Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Užíváš si vášnivé francouzské polibky? Vychutnej si i neméně vzrušující francouzské milování. Co to vůbec je a jak ho dovést k dokonalosti?

Staň se královnou francouzského milování

aktualizováno 05.02.2012, 00:00 | 04.02.2012, 23:35 | Krasna.cz/trm

Užíváš si vášnivé francouzské polibky? Vychutnej si i neméně vzrušující francouzské milování. Co to vůbec je a jak ho dovést k dokonalosti?

Co je francouzský polibek? Kromě rtů zapojíte i své jazyky a je to hodně smyslné a dráždivé. S francouzským milováním je to podobné. Užíváte si a do vzájemného uspokojování zapojíte své jazýčky.


Orální milování je moc příjemné a i když se ho možná zatím trochu obáváš, věř, že je to velmi příjemný způsob, jak potěšit tvého milého i jak si sama užít absolutní slast. Neboj se nepříjemné chuti nebo zápachu, vyřeší to dostatečná hygiena těsně před akcí. A koupel či sprchu klidně spojte s mazlivou předehrou.


Pokud se bojíš, že sperma tvého přítele bude cítit a zoškliví se ti, stačí, když si ohlídá jídelníček. Pozor by si měl dát na tučná, slaná, mastná a kořeněná jídla, alkohol a kávu.
Jak správně na to? Můžete se buď uspokojovat zvlášť, nebo oba naráz. Když si prácičku rozdělíte, víc si můžete užívat vlastní potěšení, nebo se naopak soustředit na prožitky toho druhého. Společné milování vás ale spojí a je to něco úplně jiného. Ideální řešení? Střídejte so.

 

 

Když jde o orální sex, nemusíš pracovat jen pusou. To by tě za chvíli bolela. Zapoj ústa, rty, jazyk, ale i ruce, kterými si můžeš vypomoct. Experimentuj třeba také s pramenem vlasů nebo vezmi jeho úd mezi prsa, to vám milování zaručeně okoření. Sleduj jeho reakce a dle nich zrychluj nebo stiskni silněji, sama uvidíš, co se mu líbí. Střídej tempo, tlak, úhel, polohu, experimentuj, než najdete to, co ho zaručeně potěší.
 

 

Chcete si užít oba současně? Pro to je stvořená poloha šedesát devět. Můžete ležet jeden na druhém, nebo pohodlněji vedle sebe, obličeje u přirození toho druhého. Laskejte se navzájem, je to něco úplně jiného, když v jeden moment slast dáváš i přijímáš.


Bojíš se, že tě svým penisem zadusí? Nenech si ho vklouznout do úst hlouběji, než je ti milé. Přidržuj si ho u kořene rukou, kterou si můžeš vypomoct a stimulovat ho, ale hlavně si reguluj, jak hluboko jeho chloubu do svých úst pustíš. Když se potřebuješ nadechnout, uvolni si ústa a laskej ho rukou, nebo po něm jen přejížděj špičkou jazyka.
 

Nezaměř se pouze na jeho chloubu. Citlivé jsou i jeho varlata, vnitřní strana stehen, hráz a okolí penisu. Masáží, hlazením a laskáním jazykem zjisti, jak je zde vzrušivý právě tvůj přítel.
Hlavní je, aby tvé dotyky a polibky nedrhly a nezpůsobovaly mu bolest. Pomůže ti jeho přirozená lubrikace, případně sliny nebo lubrikační gel. Penis je velmi citlivý a sebemenší drhnutí a tření by pro tvého miláčka mohlo být velmi bolestivé.
 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TIPY PRO NEZKUŠENÉ: Polohy pro stoprocentní orgasmus
Sex na jednu noc... S kamarádkou!
Opravdu jdou kluci jen za sexem?

 

Když vidíš, že to na tvého přítele jde, ale ještě nechceš mazlení ukončit, přestaň ho dráždit a jen ho mazlivě hlaď, oddálíš závěrečnou explozi. Pomoci může i to, když místečko mezi varlaty a konečníkem pevně stiskneš prstem.


Spousta dívek řeší, jak zvládnou vyvrcholení. Máš si jeho sperma nechat nastříkat do úst? Co s ním pak, vyplivnout, nebo polknout? Dělej jen to, co je ti příjemné. Když to nechceš míst v ústech, řekni to svému klukovi předem, včas tě upozorní a doděláš ho rukou. I když ti to do pusy nevadí, nemusí to znamenat, že to musíš spolknout. Pro případ, že bys chtěla semeno vyplivnout, je dobré mít předem po ruce papírové kapesníky. Tvůj kluk by měl tvé přání respektovat. A když jeho slastné šťávy namíříš na svůj zadeček, bříško, nebo prsa, rozhodně protestovat nebude.8 hlasů
Vaše hodnocení