Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jestli chceš, aby tvůj přítel zažil super extra orgasmus, nemusíš s ním hned spát. Stačí se ho umět šikovně dotknout.

Tajemství jeho penisu pro bouřlivější orgasmus

Dotek lásky
zdroj: Thinkstockphotos Dotek lásky
aktualizováno 24.09.2012, 13:16 | 24.09.2012, 00:00 | Krasna.cz/lk

Jestli chceš, aby tvůj přítel zažil super extra orgasmus, nemusíš s ním hned spát. Stačí se ho umět šikovně dotknout.

Kluci umí být někdy pěkní neřádi. Občas tak moc touží po sexu, že jsou schopní ti namluvit, že s nimi musíš spát, pokud je miluješ. Že to, že se s nimi vyspíš, je důkaz lásky. Ale co dělat, když ty sex ještě nechceš? Můžeš to klukovi vysvětlit a čekat, že tě pochopí. Což by měl, pokud tě opravdu miluje. Nebo pokud si troufáš, můžeš jít na půl cesty – spát s ním nemusíš, ale můžeš mu dopřát orgasmus.

Tento návod se hodí i pro slečny, které mají pocit, že v posteli nejsou dost dobré a chtěly by se zlepšit. Ty z vás, které se na sex ještě necítí, nebo mají pocit, že se o takových věcech v dívčím magazínu psát nemá, by raději neměly číst dál. Nechceme vás pobouřit, ale myslíme si, že i o takových věcech je třeba psát.

Hlavně se nestyď

Když chceš ve vašem vztahu postoupit o krůček dál, musíš sebrat odvahu a "tam dole“ se ho dotknout. Na poprvé to může být trošku divné, protože mužský penis je dost jedinečná záležitost a jen těžko bys hledala něco z běžného života, co se mu podobá. Ale zvykneš si rychle, neboj. A pak můžeš začít pomalu pracovat na technice.

 

 

Stejně jako je každá holka jiná, je jiný i každý kluk. Proto každý z nich bude vedle z něčeho jiného. Jeden bude mít rád jemnost, druhý trošku síly, třetí hlazení, čtvrtý pevný úchop, pátý ruční práci, šestý dá přednost ústům. Je na tobě, abys objevila, co tvého miláčka dostává do varu. Ale nedělej zároveň nic, co by ti nebylo příjemné, protože mazlení musí vyhovovat oběma.

Jeho úd má skrytý prstenec rozkoše

Spodní část žaludu – v místě, kde se stýká s dříkem penisu – je nabitá nervovými zakončeními, a proto je velmi vnímavá na různé doteky. Další citlivý bod je uzdička. To je to místo ve tvaru V, které se zařezává do okraje žaludu. Pozor, ta je velmi tenká a při neopatrném zacházení ji můžeš i natrhnout! V podstatě na těchto místech mu každý dotek udělá skvěle, takže můžeš jen zkoušet, co bude nejlepší.

Pozornost věnuj i předkožce


Stejně jako žalud i předkožka je plná nervových zakončení. Takže pro kluky, kteří nejsou obřezáni, mohou být správné doteky v této oblasti zdrojem velké slasti. Předkožku zvolna přetáhni přes žalud a pak zase zpátky. Můžeš zkusit i trošku přitlačit, některé kluky náznak bolesti vzruší ještě víc.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Nejlepší polohy, když ho má moc malého
Výlet po jeho erotogenní zónách
Velký penis? V těchto polohách bolest nehrozí

Nezapomínej na varlata

Hodně kluků si stěžuje je dívky zapomínají na jejich varlata, že jim vůbec nevěnují pozornost. Cítí se proto hloupě, protože mají občas pocit, že dívky se této části jejich těla štítí. Dokaž mu, že to není pravda. Vezmi "pytlík" do ruky a opravdu jemně stiskni. Hlaď ho, lochtej. Uvidíš, že tvůj přítel tvoji snahu určitě ocení!

Penis není jen to, co vidíš

Dobrá polovina mužského penisu se skrývá uvnitř těla a zasahuje až k pánevní kosti. Chceš-li svému klukovi poskytnou nebývalou rozkoš, dráždi jeho perineum – kousek holé kůže asi o velikosti dvoukoruny, který se ukrývá mezi varlaty a konečníkem. Tlakem na tuto oblast nepřímo masíruješ skrytou část penisu.

 

 

Ne každá erekce znamená vzrušení

Pozor na to, že u kluků může dojít i k samovolné erekci, třeba těsně před probuzením. Ne nadarmo se tomu říká ranní erekce. Když se pokusíš tohoto ztopoření využít, můžeš být zklamaná – jeho postavení nemusí dlouho vydržet, protože mu nepředcházelo žádné sexuální dráždění.

Pamatuj na to, že penis je část toho kluka, kterého miluješ. Proto bys i k jeho penisu měla mít vřelý vztah. Když se ho budeš děsit nebo štítit, on to pozná a bude mu to líto. Také to určitě bude mít vliv na tvé laskání. Ale pokud budeš mít jeho penis ráda, bude se mu líbit vše, co s ním budeš dělat. Uvidíš. Hlavně se neboj.
 13 hlasů
Vaše hodnocení