Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když máte nového kluka, tak se většinou stane, že na chvíli tak nějak zapomenete na své kamarádky. V pozdějších fázích vašeho vztahu si pak zase stěžuje kluk, že na něj kašlete a jste častěji se svými kámoškami než s ním. Kterému z těchto dvou táb...

Věčný souboj: Měla by mít přednost kamarádka nebo přítel?

láska
zdroj: Getty Images láska
aktualizováno 02.07.2019, 00:00 | 02.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Když máte nového kluka, tak se většinou stane, že na chvíli tak nějak zapomenete na své kamarádky. V pozdějších fázích vašeho vztahu si pak zase stěžuje kluk, že na něj kašlete a jste častěji se svými kámoškami než s ním. Kterému z těchto dvou táborů náleží, aby si uzurpoval víc vašeho času? A jak to udělat, aby se ani jeden z nich necítil ukřivděný?

Zatímco na začátku vztahu s ním chcete být pořád a vaše kámošky to holt musí nějak přetrpět, v dlouhodobém vztahu už si od sebe dva lidé rádi odpočinou a snaží se vztahy s kamarády obnovit. Je sice pravda, že byste měly trávit čas s tím, s kým se vám zrovna chce, ať už je to kamarádka nebo přítel. Na druhou stranu by vám však vaše dočasné chování mohlo pouto s jedním z nich dost zpřetrhat.


Vyčítá vám vaše kamarádka, že na ni kašlete?


Vaše kámošky by měly to, že jste zamilované, pochopit. Uvědomte si však, že to bude jejich rameno, na kterém budete po případném rozchodu brečet. Udělejte si tak na své holky alespoň jednou týdně čas, i když byste byly nejradši dvacet čtyři hodin denně s vaším vyvoleným. Alespoň mu budete vzácnější a oba se na sebe pak budete víc těšit. Váš kluk takhle také uvidí, že na něm nejste závislé!

 

kámošky
(Foto: Getty Images)


Co když váš kluk žárlí na vaše kámošky?


Stává se vám poslední dobou, že radši trávíte čas s kamarádkami a váš kluk vám to má za zlé? Pak se ale dostáváte do bludného kruhu. Protože když jste s kámoškami, tak vám to váš kluk vyčítá a vy s ním pak budete chtít trávit tím méně a méně času, když je takový. V tomto případě popřemýšlejte, jak moc vám stojí za to zůstat spolu, když máte menší potřebu s ním být. Pokud ano, ale jen si chcete trochu oddychnout, tak mu to v klidu řekněte a nabídněte mu, ať si taky najde nějakou činnost bez vás.


Co když kámoška nesnáší vašeho kluka?


Často se stane, že si vaše kamarádky a vás kluk nesednou. Jestliže je vám to však nepříjemné, tak jim řekněte, ať ho před vámi nepomlouvají. Pokud ale tušíte, že k tomu mají vážné důvody a snaží se vás upozornit na to, že tenhle kluk pro vás není dobrý, tak se nejdřív zamyslete, jestli v něčem přece jen nemají pravdu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

9 signálů, že vám chce nejlepší kámoška přebrat kluka!
Co když se vám líbí (bývalý) kluk vaší kámošky nebo sestry?
Když si kámoška najde kluka


Proč přítel nesnáší vaší kamarádku?


Některé typy kluků se naopak vyloženě snaží odříznout své dívky od kámošek, aby je měli jen pro sebe. Pokud vás to mrzí, vyřešte to tak, že vezmete kámošku i kluka ven a necháte je, aby si to vyříkali. Pokud vás mají skutečně rádi, tak spolu kvůli vám určitě zkusí vycházet.


Filmový tip: Téma přátelství a vztahů se řeší také ve filmu Sex ve městě, na který se můžete podívat ve čtvrtek 4. července ve 22:40 na Nově nebo v pátek 5. července od 23:45 na Nova Cinema. Čtyři legendární kamarádky žijící v New Yorku už za sebou mají několik vztahů, během kterých však vždycky držely pospolu. Když Carrie potkala svého Pana Božského, tak ho Samantha, Miranda a Charlotte zpočátku nemusely, časem však smířily. Teď ale jemu a Carrie neklapla společná svatba. Carrie se snaží zahnat smutek z rozchodu s kámoškami, zjistí však, že jen jejich přítomnost jí nestačí. Jak jejich osudy dopadnou a dá Carrie Božskému ještě šanci?

 0 hlasů
Vaše hodnocení