Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blížící se Valentýn vzbuzuje v řadě z nás otázku, co si se svátkem všech zamilovaných počít. Pokud nejsi single nebo vysloveně zapřisáhlý odpůrcem „amerických“ tradic a Valentýna uznáváš, co máš v plánu? Pokud budeš sázet pouze na partnera, nemusí...

Valentýn netradičně? Pět tipů, které zaručeně zaberou

Romantické rande
zdroj: Thinkstockphotos Romantické rande
aktualizováno 12.02.2013, 12:46 | 12.02.2013, 12:30 | Krasna.cz/trm

Blížící se Valentýn vzbuzuje v řadě z nás otázku, co si se svátkem všech zamilovaných počít. Pokud nejsi single nebo vysloveně zapřisáhlý odpůrcem „amerických“ tradic a Valentýna uznáváš, co máš v plánu? Pokud budeš sázet pouze na partnera, nemusí to dopadnout dle tvých představ. Možná dostaneš květinu či pozvání na večeři, ale je to trochu ohraná tradice. Co vzít letos iniciativu do vlastních rukou? Ukaž partnerovi, jak originální umíš být. Překvapit není těžké.

Pokud chceš potěšit jeho i sebe, můžeš se inspirovat některým ze čtyř tipů na zážitkové dárky. Všechny jsou osvědčeným receptem na pěkně strávený společný čas a zaručenou spokojenost z tvého dárku.

 

Tip 1: Vodní relaxace - zimní koupel pod širým nebem


Jestli máš doma lenocha, co si rád poleží v horké vaně a nechá se hýčkat, vypravte se společně na valentýnský víkend do termálů. České lázně a koupaliště termálními prameny příliš nedisponují, a pokud ano, provoz venkovních bazénů je omezen jen na letní sezónu. Ideální je proto výlet kousek za hranice. Sousední Slovensko je skutečným termálním rájem a je pohodlně dostupné autem či vlakem.


Například Thermal Park Vrbov pod Vysokými Tatrami nabízí celoroční provoz včetně venkovních bazénů. S partnerem si zde krásně odpočinete, prohřejete zimou prokřehlá těla a cestou se můžete zastavit v některém z blízkých lyžařských středisek za trochou sportu.

 

Náš tip! Mrkni na slevové servery, zážitky a pobyty pořídíš výrazně levněji.

 

Tip 2: Zasoutěžte si na rychlých kolech


Pokud máš za partnera vášnivého milovníka rychlých kol, můžeš ho potěšit dárkem s trochou adrenalinu navíc. Vezmi ho na motokáry a nediv se, když v sobě objevíte soutěživého ducha. Ať už je tvůj vztah k vozidlům a závodění jakýkoliv, jestliže se pro jednou přemůžeš, můžeš se na Valentýna stát jeho vysněnou parťačkou. Například v hlavním městě můžeš vybírat hned ze čtyř různých center se závodními okruhy. V žádném samozřejmě nechybí restaurace a bar s občerstvením, které po pár rychlých kolech jistě oceníte. Dobrá rada závěrem, rukavice s sebou.

 

Motokáry kartareal.cz
Adrenalin můžete probudit nejen v posteli, ale třeba i na motokárách. (Foto: oficiální zdroj)

 

Pošli přání k Valentýnu a udělej přání svým blízkým!

 

Tip 3: Vyprav se do muzea aneb kultura trochu jinak


Máš doma velkého kluka, co neodolá žádné hračce? Tak ho vezmi do muzea. Tentokrát ne za poučením, ale za zábavou. Pokud vynecháš historické artefakty, vycpané savce a kameny z prvohor, jistě nebude proti. Například v pražském muzeu Lega si zavzpomínáte na dětství a i ty budeš žasnout nad některými exponáty. Na výstavě vláčků zase probudíš jeho chlapecké sny.

 

Muzeum lega
Muzeum Lega zaujme malé i velké kluky. (Foto: oficiální zdroj)

 

Tip 4: Turnaj v minigolfu a dobrá muška


Každý nadšený sportovec přes zimu trochu strádá. Ať už máš pro jeho koníčka pochopení či nikoliv, s trochou nadhledu ho můžeš vzít třeba na minigolf. Hrát se dá v krytých halách i v zimě a skvěle si oba potrénujete přesné údery. Zábava je zaručena.


Můžeš ho vzít třeba také na lukostřelbu. Můžeš si vyzkoušet střelbu z luku i kuše hezky v teple kryté střelnice a pod dohledem instruktora se rychle naučíš základy. Pak už jen stačí dobře mířit a trénovat. Třeba tak objevíte společného koníčka, kterému se můžete věnovat i doma na zahradě.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dárky, kterými ho překvapíš na svatého Valentýna
Vyhraj valentýnské rande s Martinem Harichem!
Upeč svému miláčkovi sladký dárek k Valentýnu
Tn.cz: Je tu Valentýn: 10 NEJLEPŠÍCH TIPŮ na dárky. Za pár korun

 

Tip 5: Ještě jedno pivo


Pivaře potěšíš hlavně pivem, a pokud ten tvůj není zarputilým vyznavačem jedné jediné značky, rozšiř mu obzory. Valentýnským dárkem může být i degustace zlatavého moku. Speciální restaurace nabízejí ochutnávky piv z celého světa, od klasických značek až po unikátní skvosty malých rodinných pivovarů. Vyzkoušejte ovocné, čokoládové, zelené či skořicové pivo nebo si rovnou uvařte vlastní originální várku na doma. Odborníci se vás rádi ujmou a provedou vás historií i výrobním procesem našeho lidového nápoje.4 hlasů
Vaše hodnocení