Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Své tajné touhy a sexuální úchylky byste nepřiznala ani nejlepší kámošce? Znamení horoskopu je o vás ale vypoví naplno.

Vaše nejtajnější sexuální přání? Odhalí je znamení horoskopu

sex
zdroj: Getty Images sex
aktualizováno 13.07.2019, 00:00 | 13.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Své tajné touhy a sexuální úchylky byste nepřiznala ani nejlepší kámošce? Znamení horoskopu je o vás ale vypoví naplno.

Zjistěte podle znamení i to, co spolehlivě dostane do varu vašeho partnera nebo váš nový objev, se kterým právě flirtujete.

 

BERAN (21. 3. až 20. 4.)


Tohle nebude zrovna věrný typ. V sexu má rád změnu, poznávání, překvapení, i proto se nabídkou postelového dobrodružství nechá snadno zlákat. Bez ohledu na to, zda je zadaný. Hájit se bude tím, že to není osobní, netahá do toho city, sex je pro něj koníček. Chcete-li si ho udržet, musíte inovaci a fantazii vnášet do ložnice pravidelně.


BÝK (21. 4. až 21. 5.)


Rád se obklopí luxusem a při akci vnímá nejen sex samotný. Všímá si hebkého saténového ložního prádla, vaší krajkové košilky, vychutná si sekt i čokoládu a jahody, které do ložnice před vášnivými chvilkami přinesete. Kromě nich přiberte třeba kostky letu nebo svádivé peříčko, jeho tělo je totiž pokryto četnými erotogenními zónami, které stojí za to objevovat.


BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)


Blíženci si rádi povídají, a to bez studu i o tématech nejpikantnějších. Popisovat si své představy je rozpálí, stejně jako sex po telefonu. Jen pozor, dostat je do postele chce trochu fištronu. Spíše než na naivní flirt dají na chytrou konverzaci, nejatraktivnější je pro ně sexy mozek.

 

skandální sex
(Foto: Getty Images)


RAK (22. 6. až 22. 7.)


Nenechte se strhnout žádnou rychlou akcí, u Raků a Račič je třeba nejdřív nevinné poznávání, mazlení, polibky. Poznávání je pro ně mnohem víc, než samotný sexuální požitek.


LEV (23. 7. až 22. 8.)


Stejně jako král zvířat mají i zrozenci ve znamení Lva velké ego, a to se projevuje i v postelových záležitostech. Je jim vlastní přesvědčení o vlastích (super)schopnostech, rádi jsou v sexu dominantní, rádi se kochají sami sebou v zrcadle, hrají si se sexy prádlem i hravými kostýmy. Nevýhodou může být, že když mají chuť oni, vždy musí na akci dojít, neberou na vědomí vaše případné výmluvy na únavu nebo bolest hlavy.


PANNA (23. 8. až 22. 9.)


V sexu mají rádi pohodlí, na milování na netradičních místech nebo v krkolomných pozicích je moc neužije. Jedinou výjimkou je sex ve vaně, který dost souvisí s jejich až přehnanou čistotou a odporem k nečistotě. Hupsněte spolu do vany, začněte vzájemným omýváním a hlazením a nechte ho, ať postupně předvede své milostné kvality.


ČTĚTE TAKÉ:

Bude dobrý v posteli? Tyto signály ho prozradí!
12 ideálních párů podle znamení zvěrokruhu!
V jakém znamení se rodí nejlepší milenci?


VÁHY (23. 9. až 23. 10.)


Kdo dává, ten také dostává – to je pravidlo, jímž se řídí zrozenci ve Váhách. Když budete stoprocentně vyvoněná, hladce oholená, navíc v sexy prádélku a punčochách, odmění vás orgasmem, jaký jste dosud nezažila. Za svou snahu ale rovněž očekává náležitou péči. Nebojte se v posteli mluvit nahlas o tom, co cítíte, případně přidat nějaké to peprné slůvko, to ho spolehlivě vystřelí do orgasmických nebes.


ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)


Snad nejerotičtější znamení, které si sex naplno užívá. Nehledí jen na kvalitu, ale i na kvantitu, sex chce mít i několikrát denně a myslí na něj kdykoli a kdekoli. Ve svých fantaziích je to často on, kdo má situaci ve svých rukách, je dominantní, až majetnický, může mít i sklony k sadismu. Nechte se tou vášní strhnout, zahoďte zábrany a dovolte mu, aby vám odhalil neprozkoumané možnosti sexu.

 

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)


Střelci jsou hračičkové, milují změnu, rádi realizují své fantazie. Touží po skupinovém sexu, hraní rolí, milování na veřejnosti, v letadle, v přírodě... Pocit absolutní svobody je pro ně stěžejní, do ložnice se jim nesmí vkrást stereotyp a nuda, jinak je zle. Je to znamení přelétavé, usadit se dokážou jen s někým, kdo dokáže jejich hravosti stačit a umí je i po delší době vztahu v sexu stále něčím překvapovat.

 

erotická masáž
(Foto: Getty Images)


KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)


Kozorozi jsou zastánci tradičních rolí muže a ženy. Žena je poslušná, nemá přehnané nároky, těší ji partnerova péče a pozornost, cítí se vděčná a ráda se odmění. Pro muže Kozorohy je důležitá důvěra, věrnost, pocit jistoty a vzájemného splynutí, toho si cení více než postelových inovací. Milování s tím, koho dobře znají a cítí se s ním jistě, jim poskytuje naprosté uvolnění a nejlepší vyvrcholení.


VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)


Vodnáři jsou nároční, nezahazují se jen tak s někým, musí mít pocit, že jejich protějšek je výrazná osobnost. Musí mít svůj názor, musí být sám sebou, musí si umět stát za svým. A to i v posteli. Chcete-li dostat Vodnáře, buďte iniciativní, nic nehrajte, řekněte si, co se vám líbí a po čem toužíte. Stejnou upřímností vás odmění i oni – třeba tím, že si vás vezmou kdykoli a kdekoli, když zrovna budou mít chuť. Pak neznají zábrany, chtíč je pro ně víc.


RYBY (21. 2. až 20. 3.)


U zrozence v Rybách budete mít brzy pocit, že vám vidí do hlavy. Je vcelku plachý, takže o sexu nerad hovoří nahlas, na druhou stranu ale nějakým záhadným způsobem dokáže vycítit, po čem toužíte, co vám dělá dobře, i kdy na milování nemáte náladu. Pro Ryby je důležitý pocit splynutí, velká porce romantiky, v sexu mají rádi dávání si na čas, smyslnost, hravost.1 hlasů
Vaše hodnocení