Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Známe to všechny. Zakoukáme se do pěkného, sympatického kluka, který nemá ani jednu chybičku, ale po čase zjistíme, že naše city neopětuje. Co v takový moment dělat? Stáhnout se do ústraní a věřit v zázrak, nebo se nevzdat a o svou lásku zabojovat?

Trpíš kvůli JEDNOSTRANNÉ LÁSCE? Víme, jak si získáš jeho srdce

Deprese
zdroj: Thinkstockphotos Deprese
aktualizováno 19.03.2018, 00:29 | 19.03.2018, 00:29 | Krásná.cz

Známe to všechny. Zakoukáme se do pěkného, sympatického kluka, který nemá ani jednu chybičku, ale po čase zjistíme, že naše city neopětuje. Co v takový moment dělat? Stáhnout se do ústraní a věřit v zázrak, nebo se nevzdat a o svou lásku zabojovat?

Smířit se s odmítnutím, rozhodně není jednoduché. Některé holky se rozhodnou, že kluka za každou cenu uženou, jiné o něm naopak nechtějí už ani slyšet. Jaká metoda je nejúčinnější? A opravdu už u kluka nemáme žádné šance?


Tohle nikdy nedělej!

V první řadě se vyvaruj chyby, kterou dělá mnoho holek. V žádném případě vysněného kluka neuháněj! Zapomeň na to, že bys mu psala sto zpráv denně, čekala na něj před školou, nebo ho „náhodou“ potkala na procházce. Tohle chování kluky rozčiluje, a my se jim vůbec nedivíme. Otravné holky ještě nikdy kluka nesbalily. Neříkáme, že bys na něj měla ihned zapomenout a odejít bez boje, ale zároveň zapomeň na trapné nahánění skrze sociální sítě. Pokud ti kluk narovinu řekl, že tě nechce, pak nečekej, že své slovo vezme za pár dní zpátky. Raději mu dej čas a prostor k tomu, aby zjistil, o co přišel.

 


Jak ho dodatečně okouzlit?
Dobře, na první pokus si ho nesbalila, ale to neznamená, že je všem dnům konec. Buď ale rafinovanější a mnohem prozíravější, jedině tak ho dokážeš okouzlit a sbalit. V prvním řadě je důležité, aby ses nechovala jako hysterka. Zkus mu ukázat, že jsi nad věcí a naznač mu, že není jediný kluk na této planetě. Ignoruj ho, ale zároveň mu dávej o sobě vědět. Můžeš mu čas od času „zčeknout“ instastories, nebo mu dát like k nové fotce. Klidně choď na akce, kde se vyskytuje, ale zároveň se na něj nelep. Kluci milují, když můžou holku dobývat a jestli něco milují ještě více, tak jsou to sebevědomé a nezávislé holky, které se chovají jako dámy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak zjistíš, že tě kluk opravdu MILUJE?
Je to láska na celý život? Otestuj si ho
Tajemství vztahu, který vydrží NAVŽDY!

 

Zvol vyčkávací taktiku, během které budeš stále ve střehu. Uvidíš, že brzy upoutáš jeho pozornost a určitě ti napíše jako první. V ten okamžik zachovej chladnou hlavu! Není žádoucí, abys odepsala jako ztřeštěná puberťačka. Tvé zprávy mohou být zprvu lehce odtažité, a teprve po několika dnech buď vřelejší. Přesně takové chování tvého idola naprosto dostane. Stačí, když si budeš věřit a především budeš věřit tomu, že vy dva patříte k sobě.

 


Když se neozývá…

Vyzkoušela jsi tuto taktiku, ale nedostalo se ti vytoužené zprávy? Dobře, možná je na čase, abys prolomila ledy. Zkus svému vysněnému chlapci napsat jako první, ale pozor na to, jakým způsobem to provedeš. Co mu takhle poslat pozvánku na sobotní událost? Jasný signál, že s ním chceš strávit večer. Pokud na takovou zprávu odpoví kladně, pak máš vyhráno. V opačném případě mu napiš, že ti to nevadí. Pokud ti napsal negativní odpověď, smiř se s tím, že tvou zamilovanost neopětuje. Naopak se zaměř na někoho nového.1 hlasů
Vaše hodnocení