Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neustále otravuje přítel s tím, že vyzkoušíte něco nového? Anální sex nemusí být tak hrozný, jak to na první pohled vypadá.

Tvůj první anální sex? Jak na to?

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 04.01.2015, 00:30 | 04.01.2015, 00:30 | tej

Neustále otravuje přítel s tím, že vyzkoušíte něco nového? Anální sex nemusí být tak hrozný, jak to na první pohled vypadá.

 Anální sex se stává trendem a mluví se o něm čím dál častěji. Ať už ve formě příjemnosti, či znechucení. Každý má na to svůj názor, ale proč odsuzovat dřív, než se něco vyzkouší? Pokud budeš vědět, jak na to, aby tvůj první zážitek neskončil katastrofou, můžeš být i mile překvapená. Spoustu žen dokonce říká, že je to lepší než normální sex.

 

Mýty o análním sexu

 

Prvním mýtem je rčení, že je anální sex pouze pro homosexuály. Není to vůbec pravda, protože podle nedávného průzkumu se zjistilo, že ho využívá až třetina heterosexuálních párů. Dalším mýtem je, že anální sex bolí. Normálně by neměl vůbec bolet, pokud jsi zdravá a nemáš například hemeroidy, což je v nízkém věku celkem vyloučené, ale ne nemožné. Bolest během análního sexu naznačuje, že něco děláte špatně. Mysli také na to, že anální sex není vůbec bezpečný, jak se může zdát. Bavíme se tedy především o přenosu pohlavních chorob, kde je anální sex v podstatě nejrizikovější. Dbej na používání kondomu a provozuj ho pouze se stálým partnerem.

 

Co vyprázdnění?

 

Obrovským nesmyslem, který se šíří celkem rychle, je pověra, že bys před análním sexem měla použít klystýr. Bohatě stačí, když se před sexem vyprázdníš. Pokud však trpíš průjmem, nechej to raději na později. Nechceš přeci způsobit nehodu.

 

Jak začít?

 

Konečník je svěrač, který se nejdříve potřebuje trochu roztáhnout. V jiném případě tě bude anální styk bolet. Roztáhnout ho můžeš sama, nebo to využijte jako předehru. Nejdůležitější pomůckou je lubrikant na vodní bázi, bez kterého se prostě neobejdete. Konečník uvolníš nejlépe pomocí prstů, pokud se toho štítíš, můžeš si nasadit rukavici. Dej si na prst hodně lubrikantu a rozetři ho po konečníku a pomalu ho krouživým pohybem zasuň do zadečku. Až jím budeš moci pohybovat volně, zasuň další prst, a tak pokračuj dál. V době, kdy se budeš cítit řádně uvolněná, můžeš teprve začít s análním sexem bez zábran. Během celého análního styku dbej na pořádnou lubrikaci.

 

 

Můžu análním sexem otěhotnět

 

Normálně bys otěhotnět vůbec neměla, ale stejně je lepší, když si vezmeš kondom. Za prvé snížíš riziko přenosu pohlavních chorob a za druhé budeš mít stoprocentní jistotu, že neotěhotníš. Nesměj se, ono je to totiž ve vzácných případech možné, protože může sperma z konečníku vytéct do pochvy. Je to však hodně nepravděpodobné.

 

Kdo určuje tempo?

 

V každém případě bys to měla být ty! Jen ty sama cítíš, jak je ti to příjemné. Zejména ze začátku by neměl partner nikam pospíchat a rozhodně ho do tebe nezasunovat najednou. Hezky pomaloučku, není přeci kam pospíchat.

 

Nejlepší pozice

 

Rozhodně nejlepší sexuální pozicí je zezadu. Klekni si na kolena, opři se rukama o zem a partner přistoupí zezadu. Později, až ti bude anální sex příjemný, můžete vyzkoušet i jiné polohy, jako je třeba z boku, na židli,…

 

Co po análním sexu?

 

Anální sex je dobrým doplňkem klasického sexuálního života, ale musíš dodržovat určitá pravidla. Tím hlavním je, že konečník obsahuje zcela odlišné bakterie, než pochva. Pokud po análním styku toužíš po klasickém, použij nový kondom. Bez toho si zaděláváš na pořádnou infekci.38 hlasů
Vaše hodnocení