Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některým potravinám, rostlinám nebo koření se připisuje magická síla. Nejen že dokážou přivábit muže, ale také umí povzbudit jeho touhu. Chceš být i ty pro muže neodolatelná?

Sexy vůně, kterým neodolá

aktualizováno 09.05.2011, 05:53 | 09.05.2011, 01:54 | Krasna.cz/trm

Některým potravinám, rostlinám nebo koření se připisuje magická síla. Nejen že dokážou přivábit muže, ale také umí povzbudit jeho touhu. Chceš být i ty pro muže neodolatelná?

Tyto zázračné látky jsou často ingrediencemi parfémů. Proč si tedy při výběru tvé nové vůně nevybrat nějaký, kterému tvůj vysněný kluk sotva odolá.

 

Vanilka


I muži rádi mlsají a chuť na sladké v nich vyvolá tvůj parfém s pořádnou porcí vanilky. Aby se mu z toho ale nezamotala hlava, vyber parfém, který tuhle sladkost kombinuje s něčím ostřejším a šťavnatějším, třeba s grapefruitem nebo santalovým dřevem.
Náš tip: Cacharel Amor Amor

 

Sexy vůně - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Čokoláda


Kdo by odolal hříšně sladké čokoládě? Zlíbat tě bude chtít, když ve tvé vůni ucítí stopy čokolády nebo kakaa. Výrobci parfémů na to jdou ale mnohdy ještě rafinovaněji a kombinují tuto hříšnou chuť s vůní vanilky. Na téhle vůni se stane doslova závislým.
Náš tip: Yves Rocher Néonatura

 

 

Mandarinka


Svěží citrusová vůně se snoubí se sladce ovocnou, což je pro mnohé muže doslova vražedná kombinace. Nositelka takové vůně je pro muže osvěžením se sladkým tajemstvím.
Náš tip: Moschino Cheap And Chic

 

Sexy vůně - 8
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Hřebíček


Ostrá chuť hřebíčku dokáže vykouzlit zázrak nejen z pokrmu, ale i z parfému. Je štiplavá a provokativní, dráždí a vyvolává smyslné představy. Její ostrost skvěle doplňují jemné květinové esence, například z šeříku, lipového květu nebo magnólie.
Náš tip: Elizabeth Arden 5th Avenue

 

Sexy vůně - 7
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Růže


Růže je královnou mezi květinami a královnou se snadno staneš i ty, pokud se zahalíš do její opojné vůně. Růžový parfém pečlivě vybírej, některé vůně jsou hodně těžké a určené spíše pro zralejší ženy. Určitě ale najdeš přiměřené množství růžové esence přesně pro sebe.
Náš tip: Crabtree & Evelyn Rosewater

 

Sexy vůně - 9
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Citron


Citrusové vůně jsou svěží a lehčí než sladké květinové parfémy, ze kterých se může člověku až zamotat hlava. V oblaku citronové vůně dostane chuť se do tebe zakousnout.
Náš tip: Giorgio Armani Acqua di Gioia

 

Sexy vůně - 6
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Rozmarýn


Rozmarýn je velmi častou součástí pánských parfémů, v dámských se objevuje spíš výjimečně. Tato dráždivá vůně totiž sluší jen sebevědomým a živočišným ženám a dívkám. Hořké aroma rozmarýnu skvěle doplňují ostře šťavnaté citrusy nebo sladká vůně pivoněk a neroli.
Náš tip: Chloe Eau de Fleurs Neroli

 

Sexy vůně - 5
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Zázvor


Pokud si nelibuješ v přeslazených vůních, sáhni po podmanivě hořkém arómatu zázvoru. V kombinaci s pomerančovým květem a santalovým dřevem v tobě probudí ďáblici.
Náš tip: Giorgio Armani Code Woman

 

Sexy vůně
(Foto: Oficiální zdroj)5 hlasů
Vaše hodnocení