Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jste už dlouho samy a nedaří se vám potkat toho pravého? Nevíte, kde byste na něj mohly natrefit? Kde se páry nejčastěji seznamují? Přečtěte si seznam míst, na kterých máte největší šanci!

Stále single? 8 míst, kde je velká pravděpodobnost ho konečně potkat

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 22.10.2018, 00:17 | 22.10.2018, 00:17 | Krásná.cz

Jste už dlouho samy a nedaří se vám potkat toho pravého? Nevíte, kde byste na něj mohly natrefit? Kde se páry nejčastěji seznamují? Přečtěte si seznam míst, na kterých máte největší šanci!

Říká se, že láska přichází nečekaně. Proč jí ale trochu nepomoct? Vyrazte mezi lidi a buďte samy sebou! Ten pravý si vás brzy najde a je dost možné, že to bude na jednom z těchto míst.

 

1. Škola, práce


Možná jste čekaly něco překvapivějšího a romantičtějšího, ale pravdou je, že většina párů se seznámilo ve škole nebo v práci. Dává to logiku. Na těchto místech je velká koncentrace lidí, kteří jsou nucení spolu komunikovat a spolupracovat. O pauze spolu chodí na oběd nebo společně jezdí na pracovní teambuildingy a školní výlety. Pokud pracuje v oboru, který vás také zajímá nebo studuje školu se stejným zaměřením, je pravděpodobné, že si budete rozumět díky podobným zájmům.


2. Přes kamarádky


Jeden z nejideálnějších scénářů. Každý do party přivede někoho ze svého okolí a seznámí ho s ostatními. Od kámošek přesně víte, jestli je single, kolik měl bývalých vztahů, proč se rozešel se svou ex, jaké má zájmy a kdo je jeho typ. Snižuje se tak riziko zklamání, protože už tak nějak dopředu tušíte, do čeho jdete.

 


3. Ve fitku nebo při jiném sportu


Většina kluků miluje sport a zaručeně na ně narazíte ve fitku, na tenise, na spinningu nebo třeba na bazéně. Rozhodně nedělejte nějaký sport jenom proto, abyste někoho potkaly. Vyberte si aktivitu, která vás baví, a dejte tomu volný průběh.


4. Sportovní utkání


Zajímá vás fotbal, hokej, baseball, volejbal, basket nebo jakýkoliv jiný sport? Vyrazte s kamarádkou na nějaké utkání, kde v obecenstvu nepochybně narazíte na nějaké sympatické a sportovně naladěné single kluky. Na podobných utkáních je většinou skvělá atmosféra, při které se výborně uvolníte a určitě prohodíte pár slov s novými lidmi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Seznamovat se na internetu - ano, či ne?

Na co si dát pozor při seznamování na Facebooku?

Jak klukovi ukázat, že jsi sama?


5. Zájmové kroužky


Nejste sportovní typ a máte raději divadlo, literaturu nebo třeba keramiku? I tam je velká šance někoho potkat! Prostě jen dělejte to, co vás baví a věřte, že nový vztah a příležitost k seznámení se dříve nebo později objeví.


6. Bary, diskotéky, kavárny


To je prostě klasika! Proč občas někam nevyrazit a trochu se nepobavit? Tady snad ani není možné se neseznámit!

 


7. Tinder


Nejoblíbenější aplikace mladých a nezadaných. Není se za co stydět. V dnešní době je to naprosto normální věc. Jen si pečlivě vyberte, s kým vyrazíte na osobní schůzku. Zkuste před ní zjistit co nejvíce informací, abyste nebyly zbytečně zklamané.

 

Tinder
(Foto: Getty Images)


8. Cestování


Rády cestujete? Vyrazte na místo, které je oblíbenou destinací mladých lidí. Na výletě jsme většinou uvolněné a šťastné a tak máme větší šanci dobře zapůsobit a přitáhnout k sobě nové lidi.

 

Kde jste se seznámily vy se svým bývalým nebo současným partnerem? Napište nám do komentářů!0 hlasů
Vaše hodnocení