Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš problém dosáhnout při milování orgasmu? Poradíme ti nejlepší pozice pro tvé i jeho potěšení.

Sexuální pozice, které ti zaručí orgasmus

aktualizováno 17.07.2011, 09:16 | 17.07.2011, 09:09 | Krasna.cz/trm

Máš problém dosáhnout při milování orgasmu? Poradíme ti nejlepší pozice pro tvé i jeho potěšení.

Milování s ním je nádherné, jen se občas nestihneš dostat až na samotný vrchol. Čím to je? Možná je hotov moc rychle, možná nejsi dost uvolněná, nebo ti chybí potřebná intimita a mazlení. Známe polohy, které právě tohle umí a usnadní ti cestu k bouřlivému vyvrcholení.

 

Na koníčka

  

Popis polohy: Muž leží na zádech, žena sedí na něm obkročmo, mírně nakloněná dopředu.

 

Jak usnadňuje orgasmus? Nedosahuješ orgasmu proto, že tvůj přítel s tebou při milování nedělá to, co bys potřebovala, a občas dělá dokonce i něco, co je ti nepříjemné? Pak je pro tebe tato poloha to pravé. Díky tomu, že jsi nahoře, můžeš si sama určovat rychlost sexu a hloubku pronikáním. Intenzivnějším předkloněním, narovnáním či naopak zakloněním dozadu měníš i úhel pronikání a můžeš sama zjistit, co je pro tebe nejpříjemnější. Pokud trochu podsadíš pánev a nakloníš se hrudníkem nad svého přítele, můžeš si jeho pronikajícím penisem dokonce stimulovat i poštěváček, a zajistit si tak ještě bouřlivější orgasmus. Tvůj přítel má navíc volné ruce, kterými tě může hladit na stehnech, na prsou, nebo ti pomoct s drážděním poštěváčku.

 

Houpačka

 
Popis polohy: Muž si lehne na záda, žena si sedne obkročmo na něj, ale zády k jeho obličeji. Je to vlastně podobné poloze Na koníčka, jen sedíš čelem směrem k jeho nohám. Díky tomu je pronikání trochu jiné, a o to zajímavější.

 

Jak usnadňuje orgasmus? Tahle poloha se bude líbit i tvému drahému. Moc se u toho nemusí namáhat a může si užívat výhled na tvé pozadí a na svůj penis, který do tebe vniká. Ty můžeš zkoušet různé varianty. Buď si klekneš a pohybuješ se směrem nahoru dolů, nebo si sedneš do podřepu a pohupováním v kolenou a záklony určuješ hloubku a intenzitu průniku. Tahle poloha je ideální pro dráždění bodu G.


Misionářský tanec

 
Popis polohy: Žena leží na zádech a muž je na ní, jako při klasické misionářské poloze.

 

Jak usnadňuje orgasmus? Čím se liší od klasického misionáře? Tvou aktivitou. Při misionářské poloze ležíš na zádech a můžeš proti svému partnerovi přirážet svým klínem. Tentokrát ale změň směr pohybu a zkus jemně kroužit pánví. Je jedno, jestli s ní budeš jen kroutit ze strany na stranu, pohybovat s ní do tvaru ležaté osmičky, najdi si prostě pohyb, který ti bude nejpříjemnější. Průnik pro tebe bude mnohem intenzivnější a vstupující penis ti při správném úhlu může dráždit také klitoris.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Každá z nás může mít orgasmus. Jen vědět, jak na to!
TEST: Proč nemáš orgasmus?
Okořeňte si sex

Bohyně

 

Popis polohy: Muž si sedne na židli nebo na postel, nohy drží mírně roztažené od sebe. Žena se posadí obkročmo na jeho klín. Nohy může mít obtočené kolem jeho pasu.

 
Jak usnadňuje orgasmus? Sama si rozhoduješ o způsobu a intenzitě pohybu. Můžeš se pohybovat buď zepředu dozadu, nebo ze strany na stranu. Podsazením pánve nebo zakloněním měníš i úhel pohybu a nastavuješ svému partnerovi přístup ke svému poštěváčku, který ti může během milování dráždit rukou a pomoct ti k rychlejšímu vyvrcholení. Také si ho v určitém úhlu můžeš snadno třít o jeho přirození. Tato poloha nabízí i patřičnou intimitu, můžete si vyměňovat polibky a hluboké pohledy do očí.


Dub


Popis polohy: Žena si lehne na záda a přitáhne si kolena k hrudníku. Muž si klekne k jejímu klínu, pronikne do ní a partnerka si opře chodidla o jeho hruď.

 

Jak usnadňuje orgasmus? Tentokrát má rychlost a intenzitu pronikání ve svých rukách partner. Měl by ale hned od začátku nastavit mírnější tempo, protože v této poloze jsi hodně otevřená a citlivá a pronikání je pro tebe intenzivnější, mohlo by být až bolestivé. Klidně může dělat v přirážení pauzy a v nich se věnovat dráždění tvého klitorisu.

 

Jaká poloha pomáhá k zaručenému dosažení orgasmu tobě? Poděl se s ostatními v komentářích.35 hlasů
Vaše hodnocení