Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Milování s pocitem, že vás někdo může vidět, je pro mnohé páry vzrušující. Jenže co když váš přímo během akce opravdu někdo načapá?

Trapas! Rodiče mě načapali při sexu!

aktualizováno 12.11.2011, 07:41 | 12.11.2011, 00:00 | Krásná.cz/Eva Málková

Milování s pocitem, že vás někdo může vidět, je pro mnohé páry vzrušující. Jenže co když váš přímo během akce opravdu někdo načapá?

Asi každý jsme trošku exhibicionista a nevadí nám na to vlítnout se svou drahou polovičkou na tom nejabsurdnějším místě. Adrenalin a pocit, že ,,nás někdo může přistihnout", nás dokáže ještě více vyhecovat. Ovšem většinou chceme mít na tento akt soukromí a známé prostředí. Pokud se však objeví tzv. kazivý element v podobě kamaráda nebo dokonce rodiče, jsou slastné pocity tytam.

 

Když vás přistihne kamarád


Kamarádi jsou nejmenším zlem, protože to také "dělají" . Závěrečná etýda vyvrcholení se možná konat nebude, ale nemusíte se nikomu omlouvat, nebo dokonce lhát. Pokud není zapšklý suchar nebo puritánka, za nějaký čas se této situace zasmějete.


Když vás přistihne rodič

 

Rodiče představují v této chvíli největší kazivý element. A věř, že pro ně je to ještě větší šok. Ale oni to dělali (a nejspíš stále dělají) také, a pokud si to jsou schopni i v této chvíli uvědomit, máš vyhráno. Navíc přece nečekali, že pokud jsi se svým protějškem už déle, že se nevěnujete i těmto příjemným záležitostem dvou lidí, kteří se milují. Možná díky tomu pochopí, že už nejsi malá holčička.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Něvěra, láska a sex na jednu noc
6 míst, kde si užít sex na podzim
Sex na neobvyklých místech


Když vás přistihne partner

 

Zatímco předchozí dva případy byly spíše úsměvného charakteru, u tohoto už pointa tak zábavná neni. Anekdot a historek s tímto podtextem slýcháváme neustále dost, zasmějeme se jim, ale v kůži podváděného i přistihnutého by nikdo asi nechtěl být. Jak však z této situace elegantně vybruslit? Jde to vůbec?

 

Pokud tě přistihne partner s jiným klukem, tak jediný vhodný tip je - i když to zní absurdně - že celou situaci otočíš ve svůj prospěch. To znamená, že svůj oficiální protějšek, který vás přistihne, obviníš z toho, že tě zanedbával, neměl na tebe čas, bral tě pouze jako doplněk... Hoď na něj veškerou vinu za situaci, které právě teď čelí.

 

Pokud vás však přistihne oficiální přítelkyně tvého milence, bude to už trošku jiný šálek kávy. Dávejte pozor, aby ses nespálila, protože pokud se vžiješ do její situace, do role podváděné dívky, tak ani ty bys jí to nedarovala. Tady je tedy opravdu nejlepší sebrat své věci a co nejrychleji opustit prostor.

 


Abych neubrala na zajímavosti článku, přidávám pár veselých příhod, které se staly našim čtenářkám.

 

Julie, 21 let: "S přítelem jsem si vyrazila na výlet. Cestou domů jsme dostali chuť na sex, a tak jsme zastavili v sousední vsi na polní cestě, která vedla k bývalým budovám JZD. V nejlepším se k nám začala přibližovat světla auta... A když se k autu začala přibližovat osoba v policejní uniformě, dost nám zatrnulo. Naštěstí pan policajt nebyl hloupý, poznal co se v autě děje a odjel. Nedávno jsem se bavila s kamarádem policajtem a zjistila jsem, že to tenkrát byl on."

Dominika, 17 let: "S mým, už nyní bývalým přítelem, se nám stala veselá story. Byli jsme u něj na chatě a tenkrát bylo horko, nějak na nás už venku přišla chuť, tak jsme se z venku přesunuli do chaty,ale nechali jsme otevřené dveře, protože opravdu bylo vedro k padnutí. Naše chutě byly tak velké, že jsme posvětili už kuchyň dole v chatě. A jak jsme tam tak řádili, tak vtom někdo vešel do chaty - a ona sousedka, která měla chatu hned vedle. V dobré víře šla totiž zkontrolovat, jestli v chatě někdo je, jelikož si myslela, že otec mého přítele zapomněl chatu při svém odchodu dopoledne zavřít. Tenkrát to byl opravdu trapas, protože nás nachytala rovnou na kuchyňské lince a asi se jí tak naskytl velmi zajímavý pohled. Přítel si na sebe rychle oblékl tátovy montérky, které byly nejblíže, a běžel za ní, trapas to byl pro obě strany,ale po nějaké době jsme se tomu už smáli."8 hlasů
Vaše hodnocení