Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdy se vám zdá, že jste potkaly kluka svých snů, on váš vztah ale rozhodně nevnímá tak, jak ho berete vy. Podle čeho poznat, že s tímhle klukem opravdu nemá cenu počítat do budoucího života?

Složitý partner: Miluje vás nebo vás jen využívá?

samota
zdroj: Getty Images samota
aktualizováno 09.09.2019, 00:00 | 09.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Někdy se vám zdá, že jste potkaly kluka svých snů, on váš vztah ale rozhodně nevnímá tak, jak ho berete vy. Podle čeho poznat, že s tímhle klukem opravdu nemá cenu počítat do budoucího života?

Přestože každý vztah není stejný a rozhodně není potřeba brát všechno podle zajetých stereotypů, existují jasné ukazatele, že s vámi váš „přítel“ nepočítá mít nic víc než postelová dostaveníčka. Někdy si to kvůli pracujícím hormonům ani neuvědomíte, a proto si přečtěte následující článek.


Jakým způsobem se váš přítel ozývá?


Jste s ním v kontaktu několikrát denně nebo vám napíše vždycky hlavně v pátek večer, když už je třeba ještě ke všemu značně opilý? Ve druhém případě opravdu nejde o vašeho osudového muže. Pokud vám váš „partner“ píše hlavně pozdě v noci nebo po pár pivech, pravděpodobně je jen nadržený a hledá, s kým by svou touhu ukojil. Chce vás využít!


Jak často se vídáte?


Vidíte se několik dnů v týdnu nebo si pečlivě hlídá, abyste se neviděli víckrát než jednou do týdne? Anebo se dokonce vidíte ještě méně často a vaše setkání navíc netrvají déle než dvě hodiny? Pak nejspíš netouží po tom zařadit vás do svého života nějak víc. Vídá se s vámi tak málo proto, abyste se víc nesblížili. Navíc mu to vyhovuje – má u vás sex a ani se nemusí nijak zvlášť snažit. Jestli toužíte po kvalitním vztahu, tak pryč od něj! Třeba si pak nakonec uvědomí, o co ve vás přišel.

 

samota
(Foto: Getty Images)


Kde trávíte většinu času, kdy jste spolu?


Pozve vás skoro vždycky k sobě nebo vám navrhuje, že se u vás na chvíli zastaví? Jestliže jste se nikdy nebyli projít, a když jste nějakou jinou aktivitu kromě sexu navrhly, ale on to už několikrát zamítl kvůli nedostatku času, nejspíš nemá o nic víc než sex zájem. Pokud spolu přece jen jednou za tři týdny zajdete do kina, ale venku vás nechytí za ruku a puse se vyhýbá, tak jste spíš kamarádka s výhodami než jeho partnerka.


Když mu napíšete, za jak dlouho odpoví?


Už vám dlouho nenapsal, a tak jste se rozhodly, že vyvinete nějaké úsilí vy? Zprávu jste odeslaly, jenže on už den dva neodpovídá. Asi nemá zájem vědět, jak se máte nebo vám sdělovat, co je nového u něj. Ozve se, až mu bude tam dole zase něco přebývat. Anebo nakonec odpoví, ale jen stručně, pak nemá cenu mu věnovat víc energie. I kdyby byl nesmělý, na odpovědi by si dal trochu víc záležet.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČICÍ ZPOVĚĎ: Chodíme s holkou vždy z lásky, nebo klidně jen kvůli sexu?
SEX, zbraň nejvyššího kalibru v životě zlatokopky
Jak poznáš, že ještě nejsi připravená na sex


Znáte jeho přátele a rodinu?


Pokud jeho blízké neznáte a nechce vás představit, tak v jeho životě máte nějaké místo, ale jen v sexuální rovině. Bere vás mezi přátele, kde vás ale vždycky představí jako kamarádku? Zeptejte se ho, proč o vás nemluví jako o přítelkyni, a pokud odpoví, že jeho přítelkyně nejste, tak na vás určitě někde čeká lepší kluk. Někdy to, že o vás má zájem, neznamená ani to, když začne žárlit na ostatní. Muži jsou majetničtí, ještě to ale neznamená, že si vás chtějí jednou vzít.


Máte přehled o jeho „kamarádkách“?


Víte, jaké další dívky se v jeho blízkosti nacházejí a zda jde jen o kamarádky? Nebo má naopak spoustu podivných kamarádek, na které žárlíte? Je možné, že má otevřené dveře tak jako u vás i u spousty dalších dívek. Dejte si pozor, pokud je promiskuitní, tak byste od něj dokonce mohly chytit nějakou pohlavní chorobu.

 

samota
(Foto: Getty Images)


Je to s ním celé nějaké složité?


Dokola probíráte s kamarádkami, jestli vás teda chce nebo nechce a co má pořád za problém, že se neozývá nebo k vám nevysílá jasné signály? Kluk, který by do vás byl zamilovaný a chtěl s vámi chodit, by byl hned od začátku jasný. Jestli vám navíc nějaký „vztah nevztah“ přináší víc smutku než radosti, tak ho hned hoďte za hlavu a najděte si nějaký lepší.  0 hlasů
Vaše hodnocení