Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jste spolu už nějakou dobu a bojíš se, aby ses svému drahému neomrzela? Vyzkoušej každý den udělat jednu z následujících čtyř rad. A budete více než jen pár, budete tým.

Update vaší lásky: Čtyři tipy, díky kterým bude jen tvůj

Polibek
zdroj: Thinkstockphotos Polibek
aktualizováno 22.08.2016, 16:23 | 22.08.2016, 16:23 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Jste spolu už nějakou dobu a bojíš se, aby ses svému drahému neomrzela? Vyzkoušej každý den udělat jednu z následujících čtyř rad. A budete více než jen pár, budete tým.

A žili šťastně až do smrti... I ty toužíš po idylickém vztahu s partnerem? Tak v tom případě se nespoléhej pouze na lásku. Na štěstí a partnerské pohodě je třeba pracovat den co den. Jak na to? Poradíme!

 

Někdy stačí maličkost či moment, který může všechno změnit. K lepšímu. Pokud toužíš po to, abyste byli s partnerem ve vašem vztahu šťastní, tak se zaměř právě na malé změny, které vám mohou pomoci vybudovat ten nejpevnější vztah, jaký si umíš představit. Se svým partnerem se můžeš každý den o něco víc sblížit tak, že vyzkoušíš následující čtyři zásady.


Nekřič, piš!

 

Určitě se občas dostaneš do situace, že se na svou milovanou polovičku pořádně naštveš. Jak se zachovat? Nedovol prvotním emocím vyvolat nepříjemnou hádku. Jistě znáš ten pocit, když vyslovíš slova, která vlastně ani nemyslíš vážně. Jenže pak už nejdou vzít zpět. Proto raději odejdi, zavři se někde v pokoji a vypiš všechny emoce na papír.

 

Je to jeden z velmi efektivních způsobů, jak se hned zbavit napětí a uklidnit se. Navíc psaním přesně zformuluješ své pocity a budeš schopná racionálně pojmenovat to, co vás trápí a také argumentovat budeš jasněji a cíleněji. Proto se nenech ovládnout hněvem a odlož diskusi na později.

 

 

Vytvořte si příjemné rituály

 

Rutina vás může sblížit! I když ti tato rada možná zavání ubíjejícím sterotypem, ve skutečnosti ji každý vztah potřebuje. Kdy si s partnerem nejčastěji povídáš? Které chvíle jsou ti v jeho společnosti nejpříjemnější?

 

Nemáme na mysli intimní chvíle, ale spíše momenty, kdy si dokážete uvolněně popovídat o svých pocitech a představách tak, že je vám oběma dobře. Tak přesně z těchto chvil vytvoř každodenní rutinu. Pokud ne každodenní, tak alespoň ji praktikujte několikrát do týdne.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Odvážné pikantnosti, které vám oživí vztah
7 osvědčených triků, jak si udržet jiskru ve vztahu
Pět představ, které ti zničí vztah, když jim uvěříš

 

Chceš příklad? Nejlépe se vám vypráví večer před usnutím? Jenže to obvykle koukáte na televizi nebo nějaký film? Co takhle občas televizor vypnout, nalít si sklenku vína nebo si udělat voňavý a uvolňující čaj a jet tak si povídat? Prodiskutujte, velmi neformální a uvolněně, vše, co plánujete, kam byste chtěli jet, co vás čeká, jaký byl uplynulý den a podobně...

 

Zlehčování nepříjemných témat

 

V žádném případě neměň téma, o které se s tebou partner baví. Pokud tě však nějaká část irituje, tak pak se nauč velmi šikovně a jednoduše vše zlehčit či změnit na zábavu. Vadí ti, že všechen volný čas věnuje své motorce? Tak mu řekni, že žárlíš na jeho "druhou lásku" ... Možná pochopí. Navíc, když se budete bavit o věcech, které má rád, budeš jeho spřízněnou duší. Nemluv proto o tom, co má rád, hanlivě.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Stereotyp - zabiják každého vztahu!
Čím ho odradíš už na začátku vztahu?
Doma.cz: JE KONEC! 10 signálů, že o vás už nemá zájem

 

Dej vaší lásce "publicitu"

 

Tak například zkus před společnými přáteli vyzvednout něco, co pro tebe partner udělal ... Nebo na sociální síť napiš, že máš toho nejšikovnějšího chlapa na světě, pokud ti například něco opravil. Bude cítit, že pro tebe to, co dělá, hodně znamená. Každý občas potřebuje ocenění od lidí, na kterých mu záleží. Neber proto všechno, co dostáváš, jako samozřejmost.

 

Jaký je tvůj trik na dlouhotrvající vztah, kterému nechybí láska a vzájemné porozumění?6 hlasů
Vaše hodnocení