Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěla bys, aby tě tvůj přítel pomiloval tak, jak to máš ráda, ale nevíš, jak mu to říct? S tímhle slovníkem si porozumíte.

Sexuální slovník: Aby tě pomiloval přesně tak, jak chceš

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 02.03.2015, 00:14 | 02.03.2015, 00:14 | Krasna.cz/lk

Chtěla bys, aby tě tvůj přítel pomiloval tak, jak to máš ráda, ale nevíš, jak mu to říct? S tímhle slovníkem si porozumíte.

Kluci mají život v lecčems jednodušší a platí to i v sexu. Nejen, že dokáží spolehlivě oddělovat samotný styk a city, ale hlavně si nemusí říkat, když mají chuť. Jejich ztopořený penis to řekne za ně. Ale jak to má udělat holka? Na nás vzrušení není vidět, a když se chceme pomilovat, nezbývá nám nic jiného, než se ve spodním prádle producírovat po bytě, nebo si dokonce rovnou nahlas říct. 

Jenomže málokterá z nás má tolik odvahy, aby naplno řekla, po čem touží. A tak naznačujeme a naznačujeme a jen někdy se setkáme s úspěchem, protože kluci některé věci prostě chápou jinak.

Podívali jsme se tedy na nejčastější věci, které holky v posteli říkají a připojili k nim vysvětlení, jak je chápou kluci. Naučíme tě přeložit tvá přání do klučičího jazyka, aby dělal přesně to, co chceš.

Ty říkáš: Nic
On slyší: Nic. To znamená, že nebude orální sex ani nic jiného, co by ti mohlo udělat radost a na co by ses mohla těšit.


Největší problém nám dělá si říct o orální sex. Ale proč? Vždyť je to stejně přirozené jako cokoliv jiného. Vem si příklad z kluků, ti se nijak neostýchají říct: "Lásko, vykuř mě." Nemusíš být tak hrubá, můžeš například říct: "Chtěla bych, abys líbal CELÉ mé tělo."

 

Milování
Řekni mu, aby tě líbal úplně všude. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Můžeš také začít mručet či sténat, když ti kluk bude dělat něco, co se ti líbí. Hlasitějšími vzdechy mu pak dáš najevo,

A dělá-li ti problém mluvit, prostě si přitáhni klukovu hlavu mezi své nohy. Zdá se ti to sprosté? Možná to je, ale je to taky jeden z okamžiků, o kterých velká většina kluků sní.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Staň se královnou francouzského milování
Orální sex: Najdi si tempo, které ti ho zpříjemní
Kdy jsi dost zralá na sex?

Ty říkáš: Dotýkej se mých prsou
On slyší: Mačkej mi bradavky, jak nejsilněji můžeš, a nepřestávej.


Kluky na prsou nejvíc přitahují bradavky a vlastně si ani neumí pořádně představit, že je máš citlivá celá. Pokud ti jeho drcení bradavek nevyhovuje, můžeš mu říct: "Miláčku, chtěla bych, abys mě hladil po každém kousíčku mých prsou, nejen po bradavkách." Ale protože víme, že se nám o těhle věcech těžko mluví, poradíme ti jiný trik.

 

Milování
Je tak příjemné, když tě líbá na prsou. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Zatímco tě bude tvůj kluk vzrušovat v rozkroku, začni se po ňadrech hladit sama. Dělej to tak, jak bys chtěla, aby to dělal on. Jemně ber prsa do dlaní nebo po nich přejížděj prsty. Pokud není tvůj miláček úplně zabedněný, "opíše" tvé pohyby a příště už to bude dělat podle tvých představ.

Ty říkáš: Ano, takhle
On slyší: Dělej to, dokud ti jazyk (ruka, penis) neupadne.


Často si neuvědomujeme, že kluci berou vše, co slyší, doslova. Když mu řekneš, aby něco dělal, bude to dělat, dokud neomdlí. Jenomže na nás monotónní dráždění neplatí, takže tímhle pokynem vlastně žádného úspěchu nedosáhneme. Takže pokud chceš, aby tě dokázal plně uspokojit, musíš svůj rejstřík pokynů rozšířit. Zařaď slovíčka jako přidej, uber, lehce, přitlač... Sama musíš ze začátku svému miláčkovi říct, jak se ti to líbí. Neboj, on se to časem naučí. 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Sex v přírodě? Připravte se, bude to divočina!
10 provokativních způsobů, jak dostat chlapa do postele

FANDA: Sex s kamarádkou: Jen podle pravidel!

FANDA: Nejlepší masturbační songy! Tohle se vám bude honit hlavouAle opět platí, stydíš-li se mluvit, vezmi do ruky jeho ruku (penis) a ukaž mu, jak se ti to nejvíce líbí. Až pochytí tu kombinaci dotyků, síly a tlaků, co tě přivede do nebe, bude tě umět uspokojit kdykoliv budeš chtít.

Ty říkáš: Ještě
On slyší: Rychleji


Tenhle povel hodně kluků znervózní, protože se rychlosti dost bojí. Čím rychleji totiž souloží, tím rychleji jsou hotovi a nedokáží na tebe počkat. Proto tohle slovíčko zaměň za jiné, podobného významu. Jestli ti trvá déle, než dosáhneš orgasmu, měla bys být na používání slůvka "ještě" obzvlášť opatrná.

 

Milování
Kluci často nemají příliš dlouhou výdrž, musíš ho zpomalit. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Nauč ho jeden trik. Ať tě svým penisem dráždí na klitorisu, tak dlouho, dokud nebudeš jen krůček od vyvrcholení, Teprve tehdy do tebe může proniknout a orgasmu pak dosáhnete společně. Takový sex bude navýsost uspokojivý pro oba.


 5 hlasů
Vaše hodnocení