Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nacházíte se právě v té nejintimnější chvilce během vášnivého milování, když v tom… zazní zvuk, jako kdybyste si právě nehorázně upšoukly. Celé rudé se podíváte na partnera, začnete se stydět a bojíte se cokoliv vysvětlovat. Zkrátka celá romantika...

Vaginální větry: Doprovází váš sex trapné zvuky?

trapas při sexu
zdroj: Getty Images trapas při sexu
aktualizováno 22.04.2019, 00:00 | 22.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Nacházíte se právě v té nejintimnější chvilce během vášnivého milování, když v tom… zazní zvuk, jako kdybyste si právě nehorázně upšoukly. Celé rudé se podíváte na partnera, začnete se stydět a bojíte se cokoliv vysvětlovat. Zkrátka celá romantika je fuč a váš sex pro dnešek asi právě skončil. Kvůli vaginální fluktuaci, jak se říká tomuto celkem běžnému jevu, se ale vůbec nemusí dělat takové drama!

S lidově řečeno vaginálními větry se setká skoro každá žena, začátečnice to však dokáže pěkně potrápit. Proč se to vůbec děje a jak z celé situace dokonale vybruslit? Co říct svému klukovi a bude to vůbec chápat? Nebojte se, že od té trapné chvíle už pro něj budete navždy antisexy a podívejte se, jak se můžete těmto momentům pro příště vyvarovat.


Jak vaginální „prdy“ vznikají?


Nepříjemné zvuky vznikají tak, že se vám v pochvě nahromadí velké množství vzduchu. Díky tomu, že kluk do vagíny přiráží, se tam vzduch jakoby napěchuje, musí se ale nějak dostat zase ven. Z vagíny pak unikne právě spolu s těmito doprovodnými zvuky, a tak je menší trapásek na světě.


Můžete se tomu nějak vyhnout?


Vaginální únik jako takový ovlivnit nejde, můžete ale zabránit nahromadění vzduchu uvnitř, které k němu vede. Nejčastěji se to stává, když má žena nohy při sexu moc dlouho nahoře nebo má třeba pánev podloženou polštářem. Pohlídejte si, při jaké poloze se to nejčastěji stává vám a nezůstávejte v ní během milování příliš dlouho. Takto se vám povede podobným zvukům preventivně předcházet.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Trapas! Rodiče mě načapali při sexu!
Jak vybruslit z fuckupu?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Rozbitý stůl a další TRAPASY při sexu


Stejně tak můžete zkusit posilovat pánevní dno. Čím víc totiž budete tam dole zpevněné, tím lepšího stažení při sexu dosáhnete a vzduch nebude mít kudy proudit. Ven by totiž jinak vycházel v mezeře mezi poševní stěnou a penisem, díky cvičení se ale tento prostor značně zmenší.


Únik vzduchu z vagíny klidně může nastat i při cvičení nebo také během dne, a tak se ničeho nelekejte. Nemusí jít nutně jen o záležitost při sexu, i když je to nejčastější a nejvíc rozpačité.


Jestliže už se to stalo a najednou vás ze sexuálního soustředění vytrhl vaginální „prd“, pravděpodobně budou následovat další. Tomu ale můžete jednoduše zabránit. A to tak, že chvíli počkáte, než budete v souloži pokračovat. Tím pádem necháte vzduch, aby ven vyšel nenásilně sám a neslyšně.

 

trapas při sexu
(Foto: Getty Images)


Žádné trapné ticho


Po této malé nehodě se může stát, že váš kluk bude lehce zaražený. Nebojte se mu ale vysvětlit, že to je normální a zdaleka nejde o nic nechutného. Svůj podíl na tom má přece i on! Raději se tomu oba zasmějte a odlehčete to. Vždyť nejde o žádnou tragédii!


Čvachtání


Vaginální větry často také doprovází další zvuky, a to například šplouchání. Znamená to, že jste hodně mokré a klukovi to dobře klouže. To by ho mělo těšit, znamená to totiž, že vás dobře vzrušil. Vaginální větry ale mohou nastat i v případě, že je dívka suchá, a zde jim lze trochu zabránit lubrikačním gelem.0 hlasů
Vaše hodnocení