávat jak on, tak ty. Můžete se hýbat třeba nahoru a dolů, do stran, prostě jak je libo.

 

5. Poloha hroznýš

 

Další s parádních oddychovek a navíc je vhodná i pro ty, jejichž partneři nejsou obdařeni obrovskými rozměry. Spočívá v tom, že se položíš na záda a zvedneš obě nohy. Partner si lehne na bok a kolmo k tobě. Nohy si můžeš opřít o jeho bok a nechat ho, ať se patřičně vyřádí.

 

6. Poloha kočka

 

Jedna z bokových poloh, která se hodí spíše k mužům, kteří mají trochu větší rozměry. Lehněte si čelem k sobě a nech ho do sebe zasunout. Pohyby může provádět jak on, tak ty, ale měli byste si určit, kdo z vás to bude. Proč? Při této poloze jsou veškeré pohyby značně omezeny na minimum, což zabraňuje intenzitě přirážení. V každém případě stojí za to ji vyzkoušet.

 

7. Poloha na kurtizána

 

K této poloze potřebuješ nějakou židli, či něco trochu vyššího. Posaď se a zkřiž nohy za partnerovými zády. Posaď se na okraj a opři se. Zbytek nech čistě na něm. Polohy můžete libovolně střídat, nebo zůstat u jediné. Jisté ovšem je, že jediný, kdo se zpotí, bude on. Ty si odpočineš a ještě zažiješ úžasný sex. Co víc si přát?
 6 hlasů
Vaše hodnocení