Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex pod vánočním stromečkem patří k tradicím, které tvůj přítel bude určitě rád dodržovat.

Udělej mu sexy Vánoce

Sexy Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Sexy Vánoce
aktualizováno 24.12.2017, 00:51 | 24.12.2017, 00:51 | Krasna.cz/lk

Sex pod vánočním stromečkem patří k tradicím, které tvůj přítel bude určitě rád dodržovat.

Pozor, tento článek se zabývá sexuální tematikou, takže pokud jsi mladší 15 let, nebo se na takové texty ještě necítíš, přečti si u nás nějaký jiný materiál.

Chceš, aby tvůj přítel na letošní Vánoce nikdy nezapomněl? Udělej to tak, abyste měli možnost být sami a až si předáte dárečky, tak ho svěď. Tento plán má ještě jednu velkou výhodu. Pokud bude vaše milování super, nemusíš tolik utrácet za dárek, protože ten bude podružný. Uvidíš, že se mu to bude tak líbit, že se z milování u vánočního stromečku stane vaše vánoční tradice.

 

Na milování je třeba se pořádně připravit, aby atmosféra byla skutečně slavnostní. A pozor, pokud nebudete mít pro sebe celý byt a jen počkáte, až rodiče znaveni usnou v ložnici, určitě se zamkněte. K Vánocům sice patří překvapení, ale toto by se rodičům líbit určitě nemuselo!

Uveď ho do nálady


Nemůžeš mu dát dárek a rovnou se na něj vrhnout. To by se mu sice taky určitě líbilo, ale nebylo by na tom nic nezapomenutelného. A při tom stačí pár maličkostí, aby dnešní večer byl fakt výjimečný.

 

Milování u stromečku
Když ho svedeš u stromečku, na Vánoce určitě nezapomene. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Předem si připrav hudbu. Musí to být něco, co máte oba rádi a co se zároveň hodí k milování. To necháme na tobě, vkus má přeci jen každý jiný. Pokud se vaše oblíbená hudba k milování nehodí (ano, jsou i takové), pusť nějaké koledy. Jsou přeci Vánoce, ne?

Nepouštěj televizi, věř, že blikající obrazovka dokáže zkazit nejedno milostné vzplanutí. Může se totiž snadno stát, že jeden z vás se nechá pohyblivými obrázky natolik unést, že zapomene, co vlastně dělal.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Vánoce ve znamení lásky, ne dárků
Co ti ničí dobrý sex
Existuje osudová láska?

Dopřejte si něco dobrého, jak k jídlu, tak k pití. Ale zároveň bacha na množství, protože s plným břichem se nikomu moc milovat nechce. Stejně tak to nepřežeňte ani s alkoholem, nemuseli byste si nic pamatovat.

Správný výběr oblečení

Při výběru oblečení na tuto příležitost hodně záleží na tom, zda budete v bytě sami, nebo to zvládnete jako rychlovku.

 

Pokud budete sami, budeš mít dostatek času svého přítele naladit, například společným pomalým tancem, nebo pokud si troufáš - striptýzem. Sáhni tedy pro sexy prádélko, nejlépe nějaké nové, které ještě neviděl, super jsou i podvazky. Žhavým hitem je podprsenka ve tvaru stuhy, s jejíž pomocí vytvoříš ten nejorigalnější dárek sama ze sebe.Na to si oblékni něco, co se ti bude dobře svlékat. Při striptýzu nevypadá moc dobře, když si rveš tričko přes hlavu. Upnuté džíny taky nebudou to pravé. A nezapomeň na sexy botičky, v teplých ponožkách moc vzrušivá nebudeš.

 

Santa girls
V kostýmku Santovy pomocnice budeš neodolatelná. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Nebo můžeš vyzkoušet kostým, na Vánoce se hodí převlek za krásnou Santovu pomocnici. Kostým tvoří klasické rudé šatičky a pruhované podkolenky,nebo si můžeš obléct krátkou minisukni, podprsenku a samozřejmě červenou čepici s bambulí. Uvidíš, že ho tím jistě dostaneš.

Pokud jsou v bytě i rodiče, zvol hlavně praktické oblečení. Takové, které nemusíš před milováním úplně svlékat, nebo se do něj naopak dá rychle obléknout. To se ti bude hodit v případě, že jeden z rodičů je nespavec a bude mít akutní nutkání na záchod. Pak by ho mohlo zajímat, co ti puberťáci v obýváku dělají. Skvělou volbou je rozepínací halenka a sukně nebo šaty. To, že nemáš spodní prádlo, už nikdo neuvidí.

Popusť uzdu fantazii

Jsou Vánoce a lednička u vás je určitě plná dobrot. Využij je při předehře. Sáhni například po osvědčené šlehačce ve spreji, čokoládové polevě nebo zmrzlině, které můžeš z přítelova těla olízat. Nebo si ze svého těla udělej podnos, na nějž naservíruješ pamlsky, které tvému příteli budou chutnat (ovoce, cukroví, nebo naopak olivy a kousek salámku). Uvidíš, že z takového talíře se bude jen olizovat.

 

Hrátky s čokoládou
Experimentovat můžeš i s jídlem. (Foto: Thinkstockphotos)

 

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
Na Doma.cz řeší:
VÁŠ PŘÍBĚH: Bouřlivý sex na vánočním večírku. Před očima manželky!
7 tipů, jak přes Vánoce neztloustnout ani deko!

 

Nebo můžete zkusit jinou hru - na tajemnou cizinku. Budeš potřebovat jen dva šátky. Příteli (anebo on tobě) zavaž oči a ruce mu svaž k sobě za jeho hlavou. Partner je jen tvůj a je jen na tobě, jak rychle a jakým způsobem ho přivedeš do extáze. Neboj se experimentovat, můžeš použít nějaké pomůcky, kterými mu budeš přejíždět po těle. Výborně funguje například kostka ledu, pírko, kousek hedvábí.

 4 hlasů
Vaše hodnocení