Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš pocit, že už jsi vyzkoušela všechno, co se dá, ale přitom tvůj vyvolený stále nezabral? A všiml si vůbec, že ho balíš?!?

Holčičí a klučičí balící finty. Co funguje a co ne?

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 25.09.2019, 00:00 | 25.09.2019, 00:00 | Krasna.cz/lk

Máš pocit, že už jsi vyzkoušela všechno, co se dá, ale přitom tvůj vyvolený stále nezabral? A všiml si vůbec, že ho balíš?!?

Možná ti to přijde k smíchu, ale celkem běžně se stává, že se holka o nějakého kluka dlouho snaží, má pocit, že jí na čele svítí nápis: "Chci tě!" ale chlapec stále ne a ne zabrat. Holčina to po nějaké době vzdá, na borce se vykašle a najde si jiný objev. A pak se jednou spolu baví a on se zeptá: "A proč jsme my dva vlastně spolu nikdy nechodili?"

Pro holku je to dost nepochopitelná situace, takže se zeptá, proč ji nechtěl, když ona měla zájem. A překvapení pokračuje: "Cože, tys mě balila?" Poznáváš se? Tak pak věz, že jsi evidentně balila špatně, když si toho ten chlapec ani nevšiml. Čím to?

 

 

Kluci a holky prostě fungují na jiných vlnách. Zatímco my holky zkoumáme každé gesto a slovo ze všech stran a úhlů, kluci berou věci přímočaře. Nekoukají na postranní úsměvy, nehledají skryté významy. Pokud si tedy prostě nevšiml, že ho balíš, bylo to proto, že jsi byla moc tajemná nebo nenápadná. Zkus se inspirovat našimi radami a uvidíš, jestli to příště nebude lepší :-)

V každém případě ale nezapomeň, balení je hra. Kdo neumí prohrávat a bere hru příliš vážně, zůstává nakonec sám. Takže vždy s úsměvem!

Navaž kontakt pohledem, za kterým následuje úsměv


Ale pozor, navazovat kontakt můžeš kdekoliv. Místa, kde by kluk nečekal, že ho bude někdo balit, bývají často ta nejlepší. Na diskotéce to umí každá druhá holka, ale usměj se na svého vyvoleného třeba v autobuse. Bude překvapený a jistě ho zaujmeš. A jak na onen balicí pohled? Jednoduše, koukej se na něj tak dlouho, až tě zaregistruje a podívá se na tebe. Pak se usměj a uhni očima. Po chvíli se k němu zase pohledem vrať a zase se usměj. Bude-li mít zájem, zareaguje.

Vhodná místa: MHD, zastávky, ulice, parky, čekárny, nákupák a škola...

PŘEČTI SI TAKÉ:
TEST: Proč ti nevyšel vztah?
Pravá láska? Odhal ji do minuty
Na neopětovanou lásku zkus zapomenout

K balení kluků je nejvhodnější podívat se na věc klučičíma očima. Uvědom si, že hodně kluků se bojí udělat první krok, protože budou mít obavu, že by se jejich snaha mohla minout účinkem. Takže:

Převezmi trochu iniciativu


Nemusíš ho hned začít okatě balit, stačí, když mu naznačíš, že má šanci. Nějak ho vtipně inspirovat a tím zlomit jeho váhání. Musí to být vtipné, překvapující, rychlé, nevinné, spontánní. Má svátek? Výborně, strč mu do ruky nějakou sladkost, třeba obyčejné lízátko. "Máš svátek, viď. Tak všechno nejlepší." A pak zase odejdi a další dobývání už nech na něm, kluci mají rádi ten pocit lovce.

 

 

Pozdrav


Je možné, že kluk kolem tebe chodí každý den, ale třeba si tě nevšiml. Je to jednoduché - pozdrav ho. On bude přemýšlet, odkud tě zná a příště pozdraví sám od sebe. Pozdrav je naprosto nevinná věc, takže se mu zadívej do očí a řekni pouhé: "Ahoj!"  Donutíš kluka o tobě přemýšlet.

První kontakt nepřeháněj


Když už se odhodlal a oslovil tě, snaž se zapůsobit co nejlépe v co nejkratším čase. Nechej mu na sebe kontakt a odpluj pryč. A pak počkej, až se ozve on, i kdyby jsi na něj měla email, mobil i Facebook. Nech to na něm. Příliš dychtivá holka = závazek. A to kluci, alespoň vědomě, nechtějí.

 

 

Další kontakty


První schůzka proběhla, máš pocit, že byl naprosto úžasný, ale pořád nezavolal? Musíš vydržet! Tlačíš-li na kluka moc, má pocit, že si na něj děláš nárok. A vycouvá. Ideální je tedy zdrženlivost. Pokud se ti zdá, že už to nevydržíš a napíšeš, vydrž ještě 24 hodin. A neudělá chybu, když počká ještě déle. Neboj se, pokud to opravdu bylo dobré, nepřejde ho to proto, že by ses neozvala. A když se ozve, neodpovídej hned. Ať budeš sebevíc zamilovaná, dodržuj jednoduché pravidlo - neodpovídej v kratších intervalech, než v jakých odpovídá on, nenavrhuj další schůzky, nech to na něm. I nadále ho ale inpiruj, buď vtipná a uvolněná.

Co rozhodně nefunguje?


Skamarádit se s jeho sestrou


Budeš za pitomou kamarádku jeho pitomé sestry, v jeho očích ti to moc nepomůže

Skamarádit se s jeho kamarádem


Budeš naopak považována za kamarádův "majetek" a na ten se nesahá.

Zmínit se někde, že je středem tvého života, a čekat, až se to k němu donese


Kluci to rádi vědí jako první. I kdyby choval stejné pocity, nemůže to před ostatními vypadat, že se ti podřídil.

Když to přeháníš a cpeš se mu do života úplně všude


Klukům záleží na tom, aby měli svůj prostor, kam smějí jen oni a jejich kamarádi. Bude-li na tebe najednou narážet všude, kam se vrtne, spíš se mu zprotivíš.

A jak na to jdou oni?


I kluci na to jdou občas špatně a dělají věci, o kterých si myslí, že ti jimi dávají najevo svůj zájem. Poznáš, co všechno ti může signalizovat jeho sympatie?

Hraje si na borce


Evidentně si myslí, že tě může zaujmout jen v případě, že bude působit jako pan Dokonalý, takže se před tebou hrozně předvádí. Ukazuje svaly a upozorňuje na své přednosti, až to někdy přehání. Dělá to ale jen proto, že se tě snaží upoutat.

 

 

Utahuje si z tebe


Dělá si z tebe dost nevybíravou legraci, která může občas i bolet. Je to však jen proto, abys věděla, že si tě všímá.

Předstírá nezájem o holky


Často poukazuje na ženskou logiku a ženské nápady. Shovívavě se usmívá, když něco říkáš, a ty máš pocit, že si myslí, že jsi blbá. Opak je pravdou, snaží se ti dát najevo, že tě chápe.

Poučuje tě a upozorňuje na chyby


Připadáš si jak blbec, ale on je přesvědčen, že ti dává najevo svou přízeň, protože si tě všímá. Ba co víc, on tě vylepšuje. Takže zájem má, ale chce tě mít jaksi lepší.

Kdykoliv tě vidí, zrudne


Začne koktat, potí se mu ruce, na otázku ti odpoví tak potichu, že ho sotva slyšíš. Má zájem, ale strašně se stydí. Budeš mu muset hodně pomoct, nebo prostě počkat, až se otrká.11 hlasů
Vaše hodnocení