Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trapasy se stávají, tomu se člověk nevyhne. Co když se ti ale něco fakt nepříjemného stalo přímo před tvým klukem?

Trapas před klukem? Vybrusli z něj s grácií

Trapas
zdroj: Thinkstockphotos Trapas
aktualizováno 30.08.2012, 00:00 | 30.08.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Trapasy se stávají, tomu se člověk nevyhne. Co když se ti ale něco fakt nepříjemného stalo přímo před tvým klukem?

Co může trapas ještě víc zhoršit? Nevhodné publikum. Když se natáhneš na schodech, poliješ se pitím a ještě se ti u toho sukně vyhrne až pod prsa, je to fakt nepříjemné. Jestli tě u toho vidí půlka vaší školy, včetně největších třídních pipek a tvého idola, kterého tajně miluješ, pak je to o to nepříjemnější.

 

Přála by sis v takový okamžik propadnout se do země? Známe lepší způsoby, jak zareagovat.

 

Zasměj se sama sobě

 

Pokydala ses na rande zmrzlinou? Stalo se, nic už s tím neuděláš. Měla bys dělat, jako by nic, nebo nějak zareagovat? Samozřejmě že to můžeš přejít, jenže pak se pořád budeš cítit trapně a nesvá. Je lepší, něco udělat, a tím tohle téma ladně shodit ze stolu.

 

Nejlepší způsob, jak zareagovat, je otočit situaci do vtipu a zasmát se tomu. "Hm, moje triko si chce taky pochutnat na té dobré zmrzlině!" Jasně, flek tím nezmizí, ale tvůj kluk uvidí, že to bereš s humorem. Když bys to v sobě dusila a byla nervózní, bylo by trapně i jemu.

 

Nerozmazávej to ale moc dlouho. "Nechtělo by tvoje triko také ochutnat?" laškovně navrhni svému klukovi a "vyhrožuj" mu plnou lžící zmrzliny. Zasmějete se a ty se uvolníš. Ale nedělej z tvého trapasu téma na půl hodiny.

 

 

Nevysvětluj

 

Neudržela ses a před svým klukem sis upšoukla? To je hodně nemilé. Ale i tohle můžeš svézt do vtipu. "Jejej, ta čočka se mi mstí za to, že jsem ji snědla," provinile se na něj usměj. Klidně se omluv, ale nepokoušej se situaci vysvětlovat ani to rozebírat. On nepotřebuje vědět, co vše jsi spořádalo, že tohle se ti ještě nikdy nestalo, nebo že máš střevní problémy už týden.

 

Vyzvi ho na souboj

 

Napila ses na rande coly a bublinky se ti postaraly o pořádné říhnutí? Zafunguje nejen vtip, ale i jakoby výzva k souboji. "Že to nedokážeš ještě hlasitěji," natoč se k němu s roztomilým kukučem. Ale mělo by to vyznít jako vtip. Nenuť ho do soutěžení. Některý kluk se toho chytí a bude rád, že má holku pohodářku. Jiného to zaskočí, v tu chvíli musíš říct, že jsi samozřejmě jen žertovala. Nezapomínej, že mnoho kluků chce mít pocit, že má po svém boku křehkou květinku.

 

 

Ber to jako test

 

Na podpatcích se teprve učíš a jako naschvál ses zrovna před ním rozplácla jak široká, tak dlouhá. Co teď? Galantní kluk ti samozřejmě začne hned pomáhat zpátky na nohy. Využij toho. "Že ten pád vypadal opravdově? Já jen chtěla zkusit, jestli jsi skutečný gentleman. A vyšlo to!" usměj se na něj. Zalichotí mu to, tvůj trapas ti hned bude připadat mnohem menší, a ještě ti ošetří bolavá kolena.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Oups! Největší postelové trapasy – a jak z nich vybruslit
Stal se ti trapas? No a?
Jak vybruslit z trapasu na rande

 

Odveď řeč jinam

 

Konverzujete v partě o nějakém tématu, kterému ani za mák nerozumíš, ale i přesto ses pokusila přihodit svůj názor. Teď na tebe všichni koukají jako na totálního hňupa, protože jsi samozřejmě střelila vedle. Co teď? "Vídeň vážně není hlavní město Německa? Haha. Proč mě vlastně napadla? Aha, někdo nedávno vyprávěl, že tam mají moc krásný hrad/dobrou zmrzlinu/luxusní zoo. Nebyl tam někdo z vás?" Trapné ticho musíš za každou cenu zničit už v zárodku a nahodit téma, ve kterém už si budeš jistější.

 

To nejdůležitější na závěr. Ať se ti zdá tvůj trapas sebetrapnější, nešil kvůli němu. To se stává. Stal se mnoha lidem před tebou a stane se mnoha lidem po tobě. A za chvíli bude jednoduše zapomenut. Když se jím budeš trápit, zlomyslní lidé ti ho budou schválně připomínat, ale když ukážeš, že jsi nad věcí, a taková kravina tě nerozhodí, nebudou mít potřebu, si něco takového pamatovat.

 

Stal se ti trapas před tvým klukem? Jak jsi z něj vybruslila ty? Pochlub se v komentářích.6 hlasů
Vaše hodnocení