Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Spousta holek se stydí před klukem vůbec svléknout, kdyby měly někde náhodou nějaký špíček. Je také škoda, že se mnoho dívek bojí také svléknout podprsenku. Stejně tak má ale obrovské množství holek problém s tím, jak vypadají tam dole!

Vaše přirození: Bojíte se, že ji nemáte hezkou?

pohlaví
zdroj: Getty Images pohlaví
aktualizováno 17.06.2019, 00:00 | 17.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

Spousta holek se stydí před klukem vůbec svléknout, kdyby měly někde náhodou nějaký špíček. Je také škoda, že se mnoho dívek bojí také svléknout podprsenku. Stejně tak má ale obrovské množství holek problém s tím, jak vypadají tam dole!

Je pravda, že kluci se se svým přirozením, jeho tvarem, délkou a tloušťkou stresují v zásadě o dost víc. Občas tyto myšlenky ale napadnou i holky, zvlášť když se chystají ukázat nějakému úplně novému klukovi. Nebo když si jejich kluk v posteli nedá pozor na jazyk a zahlásí něco nevhodného, co si dívka vezme moc osobně a komplex je na světě.


Nemám ji moc velkou?


Někdy mají dívky sex s klukem, který má moc malý nebo tenký penis. Protože se její vagína vzrušením hodně otevře, tak v ní pak penis jakoby plave, šplouchá a vy skoro necítíte přírazy kluka. Nebojte se, to je úplně normální.

 

vagína
(Foto: Getty Images)


Pokud byste chtěly mít nejen větší sevření, ale také možnost ovlivňovat to, jak jste těsné, vyzkoušejte Kegelovy cviky. Tím se tam dole trochu posílíte a během sexu už nebudete mít problém, navíc pro vás bude snadnější dosáhnout orgasmu. Jde o to stahovat svalstvo kolem poševního vchodu včetně močové trubice. Zkuste to alespoň dvacetkrát za sebou. Pokud nevíte, jak přesně na to, začněte tím, že budete během močení zadržovat proud. Až se naučíte přesné stažení, můžete to praktikovat kdykoliv během dne.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak by měla VONĚT TVÁ VAGINA? Co je normální a jaké potíže signalizuje jiné aroma
TEST: Znáš dobře svoji vagínu?
K nakousnutí! Tohle jídlo vypadá jako vagina PIKANTNÍ GALERIE


Co když mám vytahané pysky?


Možná vás netrápí jen poševní vchod, ale také vnější část přirození. Strachujete se, jestli nemáte moc velké nebo vytahané pysky a nevypadáte jako krocan? Pak se nebojte, kluci tohle opravdu neřeší. Každá vagína je unikát a existuje mnoho typů podle tvaru. Někdo má holt úzké stydké pysky a někdo víc rozevřené. Pokud jste ten druhý případ, alespoň má kluk víc způsobů, jak se může tam dole vyžít a pohrát si během orálního sexu. A jestli to někdo komentoval, tak má spíš problém sám se sebou a měly byste ho co nejdřív poslat k vodě, do postele žádné negativní řeči nepatří. To, že je lehčí svést vinu na toho druhého, platí i v sexu, takový komentátor má pravděpodobně sám potíže třeba s velkým množstvím své předkožky.

 

vagína
(Foto: Getty Images)


Mám vůbec hezký tvar?


Stejné je to i s tvarem vašich stydkých pysků a poštěváčku. Pokud ho máte větší, alespoň to má kluk snadnější, když vám to dělá pusou. Někdo ho má naopak víc schovaný a kluk si pak musí trochu pohledat. Každý tvar zkrátka vyžaduje jiné zacházení. Stejně tak se nenechte vyvést z míry tím, jestli máte růžovou nebo spíš hnědou barvu. Nikde není dané, jak by to mělo vypadat!


Stud během orálního sexu: Nezapáchám?


Strach ze vzhledu vašeho přirození se nejvíc projeví, když kluk sklouzne hlavou dolů. Pak se před ním totiž rozprostře kompletní pohled na všechny detaily. Věřte ale, že v té chvíli kluk opravdu nemyslí na to, zda někde něco nepřebývá a neporovnává to s ostatními, zabývá se spíš tím, jak vás potěšit.

 
Stejně tak se nebojte toho, že byste mu nevoněly. Pokud jste u sebe samy nezpozorovaly žádný zápach, pak není důvod k obavám. A pokud ano, zajděte si za gynekologem nebo upravte jídelníček.0 hlasů
Vaše hodnocení