Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poznaly jste skvělého kluka a on se zatím nerozhoupal k tomu vás políbit, ale ve vzduchu už visí to staré známé napětí? Netřeba se ničeho bát.

Škola líbání! Jak se stát líbací královnou?

líbání - 2
zdroj: Getty Images líbání - 2
aktualizováno 20.08.2018, 00:00 | 20.08.2018, 00:00 | Krásná.cz

Poznaly jste skvělého kluka a on se zatím nerozhoupal k tomu vás políbit, ale ve vzduchu už visí to staré známé napětí? Netřeba se ničeho bát.

S těmito triky zaručeně první líbání nezkazíte, a co víc, zaručeně bude chtít "přídavek".

 

1. Vytušte příležitost
Pokud si nejste jisté, zda váš protějšek stejně jako vy jen nečeká na váš první krok, nespěchejte a snažte se číst jeho řeč těla. Teprve když budete téměř 100% vědět, že je na tom stejně jako vy, odvažte se a polibte ho. V opačném případě se vyplatí počkat na něj.

 

líbání - 1
(Foto: Getty Images)


2. Nepodceňte přípravu před líbáním
Pokud je to už vaše několikáté rande, a vy tak nějak tušíte, že by k líbání mohlo dojít, dodržujte několik zásad. Zaprvé, udržujte svůj dech svěží - skvělým pomocníkem vám budou žvýkačky nebo větrové bonbony. Své rty zvláčňujte balzámem na rty, naopak radši rapomeňte na nepříjemné rtěnky chutnající jako mýdlo. Zkrátka buďte neodolatelné.


3. Nebuďte příliš "hrr"
Když už k líbání dojde, nebuďte příliš aktivní, naopak se držte zpátky, začněte pozvolna a "prolíbejte se" k vášnivějšímu tempu. Ať vašeho kluka hned na začátku příliš nevyděsíte. To by ho mohlo odradit.

 


4. Nechte se vést (ale ne zas moc)

Pokud si nejste jisté tím správným tempem, vždycky se vyplatí se mu přizpůsobit, a nechat se převážně vést. Zároveň byste ale neměla být "leklá ryba", zejména, pokud jste se přesunuli k francouzskému líbání. Sem tam zkuste převzít velení nebo zrychlete tempo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Staň se přebornicí v líbání

Víš, jak líbat vášnivě a romanticky? Naučíme tě to!

Líbej mě, ale správně! Rady pro ZAČÁTEČNÍKY


5. Buďte přirozené
No, a malá rada na závěr: buďte přirozené. Líbání není žádná věda, nechte jednoduše unášet svými pocity a dělejte věci intuitivně. Pohodu z vás vycítí i váš protějšek, uvidíte, že zanedlouho z vás budou doslova "líbací královny"!0 hlasů
Vaše hodnocení