Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také jsi někdy přemýšlela nad tím, zda má tvůj přítel na tebe intimní dotaz, na který by se chtěl zeptat? Možná tě překvapí, že kluků se v mysli objevuje hned několik otázek, ve valné většině se však nezeptají, protože se před námi nechtějí ztrapnit.

UPS! Tak tyhle věci chtějí kluci vědět, ale bojí se nás zeptat!

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 20.10.2019, 00:00 | 20.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Také jsi někdy přemýšlela nad tím, zda má tvůj přítel na tebe intimní dotaz, na který by se chtěl zeptat? Možná tě překvapí, že kluků se v mysli objevuje hned několik otázek, ve valné většině se však nezeptají, protože se před námi nechtějí ztrapnit.

Na webové stránce Thought Catalog se skupinka čtrnácti chlapců zeptala na otázky, na které se báli optat svých přítelkyň. Přečti si, nad čím kluci přemýšlejí! Můžeme ti zaručit, že tě některé dotazy překvapí!


1. „Chtěl bych vědět, s kolika muži má dívka spala. Randíme spolu krátce, takže se bojím zeptat. Možná je to až příliš osobní. Navíc, co když spala s větším počtem kluků. Asi bude nejlepší, když se ji nezeptám,“ tvrdí Luke (24).


2. „Zajímalo by mě, jestli by chtěla zažít trojku. Kdybych se zeptal, tak by si určitě myslela, že mi jde o tu další dívku,“ říká Trey (25).


3. „Leží mi na srdci jediná otázka, a to ta, jestli má se mnou orgasmus tak často, nebo ho jenom předstírá. Nechci podceňovat své sexuální dovednosti, ale slyšel jsem, že holky mají tendenci orgasmus hrát,“ řekl Will (24).

 


4. „Jak často masturbuje? Možná je ale lepší nevědět! Odpověď mé přítelkyně by se mě mohla dotknout,“ dodává Gio (26).


5. „Nejvíc by mě zajímalo, jestli někdy nosila své spodní prádlo více dní. Neodsoudil bych ji za to, jenom by mě to zajímalo,“ tvrdí Sam (25).

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vaše nejpalčivější otázky o sexu – a naše odpovědi
Jakou dívku kluci ocení?
15 věcí, na které kluci myslí při sexu


6. „Vyrovnala se už s rozchodem se svým ex? To by mě opravdu zajímalo! Občas se toho trošku bojím a jsem nejistý,“ řekl Kyle (24).


7. „Chtěl bych vědět, jak si stojí velikost mého penisu v porovnání s ostatními kluky, se kterými něco měla,“ ptá se Patrick (25).

 


8. „Byla předtím někdy těhotná? Toto téma je příliš citlivé a já se bojím zeptat,“ říká Bobby (24).


9. „Zajímalo by mě, jestli nemá umělá prsa. Zajímá mě to pouze z technického hlediska. Klidně by to mohla brát jako kompliment, protože jsou opravdu úžasná,“ dodává Victor (23).


10. „Měla někdy sex s dívkou? Vím, že na koleji prožila divoké období, ale nechci, aby si mou otázku špatně vyložila,“ bojí se Ricky (24).


11. „Kolik dětí by chtěla v budoucnu mít? Nechci, aby si myslela, že na to hned musíme vlítnout a snažit se o potomka, ale chtěl bych to vědět,“ řekl Rob (26).

 


12. „Chtěl bych vědět, jakou nejúchylnější věc provedla. Je mi trapný tuto otázku položit,“ míní Jason (22).


13. „Jestli se někdy dívá na svou vagínu. Viděl jsem v televizi, jak se jedna žena koukala do zrcadla na svou vagínu a přišlo mi to velmi děsivý,“ řekl Kevin (23).

 

14. „Co si myslí o mé výkonnosti v posteli. Nebojím se ji na to zeptat, ale chtěl bych umět číst myšlenky, abych věděl, zda říká pravdu,“ dodal Anthony (25).3 hlasů
Vaše hodnocení