Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Valentýn se blíží a vy byste svému milému rády daly nějaký eroticky nabitý dárek? Jsou věci, které Valentýn přímo vybízí vyzkoušet. U některých z nich můžete klidně zůstat ve vašem hnízdečku lásky, u některých se ale vyplatí protentokrát svoji pos...

Tipy na valentýnský sex: Zapomeňte na romantiku, muži chtěji odvážné dračice

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 11.02.2019, 10:30 | 11.02.2019, 10:30 | Krásná.cz

Valentýn se blíží a vy byste svému milému rády daly nějaký eroticky nabitý dárek? Jsou věci, které Valentýn přímo vybízí vyzkoušet. U některých z nich můžete klidně zůstat ve vašem hnízdečku lásky, u některých se ale vyplatí protentokrát svoji postel opustit a prozkoumat nová území.

Valentýn je svátek lásky, jak ho tedy oslavit jinak než tak, aby na tento den váš partner nikdy nezapomněl? Dopřejte jemu i sobě něco, co jste spolu ještě nedělali. A vůbec nejde o bungee jumping nebo výstup na Mont Blanc, dejte mu něco mnohem intimnějšího.


Láska prochází žaludkem?


To sice ano, ale neznamená to, že mu na Valentýna upečete kuře. Využijte toho, že by vás láskou celou snědl, a zkombinujte to s jeho oblíbeným jídlem. Pamatujete si, jak na sebe nahá Samantha ze Sexu ve městě naaranžovala sushi a čekala na svého přítele položená na jídelním stole? Inspirujte se tím a připravte pro toho svého podobnou „hostinu“. Určitě si moc pochutná.

 


Pokud chcete něco jednoduššího, tak stále osvědčená je také šlehačka. Dopřejte mu při společných hrátkách sladký zákusek.

 

Starý dobrý anální sex


Anální sex je něco, co kluci milují a dívky se toho většinou bojí. Strach ale není na místě, při análním sexu se nemusíte bát otěhotnění a s lubrikačním gelem všechno zvládnete. Možná je Valentýn čas, kdy byste měli ve vašem vztahu toto tabu probořit. Váš kluk ocení, že jste otevřená experimentům a vy vyzkoušíte něco nového. Zjistíte, že tento druh sexu zdaleka není nic tak hrozného, než jak říkají legendy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tvůj první anální sex? Jak na to?

O čem kluci sní? 10 nejoblíbenějších erotických představ

Jak být dobrá v posteli? TIPY přímo od kluků


Sex ve zkušebních kabinkách


Využijte toho, že vám chce partner na Valentýna koupit nové spodní prádlo. Až si ho budete zkoušet v kabince, otestujte, jak moc budou vašeho kluka nové červené krajky rajcovat. Další výhodou sexu v kabinkách jsou také všudypřítomná zrcadla, která váš sex pořádně zpestří také. Je to také kombinace sexu na veřejnosti a přesto intimity, protože kabinky poskytují dostatečné množství soukromí.


Sex v autě na parkovišti


Určitě už jste zažily, že jste se neudrželi a rozdali si to rovnou v autě. Něco jiného je ale zaparkovat na opuštěném místě, než nebát se toho na veřejném parkovišti. Zaplatili jste parkovné? Tak to pěkně využijte a „promilujte to“. Takový sex Valentýn rozhodně povoluje.

 

Sex
(Foto: Getty Images)

 
Sex na záchodě v baru


Vyrazíte na Valentýna někam na dobrou večeři a pak do baru? Nechte svého kluka, ať vám koupí koktejl Sex on the beach a pak ho poproste, jestli vás jako správný gentleman doprovodí na toalety. Určitě mu dojde, co se vám honí hlavou a kdyby ne, tak ho na ten záchod prostě zatáhněte. Barmani vám na Valentýna určitě odpustí, když se vrátíte na barovou židli trochu rozcuchanější a zpocenější.


Tak co vás inspirovalo? Výše uvedené nápady můžete také libovolně kombinovat a pořádně si tak svátek lásky a sexu užít.



0 hlasů
Vaše hodnocení